Doğu Ekspres Yolculuğu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

4 kişilik yataklı buldum facebook karsail turkey de akşam bilet için görüşeceğiz , yıllık izinim var hala gidip seyahet edip değerlendirmek istiyorum arkadaşlar ile hayırlısı bakalım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TeLeVoLe
    TeLeVoLe's avatar
    Erkek

24.01.2019'a kadar sorgulama yapabiliyorsunuz.
    O tarihe kadar yataklıların hepsi kapalı.

2 + 1 Pulmanlarda yer var ama bu tavsiye edilmez.

ara ara örtülü kuşetliler mevcut...

Mahallenin Tavuk Hırsizı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi

Biletler 30 ar günlük açılıyor o yüzden netten bilet almak için geceyi bekleyenler var bulmak sıkıntı tren garı yakınsa gardan bak tanıdığın varsa daha çabuk bulursun bazen aldıkları bileti iptal ettirenler oluyor o yüzdenden tren garı biraz daha avantajlı

pulmanda her zaman yer bulursun ama koltuklar rahat değil yinede otobüsten iyi kalkıp dolaşıyorsun istediğin zaman yemek çay v.s  bir kaç vagon ötende çekilmez ankara otobüslerinden sonra doğu ekspresi kompartıman rahatlığı eğlencesi ile artik favorim

Üstelik gencinden yaşlısına herkes kafa dengi alkol alan sigara içen kimse kimseye karışmıyor daha doğrusu ben karışanı görmedim herkes yiyecegini içeceğini paylaşıyor her kafadan insan mevcut bir kezde olsa deneyimlenmeli üstelik yataklı kompartumanda gidiş geliş param otobüsle tek gidiş parasına denk geliyor 

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    NaZi_ bunu yazdı

Organizasyonundan korktuğum ama hayal edince dudak yaladığım 2 şey;

Kars Ekspresi

İnterrail Seyehati

Konuyu takip ediyorum. Belki bir, haydi kalk, dürtüsü ateşler içimde..

Gel sana interrail planlayalim

sigara değil, balık olan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kaptanankara
    kaptanankara's avatar
    Erkek

Hocam geçtiğimiz kış 3 arkadaş örtülü kuşetlide gittik. İki hafta kala bilet bulmuştuk hiç sorun yaşamamıştık. Bilet kısmını halledebilirsen seyahat hakkında paylaşımda bulunabiliriz. Şu anda da Tatvan Ekspress'ten yer kovalıyoruz ama o da Kars gibi tamamen dolu. Aklıma sadece tren garındaki elemanın gönlünü hoş edip bilet aldırmak geliyor. 

Avukat (Ceza ve Hukuk Davaları), Marka Vekili (Marka, Patent, Tasarım Tescili)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo

15 yaşında baba zulmü yüzünden evden kaçmıştım, kalacak yer ararken bi abi "doğu expresine bin, 9 lira ve bir kaç gün sürüyor. takılırsın orda. daha ucuza kalacak yer bulamazsın" demişti. çok leş geldiği için beğenip binmemiştim.

şimdi millet gtünü yırtıyo binmek için :D ahahaha olm bakın hava durumundan rizeye/trabzona ne zaman kar yağıyosa gidin. hayvan gibi kar + sıcak havayı dünyanına başka bi yerinde bulamazsınız. bi metre kar yağar hava 4-5 derecenin altına düşmez

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Birinde 4 kişilik örtülü kuşetli bilet buldum ama arkadaşlar sattı gidince nerede kalacaz , otel ve pansiyon fiyatları nedir boş yer varmıdır o kadar trende kişi gidiyor bize otel yer kalırmı vs vs gelmemek için direniyorlar.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

birde bu moda oldu pavyon gibi yapıyollar odayı iynstagramdan paylaşımlar falan çok değişik.

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DaSpOnGe
    DaSpOnGe's avatar
    Erkek

2 fındık kırmak için 24 saat yol çok abartı değil mi ben bu milleti anlamıyorum aq 

You think you've travelled far and never seen the stars :)))
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

2005 veya 2006'lı yıllar. Cebit buluşmasına gidiyorum . Adana-İstanbul... macera olsun diye trene bindim. 33 saat sürdü amk.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 4655 Toplam Mesaj: 37
tcdd bilet seyehat doğuekspresi