folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Dünyanın Bir Çok Yerinde Yapılan Şerefsizliklere Cevap!

Dünyanın Bir Çok Yerinde Yapılan Şerefsizliklere Cevap!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xdabbex
    xdabbex's avatar
    Erkek

Harita%20Böyle%20Çizilir!

Dünyanın bir çok yerinde yapılan şerefsizliklere cevap!

.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek
    ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    o şerefsizler ancak resim çizerek işgal edebilir bu toprakları. diğer türlü çapları yetmez.

///______________
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xous
    xous's avatar
    Erkek
    güzel olmuş biraz daha geliştir youtubeye at

sokayım onun tezine...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaKoRa
    SaKoRa's avatar
    Erkek
    Kendince birşey yapmaya çalışmışsın azına,gözüne bulaştırmışsın.Öncelikle şerefsizlere verdiği(n)  cvp şerefsizce oldukça seninde onlardan bir farkın olmaz.Eğer farkım olsun diyorsan oradaki haritada sadece bizim bölgelerimizi kapsayarak daha adil ve daha iyi msj verebilirdin diye düşündüm.Gerçi bu senin seçimin , yani senin cvb'ın bu şekil olabilir.Sana uygun yazılacak cvp'ta yazayım , dur: ( Vatan millet sakarya , hurraaaa!  helal aslnım benim 1 türk dünya'ya bedel'di demi )

Kendinin tutulmuş olduğu aynı hastalığa tutulmuş başka bir hastayı iyileştirmeye uğraşan doktor..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

sakora eskiden olsaydi bende senin gibi dusunurdum, ama biz hala susarak cevap vermeyi buyuk bir eylem mis gibi goruyoruz, kinamayi, lanet etmeyi buyuk bir eylem olarak goruyoruz.

peki elimize ne geciyor onlar daha cok bastiriyor biz daha cok susuyoruz.

bu konu icin belki resim abartidir, tepkiler abartidir ama sustukca sira bizden hic gitmiyor hep duduklenen taraf oluyoruz.

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaKoRa
    SaKoRa's avatar
    Erkek
    underzero yok benim amacım sadece yapılan bir olaya aynen karşılık vermek değil. Sesiz kalmak gibi tabiki bir niyet olamaz ama verilen karşılıklar bir kısır döngüden ibaret olursa bunun protesto,karşı gelme gibi meziyetten çıkıp , ahmaklığa döner.Fakat konu yine dönüp dolaşıp sosyo-ekonomik haklara (siyaset'e) geliyor.Yapılan şeylerin ne kadar doğru ne kadar yanlış olduğu tartışılır.Fakat yasak işte:)

Kendinin tutulmuş olduğu aynı hastalığa tutulmuş başka bir hastayı iyileştirmeye uğraşan doktor..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek
    SaKoRa bunu yazdı:
    -----------------------------
    Kendince birşey yapmaya çalışmışsın azına,gözüne bulaştırmışsın.Öncelikle şerefsizlere verdiği(n)  cvp şerefsizce oldukça seninde onlardan bir farkın olmaz.Eğer farkım olsun diyorsan oradaki haritada sadece bizim bölgelerimizi kapsayarak daha adil ve daha iyi msj verebilirdin diye düşündüm.Gerçi bu senin seçimin , yani senin cvb'ın bu şekil olabilir.Sana uygun yazılacak cvp'ta yazayım , dur: ( Vatan millet sakarya , hurraaaa!  helal aslnım benim 1 türk dünya'ya bedel'di demi )
    -----------------------------
    :D:D biraz sert çıkmışın arkadaşa amadorukonuşmuşun. nese benim yorumuma gelince şimdi o haritada bizim sınırlamız dışında gösterilen yerlerbizim mi oldu.dünyadakişerefsizliklere bu şekilde cvp vermek yeterlimi sence. adamların ne yapıcaklarını sana sölim senin bu hareketine sadece gülceklerdir. bi şeyler biliosan insanları aydınlatabiliosan konuşyoksa sus foruma gereksiz tartışma ortamı yaratma. cvp bu şekilde verilmez..

troll
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

birkac yil oncesine kadar topraklarimizin bir bolumu kurdistan diye de gecmiyordu

onceleri birkac resim sonralari dahada artti artti ve simdi oyle alistirdilarki bu resimleri gordugumuzde normal birseymis gibi goruyoruz

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hojucuk
    hojucuk's avatar
    Erkek
    under; cok iyi irdelemissin, izledikleri politika bu zaten varsayilana alistirma, sindirme ve sonrada kabullendirme..

C* ya hepsin ya hic..ya TÜRK"sün ya pic!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    retrem
    retrem's avatar
    Erkek

..bize yapılan bok atma işine bizde bokla karşılık vermeliyiz ki kendilerini bi bok sanmasınlar.:

Toplam Hit: 1685 Toplam Mesaj: 19