Drawmohammed Hacklendi........

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    s_a_s
    s_a_s's avatar
    Erkek
    Zenginin malı züğürtün çenesini yorarmış. Bu CW olayıda aynı muhabbete döndü adamlarla ilgili bi konu açılsa herkes balıklama dalıp bir şeyler yazıyor. O zaman onlar sahte birşeyler yaptıysa çok konuşanlar gerçeniği yapsın. O zaman Herkes CW yerine Tahirbattan söz eder.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WeBCiN
    WeBCiN's avatar
    Erkek
    KARDEŞ BİZ BELKI BİŞEY YAPMIYORUZ AMA KIMSEYİDE ALDATMIYORUZ

sizin risk dedikleriniz benim için bir fırsattır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HollyTwo
    HollyTwo's avatar
    Erkek
    yaw anlamadığım bir şey var neden burda kimse cw yi çekemiyor? evet rakip olarak görebilirsiniz ama bu karşıdakinin yaptığı başarıyı karalamayı gerektirmiyor...

eğer ben bu işi biliyorsam adamlar adam gibi yaptı bu işi

ayrıca ilk hack olayı bu değil daha öncelerden de var. bu alemde herşey yapılabilir ve yapılabileceklerin arasında da buda var
    imposible in nothing.

///**Bizim GErçek kıldıklarımız siz hayalbile edemezsiniz**////
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    sen başarıyla sahtekarlşığı karıştırıyosun :)

Sizingibi gerizekalılar bişeler bildiğini sanıp ama bişey bilmeyen salaklarsınız.....

İnsanları nasıl kandıracağınız bilyosun mubarek bir dini pis oyunlarınıza alet ediyorsunuz...

sizler domain alıp whois kayıtlarını değiştirmeyi akıl edemicek kadar salak insanlarsınız...

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mcking
    mcking's avatar
    Erkek
    Lan site regleyip fso yapmak ne zaman başarı oldu
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    lan s_a_s mısın nesin skter git ak.
    tahribatın öyle bir kaygısı yok.
    kaşınanı kaşımışıtır tahribat.kaşınanlar arasında CWde var zaten merak etme....
    tahrğibattan vay bea ne site hacklemilşer die bahsetmio kimse.vay be ne program yazmışlar diye bahsediyolar...
    mal insan ilk önce buna bak. tahribatı yanıyan tanır. bu kıytırık cw kısa şortla gezerken tbt rus hack sitelerini bir bir kapatıyordu.cw de ezik ezik siteler hackler sonra vatan iç,in din için yaptık der.
    şu anda dnyoyu herkes kullanıyo..ruslar turk dediğinde cy ber warrior değil tahribat.com diyolar...
    lafa bak CWi değil sizi konulşsunlar. holynin öle bi amacı olsaydı sence web wizde bulduğu açıkları web wize ileytir miydi.
    sence webwizin siteisnde tahribat kodlamaları ( emn deilim çle bişilerdi) diye yazar mıydı?
    şimdi sen en iyisi sktr git bu siteden. fso doman reg alan yok bu sitede.seni sramaz yani
    bu saydıklrım başarı değilse sen hiç yaşama at kendini boğazdan aşaı
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek
    ortalığı kızıştırmayın site reklamıda yapmayın konuyu açan arkadaşda büyük ihtimal cw dendir onların reklamını yapıyo yazık yaw acıdım şimdi cw'ye :)

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    Bak biz sana o kadar laf ettik sende bize ödül olarak o indexteki şarkının adını söle :)

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RooTTeR
    RooTTeR's avatar
    Erkek
    http://www.zone-h.org/index2.php?option=com_mirrorwrp&Itemid=43&id=606227

mirror a bakın..cw ye DarKWorLd&Desertsun&JerusaLem&HolyOne tarafından metarefresh cakılmıs.Yanı hacklenmıs :) zifir.net e yonelıo
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    ehehuehe :) bizde ana sayfaya ve 7 domanine çaktık :)

Toplam Hit: 19902 Toplam Mesaj: 75