Doktorun Prensibine Bak!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

"Alkollüsün seni muayene edemem"

PRENSİPLERİME AYKIRI

Uluslararası Masörlük diplomasına sahip olan Türkan Özsu, olayı şöyle anlattı:
    "4 Nisan günü kuzenlerimle birlikte Ankara'da bir barda eğlendikten sonra evime gittim. İki bardak votka içmiştim. Uyuduktan kısa bir süre sonra rahatsızlanarak uyandım. Sabah saat 05.00 sularında sancım artınca kuzenlerim tarafından en yakın hastane olan Etlik Özel Lokman Hekim Hastanesine kaldırıldım. Bir süre nöbetçi doktorun gelmesini bekledim. Türbanlı hemşireler hiç müdahale etmediler. Ardından muayene odasına gelen nöbetçi doktor ilk olarak 'Alkollü müsün?' diye sordu. 'Evet' yanıtını alınca da 'Prensiplerime aykırı. Alkollü hastaları muayene etmem' diyerek odadan ayrıldı

HASTANE: ARAŞTIRIP GEREĞİNİ YAPARIZ

VATAN'ın konuştuğu Lokman Hekim Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. İbrahim Uğur ise olay ile ilgili araştırma yapacaklarını belirtti. Hastanelerinde her hastaya hizmet verildiğini belirten Uğur, "Sağlık hizmeti veriyoruz. Hipokrat yemini ettik. Hasta kim olursa olsun nasıl olursa olsun biz ona bakarız. Alkollü olması bizim için çok önemli değildir. Bu olaydan bilgimiz yok. Ama araştırır gereğini yaparız" açıklamasını yaptı.

Haberin Tamamı: Tıkla

Bu arada Ankaralı arkadaslar Sakın içipte Bu hastanedeki doktorun eline düşmeyin ölürsünüz :)

Haber Başlıklarını Gündem-Güncel Konuların altına açınız

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExcaliburTBT
    ExcaliburTBT's avatar
    Erkek
    bööölesi hem$ire/doktorları dağa kaldırmak lasım :B yada gebze ye gezmeye gönderelim :F mutlaka bi yerlerde tecavüze uğrarlar :D hiç olmadı bizim qAMbler tiçavüz eder :F
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    eee türkiyenin  bu yöne gitmesini isteyen sizsiniz cezasınıda çekin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JPriest
    JPriest's avatar
    Erkek
     Alkol komasına girenler ne edicekler? Ya da alkollü iken kaza yapanlar, yaralananlar? Gözlerinin önünde ölüp gidecekler onlar da bi s2m yapmayacaklar herhalde. qambler'i bunlara bi göstermek lazım hakkatten ya da bunlar qamblere görünsün :)

Sen hiç kaval çaldın mı?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Demodor
    Demodor's avatar
    Erkek
    o puştun diplomasını elinden almaları lazım sana ne adamın alkolünden herkesin kişisel tercihi madem böle  yapacan ne bok yemeye  doktor olursun git deve kıçı yağla .

VUR VUR İNLESİN FİLİSTİN DİNLESİN.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kotusirine
    kotusirine's avatar
    Dişi

Türbanlı olduklarını neden söylüyor ne yani türbanlı olmazsa yapmazlardı der gibi Hem vatandaş alkollüymüş nasıl kendi ağzından "Bunları anlatıyor orası merak uyandırıyor. Bana atmaca düzmece geldi inanmadım. olay bence tamamen

siyasetle ilgili 2 cümle sonrası türbanlı hemşireler yardım etmemiş miş de

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mont-blanc
    mont-blanc's avatar
    Erkek

cımbızlanmış bir haber olduğu belli..

yıkılma sakın !
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

ya beyler yapacak haber kalmadı türbana takılıyorlar işte anlayamıyormusunuz ?

haber için kendilerini satar bu haberciler yeterki tepki versin hit artsın reyting olsun...

hipokrat yemini diye bişey var Allaha inanan doktor zaten hipokrat yeminini bozamaz.

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kapil
    kapil's avatar
    Erkek
    kotusirine bunu yazdı:
    -----------------------------

Türbanlı olduklarını neden söylüyor ne yani türbanlı olmazsa yapmazlardı der gibi Hem vatandaş alkollüymüş nasıl kendi ağzından "Bunları anlatıyor orası merak uyandırıyor. Bana atmaca düzmece geldi inanmadım. olay bence tamamen

siyasetle ilgili 2 cümle sonrası türbanlı hemşireler yardım etmemiş miş de

bu düşünceye birebir katılıyorum  düzmece olay bana göre :|  yolda excayı alkollü görsem bi tekmede ben vurrum ayyaş diye :P 

Orman Mühendisi //
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı:
    eee türkiyenin  bu yöne gitmesini isteyen sizsiniz cezasınıda çekin
    Sen dre birader hemen  provakasyon yap sen nerden biliyorsun bunun anlatıldığı gibi olay olduğunu merak ettim. resmen provakasyon yapmışlar hemen inanmayın kaldıki çarşaflı olduğu için muayene etmeyenlerde var allah aşkına biraz düşünerek konuşun da yeter yav.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kotusirine
    kotusirine's avatar
    Dişi
    BuZuL bunu yazdı:

ya beyler yapacak haber kalmadı türbana takılıyorlar işte anlayamıyormusunuz ?

haber için kendilerini satar bu haberciler yeterki tepki versin hit artsın reyting olsun...

hipokrat yemini diye bişey var Allaha inanan doktor zaten hipokrat yeminini bozamaz.

Olgun düşünce
    ----------------------------- Abi bilinçli olduğun burdan anlaşılıyor. bikere bunu bi doktordan nasıl bekleriz. Kendm doktorların içindeyim Hastalansalar bile Gelip işlerinin başındalar.Nasıl olurda sen alkollüsün seni muayene edemem müşadeye alırlar en kötü ihtimal Ki bu özel hastane  Günümüzde özel hast müşteri alıştırmak için kendilerini yer ederler.
Toplam Hit: 5821 Toplam Mesaj: 31