Duracell Ayıcığı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

Numune pil olayi 30 kisi olarak yapalim simdilik malum kriz yonetimi

@nereodi ucuza kargo kodu satıyordu.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek
    darkroques61 bunu yazdı

Mouse için duracell kullandığım zaman pil değiştirme aralıklarını hatırlıyordum bim kullanmaya başladıktan sonra ne zaman değiştiğimi hatırlamıyorum..

abi bu hangi pil yav. bimde satılan duracell pil mi ? 

3 tane evde logitech f710 var , duracell simply pillerden almıştım ama aylık değiştiriyorum desem yeridir. titreşim filan kapalı birde

http://www.leyladansonra.com/
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

Gencler kaliteyi merak edenler kargo karsilamak kosuluyla pil. Gonderiyim. Denesin gorsun herkes bir kisiye de powerbank hediye edelim cekilis iside underamcada olsun

bro gönder bana ptt ile gönderebileceksen anlaşmalı kargo kodumu atam :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    baristbt bunu yazdı
    darkroques61 bunu yazdı

Mouse için duracell kullandığım zaman pil değiştirme aralıklarını hatırlıyordum bim kullanmaya başladıktan sonra ne zaman değiştiğimi hatırlamıyorum..

abi bu hangi pil yav. bimde satılan duracell pil mi ? 

3 tane evde logitech f710 var , duracell simply pillerden almıştım ama aylık değiştiriyorum desem yeridir. titreşim filan kapalı birde

Power-B. 4 tanesi 3.5 liraydı en son.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pikacu
    Pikacu's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

Kaç tane göndereceksin? 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    interfector
    interfector's avatar
    Homo
    HeyQirs bunu yazdı

Gencler kaliteyi merak edenler kargo karsilamak kosuluyla pil. Gonderiyim. Denesin gorsun herkes bir kisiye de powerbank hediye edelim cekilis iside underamcada olsun

Hocam marka nedir fiyat nedir bilgi atarmısın pm ile? Hatta varsa eticaret linki de olursa satın alalım bir miktar. Ofiste duracell kullanıyoruz kodumun pilleri bitiyor.

Aldanma insanların samimiyetine, menfaatleri için gelirler vecde, vaad etmeseydi allah cenneti, ona bile etmezlerdi secde..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek
    Pikacu bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı

Kaç tane göndereceksin? 

Sana yok kardes 

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

şu konuyu her gördüğümde simpsonlardaki şu sahne geliyor aklıma :D

https://youtu.be/DTNgfxku2bM

antivir-US tarafından 28/Nis/20 21:01 tarihinde düzenlenmiştir

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    muaythaist bunu yazdı
    HeyQirs bunu yazdı

Bilgi isi sikinti abi denemeden anlayamazlar high energy 4*AA/AAA + flashlight paketli urunden yolluycam ilk 30 kisiye migros satis fiyati yamulmuyorsam 29 lira gibi birsey 

hemen sıraya gireyim, çocuğun oyuncaklarına pil almaktan ocağımıza incir ağacı dikildi :D

^^D`

~@~

@Pikacu , numune yahu, numune. (dükkanı üstüne yapmayacak.)

~@~

bunun haricinde pil'lerle ilgili bilgi vermesini isterdim. 

Dijital ve/veya analog AvoMetre'yle ölçüm yaptığımızda kalitesini nasıl anlarız meselâ? Yada herhangi bir devrede yük altına aldığımızda, DoğruAkım  düşüşünden yada Voltaj düşüşünden mi anlıyoruz Pil'in kalitesini? 

Yada 10.000 mAh'lık pil'in, gerçekten 10.000'lik olduğunu 5sn'lik AvoMetre'de ölçümle anlayabiliyor muyuz? yada ağırlığından. illâ, 3.000 mah'lık telefonu 3 kez şarj edince mi anlayacağız.

RitmFarbRacourci tarafından 28/Nis/20 21:49 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek

Bundan uzun zaman önce duracell reklamlarında pembe pembe  oynardı hatta onunde bir davul sürekli çalarak gezen kurmalı pembe tavsan. O dönem yanlış hatırlamıyorsam playboyu andırıyor diye tavşan i kaldırmışlardi...

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
Toplam Hit: 5460 Toplam Mesaj: 45
tavşan duracell bim pili ayıcık duramaz