folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dolandırıcılık Numarası..

Dolandırıcılık Numarası..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kartalenes
    kartalenes's avatar
    Erkek

Bi ara bende çağrı merkezinde çalıştım bizim ofis Zincirlikuyu da aradığımız numara 0216 ile başlıyordu. Bilgisayar başında internet üzerinden arıyoduk milleti. Hala vicdan azabı çekiyorum yaptıklarımdan dolayı günde 200 - 250 kişi ile konuşuyordum ama bunlar gibi onları değil önce onlar bizi arıyodu biz geri dönüyorduk. İnsanları kandırarak günde 3000 sigara bırakma tozu satıyordu adam hem hiç bir boka yaramıyor hemde tv de radyoda bedava diyip telefonda 9.90 kargo parası çıkarıyordu mk. Not : Şimdi de tv de telefon satıyor şerefsiz adı da Bülent benim eski patron almayın aldırmayın.

Olduğu kadar , Olmadığı kader ...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı

bana böyleleri nadir denk geliyor.

ama bir denk geldimi kurtulamıyorlar.

çok ihtiyacım var satış gerçekleşsin deyip duruyorum 3 yada 4 gün uğraştırdıktan sonra basıyorum küfürü :)

sürekli mal ayağına yatıp her istedikleri bilgiyi verecekmiş gibi davranıyorum .heyecandan deli oluyorlar.

lütfen kapatmayın yardımcı olun bu hizmete çok ihtiyacım var diyorum :D

Eee filden büyük fil avcısı var dememişler boşuna.. Çok da iyi yapmışsın.. Aklına fikrine ağzına sağlık.. Bu ibnelere az bile..

kartalenes bunu yazdı

Bi ara bende çağrı merkezinde çalıştım bizim ofis Zincirlikuyu da aradığımız numara 0216 ile başlıyordu. Bilgisayar başında internet üzerinden arıyoduk milleti. Hala vicdan azabı çekiyorum yaptıklarımdan dolayı günde 200 - 250 kişi ile konuşuyordum ama bunlar gibi onları değil önce onlar bizi arıyodu biz geri dönüyorduk. İnsanları kandırarak günde 3000 sigara bırakma tozu satıyordu adam hem hiç bir boka yaramıyor hemde tv de radyoda bedava diyip telefonda 9.90 kargo parası çıkarıyordu mk. Not : Şimdi de tv de telefon satıyor şerefsiz adı da Bülent benim eski patron almayın aldırmayın.

Çok afedersin de kardeşim senin o patronuna ittireyim ben.. Benim dedemi de keklemişler adamı nasıl kandırmışlarsa hala inanıyor onlara.. Diyorum ki bu telefondan bi bok olmaz yok televizyonda öle dedi böle dedi.. Aha 15 gün dayanmadı bozuldu durduk yere bir sürü can sıkıntısı..

Yargılamak için bilmek, bilmek için anlamak, anlamak için dinlemek gerekir...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

Bi beni aramiyo sunlar vay arkadas. Iyi makara olur bunlarla :)

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek

Hay anasını yaa.. Hiç utanma arlanma da yok bu ibnetorlar bu sefer 0212 709 94 27  nlu numaradan yine aynı şekilde aradılar. Bu sefer sağlam işletmeye niyetlendim ama konuşmanın ortasında yanlışlıkla kapama tuşuna değdi parmağım ve kapandı. Ne güzel kaydedicektim konuşmayı koyardım youtubeye :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SettingZ
    SettingZ's avatar
    Homo

geçenlerde beni de aradilar. bir tusa basin dedi kirmiziya bastim sorun bende mi acaba?

Fortçu Gandalf..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TR-SCOPJE
    TR-SCOPJE's avatar
    Erkek

Hay babasının kemuuneee.. Bu nasıl iştir? Bu gün de "Ankara Bağ-Kur Sağlık İşletmeleri" ev telefonunu aradılar. Sanırım annemin sağlık bilgilerine medula sistemindeki bir açıktan ulaşmışlar. En son muayne olduğu doktor bunlara anneme gönderilmek üzere hastane çıkışlı bakanlık onaylı bir tıbbi cihaz önermiş. Ben de doktoum cihazın adını söyle diyorum cihazın adı yok diyor, sadece barkod numarası varmış. Gerçek değeri 860TL miş fakat devlet karşıladığı için 150 Tl ye ücretsiz kargo ile göndereceklermiş. vs vs.. Vay arkadaş ne kadar çok üç kağıtçı çakal mevcut bu piyasada.. Bunlar hep bana mı musallat olur anlamadım ki..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Mustafa bunu yazdı

Piçler artık sabit numara gibi gözüken santral numarası alıyorlar internet üzerinden arıyorlar.Çoğu kişi için (bende dahil) sabit numara demek güven demektir.

nasıl oluyor bu iş.

Arkadaş uğruna ölmek kolaydır, ama uğruna ölünecek arkadaş bulmak çok zordur
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ern3st
    Ern3st's avatar
    Erkek

Muz cumhuriyetlerinde olur böyle şeyler, takmayın kafanıza. alışmaya bakın.

kahrolsun bağzı şeyler
Toplam Hit: 2982 Toplam Mesaj: 19