folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Don‘T Starve Multi Player Çıktı ! ( %40 İndirim Son Günler)

Don‘T Starve Multi Player Çıktı ! ( %40 İndirim Son Günler)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek

Benim steam adı: imsailor

Hala oynayan varsa yardımcı olabilir mi ?

Nomm tarafından 22/Nis/17 00:09 tarihinde düzenlenmiştir

Aganta Burina Burinata
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    Nomm bunu yazdı

steam:furkiak ekle hocam

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nomm
    Nomm's avatar
    Erkek
    furkiak bunu yazdı
    Nomm bunu yazdı

İstek gönderdim hocam. bu oyun içinde chat kısmı var mı? varsa hangi tuş en fazla 10 gun hayatta kaldım. en uygun nereye kamp kurulur neler yapılır

Aganta Burina Burinata
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    furkiak
    furkiak's avatar
    Erkek
    Nomm bunu yazdı
    furkiak bunu yazdı
    Nomm bunu yazdı

İstek gönderdim hocam. bu oyun içinde chat kısmı var mı? varsa hangi tuş en fazla 10 gun hayatta kaldım. en uygun nereye kamp kurulur neler yapılır

tek başına oynuyorsan en güzeli 2-3 yere kamp kurmaktır. ki kışın sıkıntı yaşamayasın.

kamp için en ideal yerler genellikle domuz kralın olduğu bölge çünki hediyelik eşyaları vererek altın alabiliyorsun uzakta olması git gel açısından sıkıntı doğurur. bu yüzden ana kampı bunun yakınlarına kurabilirsin. genellikle fillerin olduğu ve tavşan yuvalarının olduğu yerleri seçmende fayda var çünki filler düşman saldıralarında kurtlarda boslarda onlarla savaşarak seni korurlar boklarını ve gece uyurken tüylerini kesebilirsin ayrıca korurken ölenlerin etleride cabası. ayrıca genelde fillerin olduğu yerlerde tavşan yuvası çok olduğundan buralara kapan kurarak et sorununu çözebilirsin. 

oyunda ilk yapman kerekenlerden birisi hızlıca envanter toplayıp haritayı açmak ve taş yolu bulduğunda onu takip etmek çünkü chester çıkıyor taş yolun yanlarında buda sana extra tepoya geliyor. ayrıca akıl sağlığını kaybettiğinde çıkan hayalerleri öldürür ve onlardan çıkan şeyleri toplayıp chesterın içerisine koyarsan belli bir miktarda chester dolunayda büyür.

Android Mobil Uygulama - Web Sitesi - Masaüstü Yazılım yapılır. Vitaminsiz Palyaço
Toplam Hit: 7998 Toplam Mesaj: 75