folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Düğüne Hazırlık Beyaz Eşya & Mobilyalar

Düğüne Hazırlık Beyaz Eşya & Mobilyalar

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dadaloglan
    Dadaloglan's avatar
    Erkek
    MhmdAlmz bunu yazdı

Bu zamanda düğün mü yapılır hocam  her şey ateş pahası :S

O zaman evlenmeyek hocam.

Hiç düşeceğide yok.

Ayran, şalgam, demsiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piiiranha9242
    piiiranha9242's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun Mutluluklar hocam :) 

https://www.tahribat.com/forum/acil-satilik-teleskop-islemci--ekran-karti-239239

Satılık Teleskop var,  kullanmayacaksan kenara köşeye koyarsın dekor diye :) 

..Morali hep bozuk olan insan..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

2 yıl önce Arçelik 6233 A+ bulaşık makinesi aldım. N11 indirim kuponuyla 630 TL'ye geldi. 3 program, taş gibi. Piyasadaki en iyi f/p ürünü bana göre. Şuan 1200-1400 aralığında . Araştırmanı tavsiye ederim. 3-4 k verip abidik gubidik programlı makine alan arkadaşlar defalarca sorun yaşadı. Şimdilik gayet memnunuz.

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bigwave
    bigwave's avatar
    Erkek

perde ve ev tekstil ürünlerinde yardımcı olabilirim 

yorgan yastık nevresim yatak örtüsü vs gibi gibi ürünlerde 

Ölüm varsa bir yerde düşündün mü bu hayat niye ?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

Vestel - Arçelik - Beko - Sunny vs. gibi osurukdan teyyare markalardan uzak dur. 

18 Yıldır kullandığımız profilo buz dolabını artık iç hacmi yetmediğindne dolayı değiştirip (1 gün bile teklemedi) Yine profilonun altta buzluk ustte normal olan modelinden aldık yine çok memnunuz şık, uygun fiyatlı, sağlam... Buz dolabında Profilo tek geçerim.

next next next install
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bamboocha
    bamboocha's avatar
    Erkek

Herkes atmış tutmuş bence boş bir muhabbette dönüşmüş

Çamaşır makinesi bulaşık Makinesi buzdolabı bosch tam boy fırın ve televizyon vestel.

49 ud 8800 2200 tl ye aldım 1 ay önce fiyat performans olarak tercih ettim.

Annemin evindeki esyalar vestel cok da memnun.

Ben vestel de eski mağaza müdürüyüm. Personel indirimi yaptırırım ama marka tercihi sana bağlı.

Kim ne derse desin bütçene göre bak. O bunu önerdi bak bokum gibi cıktı muhabbeti olmasın.

Suan ülkemizdeki bosch ların çoğu made in Tekirdağ. Benim evimdekiler dahil.

kızgın mermi namluda, azgın pipi donda durmazmış.derviş dervişe sırayla binermiş.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mx0TBT
    Mx0TBT's avatar
    Erkek
    bamboocha bunu yazdı

Herkes atmış tutmuş bence boş bir muhabbette dönüşmüş

Çamaşır makinesi bulaşık Makinesi buzdolabı bosch tam boy fırın ve televizyon vestel.

49 ud 8800 2200 tl ye aldım 1 ay önce fiyat performans olarak tercih ettim.

Annemin evindeki esyalar vestel cok da memnun.

Ben vestel de eski mağaza müdürüyüm. Personel indirimi yaptırırım ama marka tercihi sana bağlı.

Kim ne derse desin bütçene göre bak. O bunu önerdi bak bokum gibi cıktı muhabbeti olmasın.

Suan ülkemizdeki bosch ların çoğu made in Tekirdağ. Benim evimdekiler dahil.

Bende herşayi vestel aldım n11 den sıralı indirim kuponu kullanarak ve 12 taksit vade koymadan. Tüş gibi 4 sene oldu ve uyguna geldi ozamanlar şartlar çetindi :)

Aslında hepimiz eksiğiz biraz Leylası olmayan mecnunlarız Ne sıcacık bir ismail abimiz var. Nede kötü zamanda Yanımızda olan İskender babamız Ne mahellemizi mahalle yapan Erdal bakkalımız ne her kapıyı açan yavuz abimiz nede bize doğru yolu gösteren dedemiz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ar0fer
    Ar0fer's avatar
    Erkek

Bosh aldım en uygunlarından 1 senedir mükemmel çalışıyor alma diyenlere aldanma o onların şansızlığı

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cupofcoffee
    Cupofcoffee's avatar
    Erkek

8 ay önce evlendim. Beyaz eşyayı Boschtan aldık, buzdolabı hariç  bi daha tercih etmem.  ankastre seti  ve bulaşık makinesinde  birebir değişim yapmak zorunda kaldık daha ilk haftadan, çamaşır makinesinin göstergelerinin yanında ki  yazılar silinmeye başladı onuda  o yüzden tercih etmem. Buzdolabından memnunun ama. 

Mobilyaların da  tamamına yakınını ikeadan aldık herkes yok çok pahalıya gelir  filan dedi ama  bellona istikbal  filan karşılaştırınca neredeyse aynı.  Bu bilindik markalarda bile teslimat konusunda sıkıntı yaşayan çok arkadaşım oldu.  ufak mobilyacılarda  beyaz isteyip lacivert renk  mobilya teslim almak zorunda olan arkadaşım var. kendin kurman dısında bir handikapı yok.  teslimat  kalite  müşteri hizmetleri olarak ikeadan çok memnun kaldım. 

Bunların  dışında yaptığım en mantıklı tercih yatağı 2,0*2,0 almak oldu.   öncesinde rahat  tek kişilik uykuya alışmış iseniz  ufak yataklarda  iki kişi uyumak  gerçekten zor . 2ye 2 yatağı kesinlikle tavsiye ederim. 

Gerçek bir akıl, yalanlar ve yanılsamaların arasından kaybolmadan yolunu bulur. Gerçek bir kalp ise zehir dolu nefrete zarar görmeden dokunabilir. Bu zamanın içinde karanlık büyümeye devam etse de, her zaman aydınlığın etrafı arıtması için eğilmeyi de bilir.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zeybekustasi
    zeybekustasi's avatar
    Erkek

Hayırlı olsun umarım istediğin gibi olur

zeybekustasi tarafından 17/Ara/18 18:59 tarihinde düzenlenmiştir

https://www.youtube.com/watch?v=WC3-71NKwPw
Toplam Hit: 4523 Toplam Mesaj: 49
tavsiye beyaz eşya