folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Donanımhaber Ad-Block Engellemesi

Donanımhaber Ad-Block Engellemesi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoToLeRaNcE
    NoToLeRaNcE's avatar
    Erkek

10Kurusluk bimin kekinin indirimini kovalayan/kovalatan embesillerin oldugu bi yer. Adamalar aç oğlu aç takiliyoken sasirmamak lazim buna. Ne zaman gozleri doyacak buna ben onu merak ediyorum.

Asosyal hayatta yaşanan, Yasal bir masalım ..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DadasAdam
    DadasAdam's avatar
    Erkek

ben hayatımda donanımhaber kadar lanet olası, aç gözlü, kullanıcı düşmanı, herşeyi mübah gören, yüzsüz bir site daha görmedim. her yerden reklam fışkırıyor anasını satayım. googledan birşey aratınca linklere özellikle bakıyorum açmadan önce. dh ise hiç açmıyorum. lanet olsun öyle siteye. dünyanın en korkunç siteleri arasında ilk ona oynuyor.

Bir anadan dünyaya gelen yolcu...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://statik.donanimhaber.com/js/jquery-1.9.1.min.js:4

Direk host dosyasından engelleyin.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

http://statik.donanimhaber.com/js/jquery-1.9.1.min.js:4

Direk host dosyasından engelleyin.

Bende tam bunun için gelmiştim.

Bunu engelleyin sorun ortadan kalkıyor. Bendede aynı sorunlar oluşuyordu. FF jquery-1.9.1.min.js döngüde kalıyor diyordu. Bende engellemiş kurtulmuştum.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    BlackApple bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

https://chrome.google.com/webstore/detail/adguard-adblocker/bgnkhhnnamicmpeenaelnjfhikgbkllg?hl=tr

Firefox : http://adguard.com/en/adblock-adguard-mozilla-firefox.html

Ad-guard'a geçtim. Ad-block ile aynı mantık.Yükledikten sonra ayarlara girip ince ayarlarını yapın. Basit reklamları vs engelle var.

sen ublock'u dene pişman olmazsın anti-adblock killer özelliğide var

bende kurdum epey fark ediyor gibi.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Uzun zamandır adblock yerine ublock kullanıyorum. İlk developer ın github adresini takip ettiğimden benim kullandığım ublock origin diye tabir edilen versiyonu:

https://github.com/gorhill/uBlock

Türkçe çevirisine de baya katkıda bulundum.

Konuyu görünce doannımhabere girdim hiçbir problem yok şu anda.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Donanımhaber, bizimle alakası yok reklam aldığımız firmalardan birisinin işi demiş. 

Kuzen yazmış gibi yalan işte.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

ad blocku kaldırıp ublock kurdum şimdi sanki hızlandı tarayıcı ulan bide 5 dölar bağış yapmıştım haram zıkkım olsun :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TOMBLACK
    TOMBLACK's avatar
    Erkek

ublock kurdum bakalim bu ne kadar idare edecek

TOMBLACK tarafından 23/Haz/15 03:44 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

daft ın önerisi ile aylardır ublock kullanıyorum.

Toplam Hit: 4199 Toplam Mesaj: 31
chrome forum ad-block donanımhaber