folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dün 00.30 Da Kanal 1 İ İzleyen Oldu Mu???

Dün 00.30 Da Kanal 1 İ İzleyen Oldu Mu???

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kurdo
    kurdo's avatar
    Erkek
    videoyu şettiren felan olursa yayınlasın. medya24.com da bulamadım ayt lamzorları da sadece bi bildiri şettirmiş anasayfa da ama video yok. wc liler belki şettirir sanmıştım orda da yok. sizde bi göz atın çok mrk ettim bu dötolanını :D

kendinize ayığ olunuz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GolgeleR
    GolgeleR's avatar
    Erkek
    Abü İsko yu görecez diye baktık program basladı aq direk ayyıldız dedi sipiker pedere dedim sitir et yaw ezik bunlar dedim geldim geri pc basına :D felaket renklam dönüo aq paramı veriolar artık bilmenki :S

BAN
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fenerist07
    fenerist07's avatar
    Erkek
    kaçırdım diye üzülme vatandaş!

AYYILDIZ TİM Yönetimi ile Kanal 1 arasında realden yapılmış olan röportaj 18 Haziran'da yeniden yayınlacaktır

Amphetamine Logic.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    proxy
    proxy's avatar
    Erkek
    az önce iskorpitx microsoftu hacklediğine dair bi zone linki buldum ne iş yaw :D http://www.zone-h.org/index2.php?option=com_mirrorwrp&Itemid=43&id=1212152
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    @ N0dZX: Vatanına, milletine, ailene en önemlisi kendine ~141.000 siteyi hackleyerek mi yardım ediyorsun ? Hadi hackliyorsun eline ne geçiyor ? O siteler 15 dakika sonra tekrar yerine.. Ona harcayacağın zamana bir dil oğrenip güzel bir proje geliştirerek yardımcı olabilirsin. En önemlisi açık kaynak gönüllüsü olup ülkemizin microsoft sömürgesi'nden kurtulmasına yardımcı olabilirsin. Boş işler bunlar boş...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hitbaytar
    hitbaytar's avatar
    Erkek
    yaw dün ben bun konuyu acmıstım.daha bi cevap gelmişti hemen sildiler :S
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    N0dZX
    N0dZX's avatar
    Erkek
    lafım ona değil kardeş adama lamzor diyip duruyolarlarya ona kızıyorum sonuçta adam microsoftu hacklemiş bari adamın bilgisine saygı duyulsun yoksa vatanmış,milletmiş biliyorum reklam onlar

hayatta yenilmiş olan kazıkların toplamına "tecrübe" denir
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    delikadir
    delikadir's avatar
    Erkek
    puhahaha izlememmi amina açaktığımın ayt sini çıkarmışlar götü kalkmış piçlerin canlı yayın olaydı arayacağdım iskorpitx tbt üyeliğinden cw üyeliğinden neden kovuldun :D diye bide madem istediğindesite haykırlayabiliyon :D gel benim msn ile tahribat bi heykırla diyecektim :D ama olmadı beyler ama bize şöyle bir fırsat çıktı :D bu söyleyeceğimi kanal kesin kabul eder rekabet ortamı arayak diyekki dün akşam yayınladığınız röpörtajdaki iskorpitx lamerlerin başını çeker neden hiç bir yöntem anlatamadı onun kullandığı yöntemleri biz size gösterelim dün ya alem anlasın onun lamer olduğunu diyek ne dersiniz beyler.

Benim için havada orta parmaklar Gören adam sanır hepsi yavşaklar son kalenderi delikadir size patlar zevki sefa sizin uçun alçaklar "www.zirvesoft.com -The great 3 people Programming Army"
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbbsg.
    agrilion
    agrilion's avatar
    Erkek
    izledim, komediydi...

Ben Kapitalizmim ve bankacılar benim evlatlarım.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MUBARIZ
    TorNaVida
    TorNaVida's avatar
    Erkek
    ya amk ben iskonun worldlisti mdostan açıyo aq dawsla indiriyo :)

İskoCAN Birkez daha kanıtladı canlı yayında davsla iş yaptıgını :)

Balıklık resmi vardı onun orda tam gözüküyodu ama video nerden bulacağızm :)

Bunlar WC yide gecti istredikleri msn 15 dk içinde alıyolarmış msn mi saklıyalım şimdi:)

47 ermeni köpeğini tek başına geberten KAHRAMAN TÜRK ŞEHİTİ MÜBARİZ İBRAHİMOV.
Toplam Hit: 5180 Toplam Mesaj: 41