folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder E-Ticaret , Web Sitesi , Web Yazılım İşlerinize Talibim

E-Ticaret , Web Sitesi , Web Yazılım İşlerinize Talibim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

merhaba arkadaşlar 

eticaret agırlıklı olmak uzere web yazılım ve web tasarım ıslerınızı yapıyoruz 

web yazılım referanslarımız arasında ızmırbuyuksehır beledıyesı de bulunmaktadır.

eticarette özel tasarım ıslerını severek yaptıgımızın uzerınını ozellıkle  belırtmek ısterım 

sosyal medya üzerinden satış yapan ,

mevcut fiziki işletme kazançlarını internet yolu ile arttırmak ısteyen tüm arkadaşlarımızı 

eticaret sitelerini ürün girmeye hazır halde teslim ediyoruz. 

Altyapı olarak opencart ve isteğe bağlı olarak özel eticaret sistemi olarak hizmet veriyoruz.

Opencart dünya üzerinde resmi olarak 500.000 e yakın işletmenin kulladıgı açık kaynak kodlu bir eticaret altyapısıdır.

Diğer paralı eticaret yazılımlarına nazaran en büyük farkı yıllık fahiş yenileme ücretleri ödememeniz ve istediğiniz yerde barındırabılmenızdır.

Verdiğimiz hizmetlerde standart özelliklerinin üzerine tamamı tarafımızca yazılmış ya da lisanslı şekilde temin edilmiş tema ve modullerle altyapı hazırlamaktayız.

E-ticaret sistemleri kullanırken asla sıstemınızde warez içerik kullanmanızı tavsiye etmiyoruz.

5 yılı aşkın süredir yurtdışı ve yerli siteler ile birlikte tahribat.com üzerinden bir çok arkadaşa hizmet verdik.

özel tema tasarımı , psd den opencart ve dıger sıstemlere entegrelerını yapmaktayız.

Fiyat  aralığı 1000 tl den baslıyor fakat opsiyonel ek özellikler , tema özelleştirmesi , ek özellikler özel tasarım , mobil uygulaması 
    ,fatura dizaynı , yemek sipariş sistemine çevirilmesi vs gibi durumlarla sonu gelmeyebılıyor.

Referans konusunda buraya yazamıyorum detaylı bılgı almak ısteyen arkadaslar pm / maıl kanaılı ıle ıletısıme gecerse 

gereklı olan tüm bilgiler verilecektir.

Aynı zamanda

Eticaret Sitesi Yönetimi

Günlük satış kontrolü ,

Sargo paneli yönetimi ,

Günlük Stok Bildirimi,

Ürün Yönetimi ,

Kampanya Yönetimi,

Günlük Mail , Telefon Raporlama

konu ıle ılgılı olarak    iletişim kanalları

pm : http://www.tahribat.com/PM?to=hipokondriyak

Telefon  +90 850 302 92 02 

whatsapp 545 653 33 05

eposta : eposta@gkreatif.com

Ödeme Yöntemleri İse

Havale , Kredi Kartına Taksit, btc

eski konumu guncelleyemedıgım ıcın yenı bır tane actım 

https://www.tahribat.com/forum/e-ticaret-sitelerinizi-yapiyoruz-224536 

hipokondriyak tarafından 10/Eyl/18 11:01 tarihinde düzenlenmiştir

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

hocam merhaba birkaç referans postalarmısın lütfen ?

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek

hayırlı işler hocam bana node.js, angular bilen web developer gerek. Bu konular var mı ? 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nyarlathotep
    Nyarlathotep's avatar
    Erkek
    TxT bunu yazdı

hayırlı işler hocam bana node.js, angular bilen web developer gerek. Bu konular var mı ? 

ben varım, tam şu an bir kraken.js projesindeyim.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

gözünüz kapalı hipo ile çalışabilirsiniz. 

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

selam, izmirde misin halen görüşsek vaktin olduğunda?

eticaret teknik kısmı değil de yasal mevzuat hakkında bilgi vermen mümkün mü?

aklımda var bişeyler ama vergisi algısı şirket açması falan elimi kolumu bağlıyor bilmediğimden

...said addicted.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

aklımda var bişeyler ama vergisi algısı şirket açması falan elimi kolumu bağlıyor bilmediğimden

ızmırdeyım fakat bu konuda bılgı son musterım degılse ya da tamamen danısmanlık hızmetı vermıyorssam vermıyorum. 

resmı olmadan satıs olmuyor bu konuyla sırket acma vs vs malısmusavırlere yonlendırıyorum 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı

pm at ya da olayı resmı olan sart mesajı duzenleyemedım 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    telekom
    telekom's avatar
    Erkek

Sirket olmadan senin uzerinden arena, index, penta gibi sirketlere ait urun bilgilerini (xml) alma, komisyonumuzu ekleyip kendi sitemiz uzerinden satma gibi bir secenek var mi?

Ya da sirket acarsam bu buyuk abilerin bir kismi xml urun bilgileri icin ucret talep ediyor, bu istenen ucreti sifirlamanin ya da dusurmenin bir yolu var mi?

telekom tarafından 30/Nis/18 02:32 tarihinde düzenlenmiştir

vatandaşa kafam girsin!..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TxT
    TxT's avatar
    Erkek
    Nyarlathotep bunu yazdı
    TxT bunu yazdı

ben varım, tam şu an bir kraken.js projesindeyim.

müsait olduğunda bi görüşelim hocam

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    telekom bunu yazdı

Sirket olmadan senin uzerinden arena, index, penta gibi sirketlere ait urun bilgilerini (xml) alma, komisyonumuzu ekleyip kendi sitemiz uzerinden satma gibi bir secenek var mi?

Ya da sirket acarsam bu buyuk abilerin bir kismi xml urun bilgileri icin ucret talep ediyor, bu istenen ucreti sifirlamanin ya da dusurmenin bir yolu var mi?

ne yazık kı yok hocam sırket unvanımda satıs yok :) 

Toplam Hit: 2523 Toplam Mesaj: 19
eticaret kurumsal web yazılım