Duracell Ayıcığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TiThousand
    TiThousand's avatar
    Erkek

Diş fırçası için şarj edilebilir AA pil almıştım Duracell. 
    Şikayetçi değilim ama normal kullan-at AA Duracell piller daha uzun gitmişti sanki.

‎‎‎
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Energizer markasınında maskotu pembe tavşan. Muhtemelen Energizer erken davrandı Türkiye ayağında patent aldı. Duracell'de mecbur ayı kullandı.

https://www.youtube.com/watch?v=R45eToJcdBs

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

Bi hata ettim varta pil aldım 5 ayda saat pili bitirir mi.. bim ve duracell pillerinden memnunum

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Energizer yurtdışında pembe tavşan olunca belki rakip olma,rekabet babında duracell de kullanıyor olabilir. Energizer Türkiyede pek yok dünya piyasasında adı sanı ünü bolca var.

Duracell çok kaliteli mi bilemem youtube da tarafsız testler vardı muhteşem ++ ömür sunmuyordu açıkçası ucuz muadillere göre.

Kurtlar tasma takmaz....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    klamp
    klamp's avatar
    Erkek

başarılı maskot seçimi olmuş dğrusu :D

Tamamen doğal kendi hasatımız olan Zeytin ve Zeytinyağı satılır.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yolbulucu
    yolbulucu's avatar
    Homo
    yunusdogan bunu yazdı

Bi hata ettim varta pil aldım 5 ayda saat pili bitirir mi.. bim ve duracell pillerinden memnunum

varta'nın pilleri iyi güzelde bayileri falan çok tırt bu yüzden hayatta evime sokmam. varta satan adamdan hayır gelmez, uzak duracaksın o adamdan

29.99cm, titanyum kaplamalı, çift damarlı, su ve yağ soğutmalı.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PcK0
    PcK0's avatar
    Erkek

Kahverengi ayıcığın duracell'e daha çok yakıştığını ve pillerin rengi ile uyumlu olmasının daha hoş olduğunu düşünüyorum. Belki de tamamen gözüm alıştığı için bana böyle gelmektedir

Sadece bi imza..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    obie
    obie's avatar
    Erkek

Bildiğim kadarıyla '10 kat' ibaresi raf ömrünü ifade ediyor.10 kat daha fazla kapasitesi olduğundan değil.Ayı ve tavşan deyince aklıma geldi : d

https://www.youtube.com/watch?v=HGqr7vBpnl0

Anlayana sivrisinek saz,anlamayana sazı soksan az...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek

normalde pile şarj olmayan pile para vermem ama traş makinasına indirimden duracell aldım güzel pil.

microsoftun kablosuz faresi dandik pil takınca çalıştırmıyor ama duracell takınca gayet iyi oldu.

şarj edilebilir pillerde bir süre sonra dirençsiz oluyorlar malesef traş makinasında çabuk bayılıyorlar.

değerli elektronik eşyalarda cihaza asit akıtıp zarar vermesin diye duracelli kullanırım mutlaka. tırt cihazlarda şarjlı ve bim piline devam.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Sitenin pilcisi, powerbankcisi, akücüsü var

@HeyQirs gelsin anlatsin

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
Toplam Hit: 5421 Toplam Mesaj: 45
tavşan duracell bim pili ayıcık duramaz