folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder E-Kitap Okuyucu Tavsiyeleriniz ?

E-Kitap Okuyucu Tavsiyeleriniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Araştırmalarım sonucunda bu sektörün en iyi markasının Amazon olduğunu anladım ve şunu beğendim.

https://urun.n11.com/e-kitap-okuyucu/amazon-kindle-new-touch-wi-fi-doknmatik-ayni-gun-kargo-P32689502

Kitaplara 20-30 lira vereceğime internetten indirip atarım oradan okurum. Hem evde kalabalık etmezler hemde ağaçlar kesilmez.

Tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum. Ayrıca elinde olupta ben artık kullanmıyorum deyip satmak isteyen varsa özelden yazabilir.

*Ek olarak Amazon okuyucularda pdf uzantılı kitaplarda karakter sorunu oluyor denmiş bilgisi olan var mı ?

mkyb tarafından 13/Haz/18 18:09 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dark_Lord
    Dark_Lord's avatar
    Erkek

Bu model ile paper white arasında sözlük fonksiyonu açısından fark var mıdır?

"biz televizyon izleyerek, milyonerler, sinema tanrıları, rock yıldızları olacağımıza inanarak büyüdük ama olamayacağız... hepimiz heba oluyoruz... bütün bir nesil benzin pompalıyor, garsonluk yapıyor ya da beyaz yakalı köle olmuş... reklamlar yüzünden araba ve kıyafet peşindeyiz... nefret ettiğimiz işlerde çalışıyor, gereksiz şeyler alıyoruz..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

Valla her formati sorunsuz desteklemesi nedeniyle ayrica fiyatnin uygun olmasi kobo yu benim icin onplana cikartmisti. 3 sene Once yilbasi kampanyasindan indirimle almistim hala kullanirim

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

en iyisi kobo nerden çıktı amazon ? 

amazon kendine özel market ve format kullanıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=g6gQrabulmE

murat gamsız da kobo kullanıyor devamlı olarak.

Özet : Ağırlıklı okumamı Türkçe yapıyorum diyenlere ebook a geçin diyemiyorum. Çünkü kaynak yok ( Murat gamsız )

Her ne kadar teknoloji sevsem de gerçek kitap + kitaplığın yerini hiç biri tutamaz. 

Bir kitabı elinde tutmak okuyup bitirdiğinde kitaplığında sergilemek.

PanxeR tarafından 13/Haz/18 18:34 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RimPalace
    RimPalace's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

ben ne e-reader nede telefondan okuyamıyorum illa o parmaklarım kağıda dokunacak :)

Cumhuriyet rejimi için en ufak rahatımı bile feda etmem.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gortaburun
    gortaburun's avatar
    Erkek

Kobo Aura One

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Baturay_Turkmen
    Baturay_Turkmen's avatar
    Erkek

Hayalimdeki :) - Ama para yok...

ONYX BOOX N96 9.7" E-ink Dual Touch E-book Reader

Ne Mutlu Türk Doğana..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

en iyisi kobo nerden çıktı amazon ? 

amazon kendine özel market ve format kullanıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=g6gQrabulmE

murat gamsız da kobo kullanıyor devamlı olarak.

Özet : Ağırlıklı okumamı Türkçe yapıyorum diyenlere ebook a geçin diyemiyorum. Çünkü kaynak yok ( Murat gamsız )

Her ne kadar teknoloji sevsem de gerçek kitap + kitaplığın yerini hiç biri tutamaz. 

Bir kitabı elinde tutmak okuyup bitirdiğinde kitaplığında sergilemek.

Bi fuck off ya 

Kindle varken gerisine bakilmaz bile al bi ppw2 kullan new touch filan bakma bence

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Konuya yazanlara teşekkür ederim. İnternetten https://www.hepsiburada.com/trekstor-pyrus-e-kitap-okuyucu-pm-kreproset01 şunun az kullanılmış kutulu halini buldum pazarlık ile 100 liraya anlaştım yarın gidip alacağım. Adam PDF'leri direk açıyor dedi. Hafıza kartına atıp açıyormuş Android telefonlar gibi.

https://www.youtube.com/watch?v=0uQSARfFOok

Letgo tam bir mezarcı ve salak mekanı ama bazen cidden uygun ıvır zıvırlar bulunabiliyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Delegado_Zero
    Delegado_Zero's avatar
    Erkek

kobo ile korsan kitap yani epub olarak indirip okuyamiyorsun sanirim. bende alacagim ama ne alacagimi hic bilmiyorum. senin paylastigin asagidakilerden hangisi oluyor ? fiyati cok iyi görünüyor.

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mr_Dark
    Mr_Dark's avatar
    Erkek

Yaklaşık 2 senedir bende almayı planlıyorum. Şuan için en mantıklı Kobo Aura One ama fiyat olarak çok yüksek. Ayrıca 2 yeni teknoloji var ekranı renklendirecekler o yüzden erteliyorum. https://www.makeuseof.com/tag/dont-buy-e-reader-upcoming-technologies-kill-kindle/

Kobo korsan için en mantıklı marka. Ayrıca su geçirmiyor, ekran ışığı otomatik. 

!!!!
Toplam Hit: 2902 Toplam Mesaj: 13
kitap