Drawmohammed Hacklendi........

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    proxy
    proxy's avatar
    Erkek
    tornavide index teki parça tamamını bulamadım ama 40 sn lik bi kesiti ile idare et :D
    http://rapidshare.de/files/24549121/ddd.wma.html
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek
    wc de üye bi arkadaşıma sordum.. domain i satın alıp sonra da hacklemişler..bana böle söledi walla :D

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek
    şu var sanmıyorum o resımleri CW yönetiminin kendi ellerıyle siteyı kodlayıp resımlerı ekleyeceğini. ama şu var söylendiği gibi domaini satın almış olabılırler yada mevcut domaın bitiş süresini öğrenip almış olabılırler yanı hiçbir müslüman böyle birşeye yeltenemez bana kalırsa helede CW gibi hb yönettiği bı groups..

eskilerden kim kaldı..
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    yaw biri şarkının tam linklini versin veya şarkının adını sölesin indirelim :(

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    s_a_s
    s_a_s's avatar
    Erkek
    Lan "AntiOksidan" mısın nesin lafla pernir gemisi yürümez. Çok biliyorsan yapta görelim. Yanlış bişe söylediğimi sanmıyorum neden bu kadar zoruna gitti anlamadım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    s_a_s
    s_a_s's avatar
    Erkek
    Tahribat program kodu yazıyorsa senin web hack ile uğraşan sitelerle ne alakan var. o zaman kocakarı gibi laf yetiştireceğine otur adam gibi program kodunu yaz. Rusalardan sonra başka ülkelerede duyur Vatanımızın adını. Bide adam gibi konuş gidersemde seni siker öle giderim. göt göt konuşma. Sen mi karar vercen lan kimin nerde kalıp gideceğine.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kelv1n
    Kelv1n's avatar
    Erkek
    sas anlamak istemiyormusun kardeş saçmalayıp durma mesajları tek tek oku bak bir arkadaş cw deki birne sorup nasıl yaptınız diye cevabınıda yazmış anti oksidan da ıp çakışıklıgını ilk sayfalarda vermiş ondan sonra bir arkadaş domainle ilgili biil gileri vermiş sen bunları görüp hale konusuyosan yazıklar olsun başka bir şey demiyorum...

Hatalıysam..... aramızda kalsın ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    zumsuk atağa gecti :)

CW sikim sana bişey olmazsın zumsuk....

Konuda artık silinmeli bence (BMC)

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AntiOksidan
    AntiOksidan's avatar
    Erkek
    s_a_s dedi ki
    --------
    Tahribat program kodu yazıyorsa senin web hack ile uğraşan sitelerle ne alakan var. o zaman kocakarı gibi laf yetiştireceğine otur adam gibi program kodunu yaz. Rusalardan sonra başka ülkelerede duyur Vatanımızın adını. Bide adam gibi konuş gidersemde seni siker öle giderim. göt göt konuşma. Sen mi karar vercen lan kimin nerde kalıp gideceğine
    ----------
    web hack nedir be akduum.web guvenlik server domain ve kodlama hatalarından meydana gelmez mi mal insan..
    o okodlamaların hatalarını kim bulmuş holyone..
    tahribata da sadece hack sitesi diosan senin internette ne işin var ...

denyo ne programı hack programı.
    anladın mı neden tahribattayız! mal herif.
    senn kalıp gitceine ben karar veremem ama burada CWi THTden ustun gorursen de anında şutu yersin.adminlerin okuduunu sanmıorum bu başlıı ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    s_a_s
    s_a_s's avatar
    Erkek
    Lan bu kadar hazımsız olma kabız mısın nesin? benim cw yi savunduğum filan yok tamammı. başka bir site hakkında olumlu bir yorum yazıldığında hemen o sitenin savunucusuymuş gibi davranıyorsunuz. Biride o siteyi hackleyen burayı da hackler demiş madem bunlar lamer sizde o kadar iyisizniz o kadar program yazılmış neden indirmiyorsunuz bu siteyi. O çok bilenlerden biri indirsin işte bitsin şu cw olayı.
Toplam Hit: 19893 Toplam Mesaj: 75