folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder E-Kitap Okuyucu Tavsiyeleriniz ?

E-Kitap Okuyucu Tavsiyeleriniz ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erebos
    erebos's avatar
    Erkek

Bu kış ingiltereye gittiğimde karacumaya denk geldim aklımda da hep vardı epey araştırıp sonunda paperwhite aldım ucuza denk geldiği için, şahsi görüşüm ingilizce veya kalın kitap olumayacaksan bence alma 

ben sadece ingilizce kitap okumak için ve makale okumak için aldım, takıldığım yerde kelimenin üstüne basıyorum ister ingilizce şngilizce isterse de ingilizce türkçe çat diye çevirisini veriyo internete bağlı olmasa bile.

paraya kıyıcam diyosan bence paperwhite al 300 kusur ppi mı neydibu senin gösterdiğinden 2 kat fazla yani, e yeter bana 160 desende bu telefon değil 2-3 senede değişmez biraz bikerelik almalık bi cihaz.

Ama onun haricinde eğer türkçe gerçekten güzel kitaplar okuyosan hani böyle saçma sapan kurgu romanları değilde gerçek kitaplar okuyasan bence kitap olarak al, çoluğuna çocuğuna kalır

son olarak gece kitap okuyosan aydınlatması olmazsa mümkün değil okuyamazsın ama paperwhite gibi modellerde kendi aysınlatması var

Zira Kalemler kaldırılmış,sayfalar kurumuştur.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek
    Delegado_Zero bunu yazdı

kobo ile korsan kitap yani epub olarak indirip okuyamiyorsun sanirim. bende alacagim ama ne alacagimi hic bilmiyorum. senin paylastigin asagidakilerden hangisi oluyor ? fiyati cok iyi görünüyor.

Yanlis biliyorsun, epub korsan kitap degil elektronik kitap dosya bicimidir. Ayrica kobo her turlu dosya bicimini sorunsuz bir sekilde acmaktadir :) 

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
Toplam Hit: 2926 Toplam Mesaj: 13
kitap