E-Kimlik Dağıtımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

ulan sırf kimlik sığmadığından cillop gibi louis vuitton cüzdanı kullanamıyodum acele etmemek lazım ama böyle geçişlerde sonradan almak daha iyi mk

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

ehliyet ve kimlik fotografı aynı arkadaslar, zaten biometrik 4 tane çıkıyor nüfusa lazım olan bir tanesı onuda tarayıp geri veriyorlar

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

acele etmeye gerek yok sistem otursun bakalım 

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    kaygusuz bunu yazdı

İLÇEYİ SEÇMİYOR SAÇMA Bİ YAZILIM. YİNE SINIFTA KALDIK

ilçeni seçmiyorsa o ilçede o hizmet daha yoktur manisada 2 ilçede açık diğerlerinde kapalı 

00b9262ef5.jpg (1001×611)

DJ_Alper tarafından 05/Oca/17 10:01 tarihinde düzenlenmiştir

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slordy
    slordy's avatar
    Erkek

Ben randevu almadan gittim bi on dk sürdü imza fotograf veriyorsun parmak izi avuç izi alıyorlar sonra para alıyorlar fotografını da geri veriyorlar kimliğin eve gelecek diyorlar Bu kadar. Kadıköyde yaptım işlemleri

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BaD_BoYs
    BaD_BoYs's avatar
    Erkek

Sistem düzelmiş. Kendim ve eşim için az önce randevu aldım. Bilginize.

BaD_BoYs tarafından 06/Oca/17 10:46 tarihinde düzenlenmiştir

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nereodi
    nereodi's avatar
    Erkek

ne aceleniz var kullanın son güne kadar birde yoğunluk geçsin şimdi millet gidiyor akın akın

canısı| Keser gibi olma; hep bana, hep bana. Testere gibi ol Bir sana bir bana...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lemuria
    Lemuria's avatar
    Erkek

Bu kimliklerin ehliyet yerine geçtiği goygoy'u doğru mu? Doğru ise geçen hafta kaybettiğim ehliyetimin masrafından yırtabilir miyim yoksa ehliyeti entegre ederlerken fiziksel olarak ehliyeti de göstermem gerekiyor mu? 

dont think twice its all right
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sserkan
    Sserkan's avatar
    Erkek
    Lemuria bunu yazdı

Bu kimliklerin ehliyet yerine geçtiği goygoy'u doğru mu? Doğru ise geçen hafta kaybettiğim ehliyetimin masrafından yırtabilir miyim yoksa ehliyeti entegre ederlerken fiziksel olarak ehliyeti de göstermem gerekiyor mu? 

Yok hocam öyle bişey. Adamlar emniyetin duvarına eşşek kadar yazmışlar hepsi içinde kimlik yada ehliyet yoktur diye. Hepsinin yeri ayrı :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı

eski kimliğini kaybetmiş biri gidip yeniletebilir mi?

yoksa her türlü girecek mi o kaybetme cezası 

Eski kimliğide istiyorlar alıp sana geçici olarak kimlik yerine geçecek mühürlü kağıt veriyorlar diye biliyorum. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 5032 Toplam Mesaj: 37
sorunu randevu yeni kimlik kartı ekimlik