Dotayı Sildim Ve..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bence sizde problem var. Ben hiç gerilmiyorum şahsen Dota oynarken. Oyun la bu. Vakit geçirmek için oynuyoruz. Şahsen yensem de, yenilsem de eğlenmeye bakıyorum. Bağırıp çağıranları, küfredenleri, ergen triplerindekileri muteliyorsun tamam.

krypt tarafından 26/Eki/13 12:42 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Subtitle
    Subtitle's avatar
    Erkek
    Easx bunu yazdı
    Subtitle bunu yazdı
    Easx bunu yazdı

hacı nasıl gırdın nereye bagladın aklım sastı :D

bu aralar bende kararsızım lol ve aıona bır baslıyor bır ara verıyorum.

zaten yas kemale ermeye basladı dedıgın gıbı degen oyunlarda sıkıntı yok ama bazen ole bırı gelıyorkı resmen hayatımın bır saatı bosa gıdıyor dıyorum.

onlıne oyunlara harcayacagım zamanı programlama ve cızım programlarına harcayıp ustten ders alıp okulu erken bıtırme planım varda baslayamadım bır turlu. 

kendını pıyanoya gıtara hatuna fılan vur aga cıddıyım bır daha baslama . bu donemde canın sıkıldıgı her vakıt tekrar donme potansıyelın var.

artık sıngle oynanan oyunlara takıcam ben darksıderstı oydu buydu arada gırer onları oynar cıkarım

Haklısın hocam. Singleda da bayağı vakit harcıyorum da onda her hangi bir sinir nefret olmuyo. En fazla botlar hard modda biraz zorluyor o. İstediğin zaman çık bırak oyunu en güzel yanı o. Devam edersem "Elders scroll online çıkıcak ona başlarım. Ona başlarsam bırakamam. Wow'a başlamayı düşündüm de cesaret edemedim. En son skyrim'den kurtardım kendimi. Başına oturdum mu zaman cidden o kadar hızlı geçiyor ki, bir bakıyorum 5 saat geçmiş gitmiş. "Lan oha diyorum ne ara 5 saat oldu?". Biraz kımıldanıyorum sandalyeden, belim bir ağrıyor ki 8 saat uyumadan geçmiyor.

Hocam eso bende dusunuyorumda hayatı bıtırmeye gerek yok. Wowada baslama. Sen bunlara yonel :) en ıyısı sıngle sınırlenıyosan kendıne sınırlenıyosun. Bazen o kadar sınırlenıyorumkı o adamı sadece 3 sanıyelıgıne bole yanıma fılan ısınlasalar dırek boynunu kırar beynını ezerım :D

cınayet ıslettırır bu oyunlar adama.

Dota oynayanların arkasına ışınlama makinesi yapılmalı. Adamın arkasında Beynini mi patlatıyosun ağzını mı kırıyosun artık sana kalmış :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Subtitle
    Subtitle's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Bence sizde problem var. Ben hiç gerilmiyorum şahsen Dota oynarken. Oyun la bu. Vakit geçirmek için oynuyoruz. Şahsen yensem de, yenilsem de eğlenmeye bakıyorum. Bağırıp çağıranları, küfredenleri, ergen triplerindekileri muteliyorsun tamam.

Hocam yenilip de keyif aldığım oyunlar da oluyor. Fakat adam görevini yerine getirmeyince problem. 5 kişi olmadan oynayam kafam problemli zaten. Mute olayını bilmiyodum yalnız.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek
    Subtitle bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Hocam yenilip de keyif aldığım oyunlar da oluyor. Fakat adam görevini yerine getirmeyince problem. 5 kişi olmadan oynayam kafam problemli zaten. Mute olayını bilmiyodum yalnız.

Valla hocam bende mukemmel bır oyuncu sayılmam ama mesela 5 kısı arkadas grubuyla gırdıgımızde yenılsekte analız yapıyoruz kım nerde yanlıs yaptı adamlar bızden yeteneklıyse yenılıyoruz yanı en olmadı hep beraber trolluyoruz tadı cıkıyor.

Ama ole ınsanlar denk gelıyorkı adam 0/15 oynuyor ustune ana bacı sovuyor ustune herkese emır verıyor ustune oynamıyom yeaa dıyıp bırde cıkıyor.

