E-Kimlik Dağıtımı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo
    joe_black bunu yazdı

ulan sırf kimlik sığmadığından cillop gibi louis vuitton cüzdanı kullanamıyodum acele etmemek lazım ama böyle geçişlerde sonradan almak daha iyi mk

valla kardeş bende de aynı sorun olduğu için kimlik yerine ehliyet taşıyorum, allahın belası kimlik ciddi anlamda hiçbir yere sığmıyor. 

Çok sıkılıyom
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bosluk
    Bosluk's avatar
    Erkek

mıllettekı hemen gıdıp alalım hevesınıde anlamıyorum gözlemlerime göre düşük sınıftaki insanlar öncelikle koşup alan nıye böyledir ki herşey , neyse işte öyle (:

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

mıllettekı hemen gıdıp alalım hevesınıde anlamıyorum gözlemlerime göre düşük sınıftaki insanlar öncelikle koşup alan nıye böyledir ki herşey , neyse işte öyle (:

Ne alaka ? Yılbaşından önce 15 lira olan ücret yılbaşından sonra 16 lira oldu. Adamlar zam yapa yapa gidiyor. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

cüzdana sıgmadıgı için kimlik taşıyamıyorum da ondan , hep ehliyet ile dolaşıyorum zaten işe arabayla gidip geliyorum sonra ne oluyor KPSS ye gireceğim adam kimliksiz kpss ye giremezsin dediği için sınava giremiyosun yada bankaya gidip kredi başvurusu yapıyorsun kimlik olmadıgı için krediyi bloke ediyorlar.

yani okadar para ver incecik deri güzelim damat cüzdan al sonra içine kimlik koyama amk :) 

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

Benimde acilen değişme lazım . Resim çektirdi m .gidip değişem . Polis kimliğe baksa bu ne mq der ben bile kendimi tanımıyorum . Götte terlemiş  yazın mühür kaymış. Tam resimden  yamulmuş kısacası kimlikte kendimi tanıyamıyom .

Minimalist Değilim Tembelim
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HanDSomE
    HanDSomE's avatar
    Erkek
    Bosluk bunu yazdı

hocam ne alakası var? Uygulamamı bu? Bir yiyecek içecek mi? Neyin gözlemini yapacaksın? Cebimde duruyor işte. Adamlar sistem açığını bulsa kırsa senin bilgilerde gidiyor benimde. Genel bir chip hatası olur araba firmaları gibi geri toplarlar o durum haricinde önce veya sonra gitmenin bağlantısını heleki bunuda senin sallamasyon bir gözlemine dayandırmanı anlamış değilim.

Toplam Hit: 5033 Toplam Mesaj: 37
sorunu randevu yeni kimlik kartı ekimlik