folder Tahribat.com Forumları
linefolder E-Book
linefolder E-Kitapları(PDF) Kitap Olarak Basmak

E-Kitapları(PDF) Kitap Olarak Basmak

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar, amazonan bir kitap bakıyorum da bunun ayarlanması ücreti, nakliyesi, gümrükten geçerken yılda 5 kere ürün gettirme

hakkının azalması gibi sıkıntılar var. Elimde kitabın pdf i var. Ben bunu orjinal gibi olmasa da ona yakın bir baskı yakalamak istiyorum. Copy

Centerlar bu iş için yetersiz sanırım, matbaa da çoklu basmayacağı için kitabın amazon.com dan daha pahalıya getirtir.. 

Daha önce pdf i bu şekilde baskılatmış olanlar var mı ? tez çıktılarımız pek sağlam gelmedi bana :) yine de bilmiyorum, fikir alayım dedim ..

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek

hocam ben dükkanımda bir iki kişye yapmıştım

ama 50-60 sayfa ve düz metindiler ...

kendin yazdır iyisimi...

Lekum Dinikum Veliye Din ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

daha önce arkadaşıma iş yerinden android in kitabını çıkarttırdım hocam 1700 sayfalık kitap:) aşırı derecede kalın bir şey oldu.. sanırım kitap kağıtları biraz daha ince ve a4 den küçük

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

daha önce arkadaşıma iş yerinden android in kitabını çıkarttırdım hocam 1700 sayfalık kitap:) aşırı derecede kalın bir şey oldu.. sanırım kitap kağıtları biraz daha ince ve a4 den küçük

hocam pdf'yi editliyebilirsen bir sayfada 2 sayfada yazdırabilirsin... ve arkalı önlüde olunca bir a4 kağıdında 4 sayfa oluyor

emme sonrasında sayfları düzene koymak zulüm olur orasını bilemem :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

bi program buldum hocam 1 sayfaya yerleştirebiliyor iki sayfayı. ancak a4 kağıdını yatay olarak çevirdiğimizde cep kitabı gibi olur :)

bir de yazıcının zaten ayarı önce tek sayfaları çıkartıp kağıtları ters çevirip çift sayfaları çıkartma gibi bi şey yapılabilir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aliyk
    aliyk's avatar
    Erkek
    unbalanced bunu yazdı

bi program buldum hocam 1 sayfaya yerleştirebiliyor iki sayfayı. ancak a4 kağıdını yatay olarak çevirdiğimizde cep kitabı gibi olur :)

bir de yazıcının zaten ayarı önce tek sayfaları çıkartıp kağıtları ters çevirip çift sayfaları çıkartma gibi bi şey yapılabilir

hocam programı alabilirmiyim nerdeysin sen şimdiye kadar :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

:) hocam program serial istiyor.. biraz müsade et kırayım, bulamadım crackini :)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiUyeOlamadim
    BiUyeOlamadim's avatar
    Erkek

Adobe Reader bu işi yapıyor zaten. Kırmızı ile işaretlediğim yerleri kurcala göreceksin. 

The tip of the tongue taking a trip of three steps down the palate to tap, at three, on the teeth. Lo. Lee. Ta.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

@aliyk, hocam buradan indirebilirsin https://www.box.com/s/j6pop9lvd614wsua9gwd 

başlangıçta hata veriyor ama full sürüm.. sadece utils.dll leri değiştir. ben de kıramadım başım ağırdı.. bi kaç saat uğraştıracaktı :S 

@biüyeolamadım, evet hocam varmış :) 

ben hala soruma yanıt alamadım, fikri olan yok mu??

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek

En temiz çözümü üniversiteler karşında ki özalittir. Sürekli ders kitabı bastıkları için alışkınlardır

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek

hocam iyi diyorsun da o adamlar a4 e çıkartıyor.. booklet olarak yapılsa a4 e o zaman da küçük olacak (cilt payı var bir de..) a4 büyüklüğünde kitap

istemiyorum. kitaplarda kullanılan kağıdın ismi ne acaba, onu biz götürsek çıkarırlar mı? o da bir yol gibi görünüyor :)

Toplam Hit: 5191 Toplam Mesaj: 19