Nasıl sınırlenmeden oynuyorsunuz asıl ben hayret edıyorum :D celık gıbı sınır var sızde vallahı. Sırf bu yuzden cafelerde fılan bakıyorum o denk gelen aklımda kalan nıcklerden bırı belkı denk gelır dıye :D 

www.kriptopedi.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek
    Subtitle bunu yazdı
    KrypT bunu yazdı

Hacı takımına full rusca konusanalr gelince nasıl kafayı yemiosun ya. Hem oynayamıyorlar hem sana küfrediyorlar hem de reportlayamıyorsun adamları. Valve vermiş 2tane report hakkı haftalık. Aq hangi birini reportluycam 2 hakla. Adamlar zaten birleşip reportlasa 4tane kafadan ben yalan oluyorum. Fuck the system aq. Arkadaşlarımla oynmıyorum takımım yok diye illa oçlerin içinde mi oynucam oyunu. Bütün ruslar avrupada oynuyor ne biçim iş bu aç onlara ayrı bir server takılsınlar aq. Kiril alfabesi kullanıyorlar, ingilizce bilmiyorlar, oyunu oynayamıyorlar, aralrında mal mal gülüşüyorlar salak salak bağırıyorlar. Nasıl sakin kalayım bunlara karşı hacı. Benim win lose oranımı etkiliyorlar onlar yüüzden iyi tkaımlarla mücadele edemiyorum.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Valla ben öyle piç bir Rus'a denkgelince Rusça Rus olduğumu söylüyorum. Sonra oyun boyunca Rusça sövüyor. Ben de birşey anlamıyom tabi. 

krypt tarafından 26/Eki/13 13:05 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RockZs
    RockZs's avatar
    Erkek

midi klavyelerde de tuşa ne kadar basarsan o kadar ses çıkar.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-muzik-studyo-ekipmanlari-m-audio-keyring-49-141459591/detay

bu klavye ile çalışan ve parasını bundan kazanan bi' piyanist tanıyorum. o kullandığına göre fena olmasa gerek. işini görür. geçenlerde bu ürünü izmir'de 100 liraya bulmuştum, kaçtı..

bu gibi videolara da bakabilirsin:

http://www.youtube.com/watch?v=crSbwCyJ8HQ

RockZs tarafından 26/Eki/13 13:12 tarihinde düzenlenmiştir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

5dk önce biten oyunum.  Karşı takım halime acıdı, bana destek için ruslara sövdüler.  Oyun başladı hero seçerken bizimt akım rusça konuşmaya başladı ben yazdım zaten gg diye. Dedim bneim takım full rus filan adamlarda ozaman kolay geçecek ez game filan dediler sonuç olarka ben bile beklemiyordum bukadar kolay olacağını.

RaAmLis tarafından 26/Eki/13 13:33 tarihinde düzenlenmiştir

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Subtitle
    Subtitle's avatar
    Erkek
    RockZs bunu yazdı

midi klavyelerde de tuşa ne kadar basarsan o kadar ses çıkar.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-muzik-studyo-ekipmanlari-m-audio-keyring-49-141459591/detay

bu klavye ile çalışan ve parasını bundan kazanan bi' piyanist tanıyorum. o kullandığına göre fena olmasa gerek. işini görür. geçenlerde bu ürünü izmir'de 100 liraya bulmuştum, kaçtı..

bu gibi videolara da bakabilirsin:

http://www.youtube.com/watch?v=crSbwCyJ8HQ

Hocam çok iyiymiş. Hayal gücüne kalmış o zaman herşey :D

Bunda adam baba baba çalıyor piyano gibi.

http://www.youtube.com/watch?v=UHiFDk1Eg1Q

Fiyat da uygun.

Hocam bunun için ses kartı vs gerekir mi yoksa tak çalıştır mıdır?

Subtitle tarafından 26/Eki/13 13:59 tarihinde düzenlenmiştir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Forgotten One
    NigraSilva
    NigraSilva's avatar
    Erkek
    KrypT bunu yazdı

Karşıda tryhards olsun yenileyim, takım amerika/avrupa ya da herhangi bir yerden insanlarla dolu olsun hata yapsınlar yenileyim problem değil gg der çıkarım. Lakin koduğumun 2-3 tane rusu oyunda oldumu çıldırıyorum. Bilerek isteyerek berbat oynuyorlar sanki herifler. Orada rusça diye seçenek var gavatlar gelip ingilizce seçip voice chat'i abuse ediyorlar ya hayatımda etmediğim küfürleri ediyorum.

Bu sabah mesela takım gayet güzel, aralarında bir venomancer var, gayet support bir hero ben de rasta aldım. Dakika 16 meka bitti, arcane bitti bende, kuryeyi ben almışım wardlar bende adama dedim bir defa "kuryeyi upgrade eder misin?" diye tık yok cevap yok, aşağıda feedliyor kafasına göre gerizekalı. Onu da ben almak zorunda kaldım haliyle o arada bir baktım oyuna başlarken aldığı itemlar ile geziyor hala bu dingil. Neyse baya split push yaptım millet takılırken rasta ile (ultiye gelen buff'a teşekkürler) aldık oyunu. Bir ara orchid falan bitirdi bu dengesiz fakat kullandığını da görmedim. Neyseki takımın geri kalanı fena değildi de aldık. Oyundan sonra baktım steam profiline, evet rusmuş yanıltmadılar yine.

Oyşh rahatladım. asdklga

Toplam Hit: 1814 Toplam Mesaj: 23