folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Donanımhaber Ad-Block Engellemesi

Donanımhaber Ad-Block Engellemesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Foruma ad-block açık girince eklenti çılgın atıyor ram uçuşa geçiyor. Site bilerek eklentiye binlerce reklam yolluyor ve kasıp tarayıcının kasmasını sağlıyor. Biraz daha zorlayınca tarayıcı donup çöküyor.

Şimdi bu olay Google'ın tepkisini çekmez mi ? Birde nasıl çözüm bulabilirim ?

mkyb tarafından 11/Eyl/15 20:03 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Odd Emoji 3D
    BerkayCit
    BerkayCit's avatar
    Erkek

adamların zekasına hayran kaldım =)

havalı bir şeyler yazdığımı hayal edin
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

firefox'ta yillarin kullanimi sonucu ozenle ozellestirilmis filtre listesi kullaniyorum.

sonuc bu: ne herhangi bir kasma var ne de reklam.

az insan çok huzur.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

30dk önce bende denk geldim yeni yaptıkları bişi. gözleri doymadı bu dh'dekilerin bakalım daha neler yapacaklar.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şuan taktik değiştirdiler sayfalar normal açılıyor, aşağılara doğru indirdikçe reklam yollamaya başlıyorlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

adblock plus yerine forklanmış adblock edge kullanıyordum fakat haziranda geliştirmeleri bitirdiler

ublock kullanın daha perfomanslı

https://github.com/chrisaljoudi/uBlock

BlackApple tarafından 21/Haz/15 23:22 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek

vay amk ya ben de kaç gündür niye firefoxu çökertiyor bu site diyordum. vay oçları vay ya. şeytanın aklına gelmez.

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

https://chrome.google.com/webstore/detail/adguard-adblocker/bgnkhhnnamicmpeenaelnjfhikgbkllg?hl=tr

Firefox : http://adguard.com/en/adblock-adguard-mozilla-firefox.html

Ad-guard'a geçtim. Ad-block ile aynı mantık.Yükledikten sonra ayarlara girip ince ayarlarını yapın. Basit reklamları vs engelle var.

Ek : Şunu anladım yıllardır ad-block kullanırım. Reklam engelleyeceğim diye net hızının içine ediyormuş.

mkyb tarafından 21/Haz/15 23:28 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    🧿
    BlackApple
    BlackApple's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

https://chrome.google.com/webstore/detail/adguard-adblocker/bgnkhhnnamicmpeenaelnjfhikgbkllg?hl=tr

Firefox : http://adguard.com/en/adblock-adguard-mozilla-firefox.html

Ad-guard'a geçtim. Ad-block ile aynı mantık.Yükledikten sonra ayarlara girip ince ayarlarını yapın. Basit reklamları vs engelle var.

sen ublock'u dene pişman olmazsın anti-adblock killer özelliğide var

BlackApple tarafından 21/Haz/15 23:29 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Üyelerdende tepki görmüş :

http://forum.donanimhaber.com/m_107100453/tm.htm

Bir kaç konu daha var bununla ilgili fakat hemen silmiş çakallar.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

@BlackApple

Haklıymışsın tarayıcıyı en kasan bu eklenti

Toplam Hit: 4200 Toplam Mesaj: 31
chrome forum ad-block donanımhaber