folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Düğüne Hazırlık Beyaz Eşya & Mobilyalar

Düğüne Hazırlık Beyaz Eşya & Mobilyalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

Hocalar yaza doğru düğün için hazırlık yapıyorum. daha önce almış tecrübe sahibi, yönlendirebilecek abi şunu sakın alma, bunu al diyecek hocalardan tavsiye isterim.

Mobilya şuan değil ama beyaz eşyayı kdv ötv muhabbetinde taksitle bu ay almam gerekiyor. Lüx takıntım yok ultra özellikler olmasınada gerek yok ekonomik asli ihtiyaçlarımızı yerine getirecek fiyat performans ürünü eşyalar gerekiyor.

Profilo, bosch gibi ürünlere bakıyorum. tavsiyelerini beklerim.

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

vestel ürünlerinden uzak durmanı tavsiye ederim. çamaşır makinesi ve buzdolabı samsung marka tavsiye ederim. bulaşık makinesi konusunda altus kullanıyorum sanırım arçelik yan ürünü, hergün çalıştırılır bizde. 8 senedir sorun çıkmadı. 

Not: bu arada buzdolabı markasinda sakın bosch almayın. pişman olursunuz. babamlar kendi evlerine 2 defa farklı model aldılar. 2 senede pörtledi her ikiside. üstelik elektrik sarfiyatıda çok geliyor.

cagatay09 tarafından 16/Ara/18 19:57 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

@cagatay09 hocam gerçekten samsung üzerinde yoğunlaşmalımıyım? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mycity
    Mycity's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hacım ilerde bel fığı filan olmak istemiyorsan en çok dikkat ediceğiniz şey yataktır seçerken bu konuda kesinlikle çok iyi araştırma yapmanızı tavsiye ederim bunun dışında beyaz eşya olarak 

Bulaşık makinesi kesinlikle Arçelik öneriyorum (simens aldım iade ettim iade süreci çok sıkıntılı geçti)

Çamaşır makinesi %100 LG Bosch 

Buzdolabı %100 LG :) şaşmam

Tv Kesinlikle LG

Ocak Set üstü alma Fırınlı modellerden al 

Bu ürünler çok yakınlarımdan gördüğüm uzun zamandır kullandıkları ve benimde kulladığım çok memnun kaldığım ürünler.

Not:buraya bu ürünlerde düğün paketi hazırlıycam incelersin. 

Buzdolabı = Lg GC-H502HLHU Inox Çift Kapılı Buzdolabı ( 10 Yıl Motor Garantisi var) Aynısı bende var 2100 TL ye mal olmuştu 6 ay olmuştur alalı çok memnun kaldım

Çamaşır Makinası = LG F4J9JSP2T A+++ 10 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi

Çamaşır Makinası = Bosch WAW2856XTR A+++ 9 kg 1400 Devir Çamaşır Makinesi (Kesinlikle 9 Kilo Altı Alma)

TV = LG 50UK6470PLC 50" 127 Ekran webOS Ultra HD Smart LED TV

Ocak = Bu konuyu yengeye bırak derim :) Ama yok illa ben seçicem diyorsan  Naturel Statik Ankastre Fırın 706I - Gri

Not : Bu ürünler 10 yıl rahatlıkla gider çamaşır ve bulaşık makinesi +- 7 8 yıl gider suyun kireç durumuna göre tecrübeyle sabit :) Tüm ürünler için diyorsan ki maddiyat sıkıntlı yan sanayi al 2 3 yıl sorunsuz kullanırsın sanşlıysan 5 yılı devirir ancak diğerleri 10 yıl sürecek hem elektrik parası hem kullanım ömrü olarak seni rahatlatıcaktır. Mutluluklar dilerim....

Mycity tarafından 16/Ara/18 20:41 tarihinde düzenlenmiştir

Bazıları sadece konuşur bazıları ise hayalleri ile dünya'ya yön verir.. Mycity
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek
    Mycity bunu yazdı

Hacım ilerde bel fığı filan olmak istemiyorsan en çok dikkat ediceğiniz şey yataktır seçerken bu konuda kesinlikle çok iyi araştırma yapmanızı tavsiye ederim bunun dışında beyaz eşya olarak 

Bulaşık makinesi kesinlikle Arçelik öneriyorum (simens aldım iade ettim iade süreci çok sıkıntılı geçti)

Çamaşır makinesi %100 LG Bosch 

Buzdolabı %100 LG :) şaşmam

Tv Kesinlikle LG

Ocak Set üstü alma Fırınlı modellerden al Simferin süper ürünleri var 

Bu ürünler çok yakınlarımdan gördüğüm uzun zamandır kullandıkları ve benimde kulladığım çok memnun kaldığım ürünler.

