folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dün 00.30 Da Kanal 1 İ İzleyen Oldu Mu???

Dün 00.30 Da Kanal 1 İ İzleyen Oldu Mu???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    bukalemun
    bukalemun's avatar
    Erkek
    dün 00.30 da kanal 1 de bi program wardı hackerlar die. gidip ayyıldız ın yöneticilerinden bi kaçıyla röpörtaj yapmışlar çok matraktı. sonra da iskorpitx le konuşmuşlar yüz gişzliydi öldüm gülmekten adam dakka başı heykırlar diip duruyo çok matraktı ya cw den sonra ayyıldız da tv ye çıktı rezil ettiller kendilerini(zaten rezildiler şahsen hiç sevmem ayyıldızı) izlemeyenlere yazık oldu bence. çok komikti

There is no life without struggle
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    the_deep_darkness
    the_deep_darkness's avatar
    Erkek
    abi bırak ya..adamlar hacker'ım diye geçinip televizyona çıkıyorlar..

One Ring To Rule Them All... One Ring To Find Them, One Ring To Bring Them All And In The Darkness Bind Them!...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0dZX
    N0dZX's avatar
    Erkek
    ben izledim hepsi dede gibi adamlardı iskorpitxinde göbeği wardı şişkoydu baya ekranı philips LCD İdi

hayatta yenilmiş olan kazıkların toplamına "tecrübe" denir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CLK-J35
    CLK-J35's avatar
    Erkek
    Hoja tüh yenı aklıma geldi ulan çeşke izleseydim.
    Ama izliyemezdim.Kızla kavga ediyordum o sırada :)

CeLeKatireJeotuzbeş
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    izledim.. program boştu ..yogh yogh bom boş/boq tu! o herifin samimiyetine hiç inanmadım..!! Anlattıklarına da ^o) /pek bişi anlatmadı ya zaten neyse...

N0dZX demüş küne:

ben izledim hepsi dede gibi adamlardı iskorpitxinde göbeği wardı şişkoydu baya ekranı philips LCD İdi
    -------------------------------------------------
    Artı olarak bide keldi :)

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Musket
    Musket's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ir2 nin kisisel iletisi "omg, dunyanin pesinde oldugu hackeri kanal1 muhabiri buldu"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cradle-Of-Filth
    Cradle-Of-Filth's avatar
    Erkek
    A.q o değilde programda bu adam çıkmadan önce spiker hiçbir hacker ben hackerım demez diyodu adam tvye çıkmış

WELCOME TO THE INTERNET! -The men are men. -The women are usually men. -15 year old girls are FBI agents.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    lem adam programda ben hacerım dedi, şunu bunu hackledim, hacklerim hackleyeceğim dedi.. Saldırıları devam ediyomuş, edicekmiş.. ama ii bi adam gibi geldi bana :)

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SSPPSS
    SSPPSS's avatar
    Erkek
    ya değilse a.q.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alacakaranlik
    alacakaranlik's avatar
    Erkek
    Arkadaşlar FArkındaysanız kulandıkları yöntem 1 program searcher kendı yazdıkrıkları ve Çok gelişmiş Bİe wordlist Şifre Kırma Programı .. 7 dakikada binlerce şifreyı kırdıklarına sizde şaihit oldunuız PEk okadar Bİlgi Yok sadece 1 tıklama ile bütün suncuulara ındex atabılıyorlar olay bu ve o 4 kişidede bu programlar mevcut o programlar bende olsaydı zone-h a.q bırakırdım tamamen hazır işler cevin mitnick üstüne adam tanıam adama digital saat kulanmak yasaklandı cep tlf GPRS ayarlarından For city bankasının 1 haftalık çalışmasını durduran adama derim ben .. Bide ne black hackerı beyaz hackareı hele kuyruklarına basın .. bakın nasıl TR siteleri gidiyıor benı en mutulu eden yanı PKK ındirmiş oldukları operasyonlar .. başkada bişi yok Had bide danimara olayı eğer o program bızde olsaydı DK FR yerınden oynardı...

eskilerden kim kaldı..
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    Ezik şovuydu..
Toplam Hit: 5181 Toplam Mesaj: 41