Domain Ve Hosting Alınacaktır

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

hocalar 2 adet .com domain alınıp 2 ayrı web sitesi kurucam. web sitesi kurumsal bi firmanın yaptığı deneyler için özel bi web sitesi olucak küçük çaplı boyutu ufak siteler. trafik kestiremedim ne kadar yeteli diye bu konudada fikir belirtirse satan iyi olur.

html her site max 3 sayfa olucak. 

satan arkadaşlar buradan teklif verirseniz sağlam bi müride yarasın istiyorum.

"bea"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yawuz
    yawuz's avatar
    Erkek

sadece html sayfa barındıracaksan vereyim kendi alanımdan bir parça sana. Ücret çok önemli değil illa arada birşey olsun dersen 15 20 lira iş görebilir. 

tahribat.com a can feda
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    insidae
    insidae's avatar
    Erkek

alan açarım hocam istersen pmden iletisim atarsın ücrete gerek yok host linux

insidae tarafından 05/Şub/15 23:59 tarihinde düzenlenmiştir

Bir güldün yar sen, hep elime batan.Seni dalından kopardım, kandoldu avuçlarım..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek

Hocam alan veririm ücrete gerek yok ;)

imza.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek

hocalar ilginize aakanıza teşekkür ederm ama. satın alınması gerekiyor iş meselesi olduğundan.

"bea"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

domain  = name.com

host = yabancı = leaseweb , Yerli = guzel host

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Hocam ilgi ve alakasına teşekkür etmişsin arkadaşların, satın alınması gerektiğini ücretsiz alamayacağını söylüyorsun, neden kurumsal bir firmadan almayı denemiyorsunuz ?

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    CEO bunu yazdı

Hocam ilgi ve alakasına teşekkür etmişsin arkadaşların, satın alınması gerektiğini ücretsiz alamayacağını söylüyorsun, neden kurumsal bir firmadan almayı denemiyorsunuz ?

canı sıkılmış bence.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ExpirE
    ExpirE's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    CEO bunu yazdı

canı sıkılmış bence.

@Panxer 

Canı sıkılmış derken? bence sizin canınız sıkılmış boş bir cevap yazmışsınız.

yani diyorsun ki tahribatta benim gibi boş adamlar var zaten burda anca takılan dangalaklar var.

böylemi düşünüyorsun

@Ceo hocam kurumsal bir firma tavsiyesinde bulunacak yada kurumsal bir firmayla bağı olan bir müritten almak istedim.

@Panxer hacım ne gereksiz adamsın ya yaptığın yoruma bak. Müridin biri para kazansın istedik. kurumsal arıyoruz diye muritlere vermeyelimi parayı hayret birşey belki kurumsal bir firmayla bağı olan bir murit var burda.

ExpirE tarafından 06/Şub/15 14:05 tarihinde düzenlenmiştir

"bea"
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    overlocker
    overlocker's avatar
    Erkek

hocalar banada alan vericek var mı hazır konusu varken trafik önemli değil küçük çaplı deneme bir blog açmak istiyorum

boş
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hocam TBT de adam gibi 1 tane hostingci vardı ismini vermiycem oda artık yapmıyor bu işi bıraktı gitti.

TBT Den kurumsal arayacagına sana adam gibi domain ve hositng alabileceğin yerleri verdim. 

isimtescil den uzak dur yeter. 

ha aldıgın cevapları beğen miyorsan evet canın sıkılıyor sabaha kadar takılabilirsin burada alırsın çömezin birinden host patlar elinde kalır

burası TBT adam sana ücretsiz vermeyi teklif ediyor almıyorsun git 50 tane kurumsal sağlam firma var onlardan birinden al.

niye milleti yoruyosun ki bu konu yordu yani beni okurken bile. 

ne yazalım sana ne istersin ? 

Toplam Hit: 1808 Toplam Mesaj: 20