folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hesaplar / Üyelikler
linefolder Download Programıyla Aynı Dosyayı Birden Fazla Nasıl İndirebilirim? (Rapidshare)

Download Programıyla Aynı Dosyayı Birden Fazla Nasıl İndirebilirim? (Rapidshare)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek

Rapidshare'de premium hesabı olanlar bilir rapid puanları sayesinde 10000 puan kazanıp 1 ay rapid hesabınızı uzatabiliyorsunuz, benim yapmak istediğim kendi premium hesabımla, upload yapmış olduğum 3 mb civarındaki dosyayı 100-200 kere indirmek istiyorum.

sorunum ise flashget yada dap ile aynı dosyayı listeye ekleyemiyorum, aktif olan bitmeden aynı dosyayı sıraya eklemiyor.aynı linki sıraya ekleyip indirebilecek bir program yada çözüm bilenler var mıdır? herkes böyle bir şeyi yapmak istemez biliyorum ama rapid kullananlar araştırmışlardır umuyorum.

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nickneyime
    nickneyime's avatar
    Erkek
    pre olsa olur ama işte free'de öle yapabileceğini zannetmiyorum :)

bunch of idiots around me, yes everywhere.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SharpShooter
    SharpShooter's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    çok güzel fikir aslında ;)

- xx yerde hata var. - ya aslında kod şöyle sanıyor olabilir bla bla bla - olm kendine gel kodlar düşünmez - ...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

güzel fikir ama imkansız değil.imkansız olmayan nedir?bir linki arka arkaya indirmek.Ama rapid'in sistemi buna müsaade eder mi?yani aynı ip ile aynı linkten dosya indirmek vs...

1.Yamulmuyorsam firefox'un snap links veya all customized links eklentisi bu işi yapıyordu

2.Olmadı makro programlarıyla yaparsın.Yani bir kez manuel olarak download edersin.Sonra o hareketlerini kaydedip arka arkaya 100lerce kez tekrarlatırsın.Ha değer mi buna bence değmez:)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    Once they are downloaded by a free-user, each of them generates a RapidPoint. Subject to the condition is that the file is at least 3 Megabyte in size and the downloader has generated not more than 3 RapidPoints in the last hours. Premium users can generate for you up to 255 points per day.

With these rules, we protect ourselves against abuse.

demiş rapidshare. yani üstüste download ettirsen bile 3 download tan sonra ip deiştirmen gerekecek. belkide ipe bakmıyordur cookie falan atıyordur ozaman cookie yide silmen gerekir, sistemlerini bilimiyorum. yapacağın zaman bunuda göz önünde bulundur

imzadaki sayaç istek üzerine kaldırılmıştır. son blog yazım : PyQT ile Hesap Makinesi Yapalım - http://www.whosayin.com/y/pyqt-ile-hesap-makinesi-yapalim/ || hotboy attığınız özel mesajlara cevap yazmama hakkını saklı tutar
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek
    premium var zaten, amacım premium hesabıma puan kazandırmak puan kazanınca da bedavaya getirmek olacak
    arkadaşın çevirdiği yazı kafamı bulandırdı ama, yani yapamıyor muyuz tam olarak, ip resetlese bi anlamı kalmayacak free hesaptan.

firefox eklentisine de akşam bakacağım teşekkürler cevaplar için.
    birde flashgetin indirme listesini editlemeye çalışacağım o galiba işe yarar gibi.

...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    3 mb lık dosyayı 100-200 defa indirsende o uanı vermez benim 300-400 downloadım var en az 8000 puan varken anca uzata bildim düşün artık

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yns_berk
    yns_berk's avatar
    Erkek

günlük 3 mb'dan fazla dosya indirildiğinde premium hesapla 255 puanı veriyor, günlük 255 puan yapsam yeter bana
    zaten bir ay parayla bir ay puanla uzatıyorum downloadlar sayesinde, her ay puanla uzatsam hoş olmaz mı;)
    flashgetin listeside çok karışık yapamadım arayışım sürüyor

...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Osiris
    Osiris's avatar
    Erkek
    Arayisini daha yararli bi sekilde yapip guzel paylasimlarla puanlarini artirabilirsin.

Bana bakip her zaman gulumseyin.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fox89hakan
    fox89hakan's avatar
    Erkek

CryptLoad dıye bır program war rapıden megaupload dan felan dosya ındırmeye yarıyo onu kullan rapıd ıcın felan accondt yazabılıyosun ısını goruru bende flasgetetn daha ıyı

lınkı bır kac kere ekle bırak kendı ındırsın dursun :D gunde 10 defa ındırsen yeter bence :D

Döndürün dunyayı inmek istiyenler var
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

yns_berk bunu yazdı:
    -----------------------------

günlük 3 mb'dan fazla dosya indirildiğinde premium hesapla 255 puanı veriyor, günlük 255 puan yapsam yeter bana
    zaten bir ay parayla bir ay puanla uzatıyorum downloadlar sayesinde, her ay puanla uzatsam hoş olmaz mı;)
    flashgetin listeside çok karışık yapamadım arayışım sürüyor

-----------------------------

Sana hangi saf söyledi onu :)) Hacı benim premiumda belki 350/400 dosyam var hergün en az 60-70 download ı var ama okadar vermiyo:P

yinede kendin bilirsin olabilir diyorsan belki olabilir

Youtube Kanalıma Abone olan herkese Mesir macunu göndereceğim :) >>> http://bit.ly/2FH1kln . her hakkım saklıdır®™ Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 3397 Toplam Mesaj: 14