Not:buraya bu ürünlerde düğün paketi hazırlıycam incelersin. 

hocam harika olur. aralık bitmeden başlamam lazım fiyatlar kabaracak diyor herkes. bekliyorum.
    ayrıca bu ürün için en iyisi diyorlar : https://urun.n11.com/buzdolabi/profilo-bd3056w3vn-maksima-559-lt-a-no-frost-buzdolabi-P91037023

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PowerfuL
    PowerfuL's avatar
    Erkek

Hocam beko tavsiye ederim. Taş gibi beyaz eşya üretiyolar. Biraz daha pahalı vestele ve bazı diğer üreticilere göre ama taksitte hissetmezsin o farkı. Model olarak birşey diyemem. Yerinde gidip bak derim. Orta seviye birşey en az seni 10 yıl götürür. Orta seviye derken ultra lüks değil. Normal seviye.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coder2
    coder2's avatar
    Erkek

Hocam alırken enerji tüketimini de göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim.

Buzdolabı olarak küçük olsun yeter diye düşünme büyük alsan dahi yetmiyor onun için bütçen yettiğince büyük al :)

Fırın alırken taşınacağın evin ankastere durumuna göre seç. Ben ankastereye çevirmek için sonrada +300 TL vermiştim.

Önceleri Kızlar Utanınca Kızarırdı Şimdilerde Kızarınca Utanıyorlar..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek

Çamaşır makinası lg alma servisi berbat herşeyde bir bahane söyleyip onarım yapmıyorlar. onu geçtim sessiz ayakları hikaye salona gelecek yakında 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    costantin
    costantin's avatar
    Erkek

Hocam bende seninle aynı durumdayım. Öncelikle ben bulaşık makinesini altus aldım çok araştırdım piyasa en temiz yıkayan ve en stabil çalışan makinelerden en ucuzu (kuzenim hem satıcı hem servis ve inanılmaz sağlam ve sorunsuz bir makine olduğunu söylüyor) Çamaşır makinesine gelecek olursak, bosch un 9kg 1200 devir makinesi var 2100tl. Buzdolabı olarak evimde ve  işyermde samsung kullanıyorum gayet memnunum. Beyaz eşya ve küçük aletleri ben hepsiburada dan peşin fiyatına 3 taksit almayı düşünüyorum çünkü yerel satıcılar aşırı pahalı ötv indirimi hepsinde yalan bulunduğum bölgede beğendiğimiz dolap 4800 tl hb de 3400tl sana tavsiyem ödeyebileceğin kadarını sende 3 taksit al gerçekten ucuza geliyor. Son olarak oturma grubu ve yatak odasını bizim adanada mobilyacılar sitesi var orada istediğin markanın istediğin modelini birebir yapıyor adamlar ve fiyatlar çok ucuz oradan yaptırmayı düşünüyorum. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek

Bizim butun beyaz esyalar bosh bi sikinti yasamadik.Enerji tasarruflu olan modellere almani oneririm.Bide buzdolabini kullanim acisindan enine degilde boyuna uzun olani tercih etmeni oneririm.

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CiRKiN
    CiRKiN's avatar
    Erkek

TV nin haricinde evde ne kadar elektrikli alet varsa hepside Arçelik 6 yıldır birinden bir tık duymadık. Geri kalan mobilya kısmı İstikbal ondan da bişey görmedik

ev ve ofis tv Philips bi sıkıntısını görmedim

Mümkün olduğunca tek markadan almaya çalış derim hocam hem fiyatı düşürürsün hemde tek bir servisle muhatap olursun

CiRKiN tarafından 16/Ara/18 22:03 tarihinde düzenlenmiştir

JACK TİESTO TAHRİBAT ... FAKİR BİR ŞİMAL KİLİSESİNDE ŞEYTAN İLE RAHİBİN MACERASI
Toplam Hit: 4525 Toplam Mesaj: 49
tavsiye beyaz eşya