E-Ticaret Sitesi Açmak Hakkında

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Öncelikle selamlar.

E-ticaret sitesi açmak istiyorum mesela batangemi tarzı bişey ucuz çin malı ürünler satmak felan bunları ayrıca telefoncu gibi bi dükkanda da satmak istiyorum.

Bu tarzda ürünleri nerelerden temin edebiliriz.

E-ticaret siteleri olan arkadaşlar var burda bilirler.

Ne diyosunuz hocam bu konuda :)

#....
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Fırsat sitelerinin modası çoktan geçti hacı, teker teker kapatıyo adamlar zaten..

Başka bir sektöre gir derim..

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek

Sende haklısın hocam da bizimkisi de bi umut işte :) ilk mesajda yıkma yani :D

#....
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek

çok farklı bir şeyler olmalı denenmemiş tarz illaki farkını hissettirmelisin yurtdışına çıkıyormusun bilmiyorum ancak oradan kapıp burada tutacak şeyler yok değildir

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek
    rewolt84 bunu yazdı

çok farklı bir şeyler olmalı denenmemiş tarz illaki farkını hissettirmelisin yurtdışına çıkıyormusun bilmiyorum ancak oradan kapıp burada tutacak şeyler yok değildir

Yok Hocam ya şehir dışına bile çıkmışlığım az yani :D

Ben hem zaman geçirmek hem denemek amaçlı netten bişeyler satmak istiyom ucuz şeyler.

#....
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek
    risk53 bunu yazdı
    rewolt84 bunu yazdı

Ben hem zaman geçirmek hem denemek amaçlı netten bişeyler satmak istiyom ucuz şeyler.

iş para kazanmak için yapılır ; denemek amaçlı zaman geçirmek amaçlı yapacaksanız oyun oynayın sudoku çözün kitap okuyun.

bu sektorde urun hıcbırsey reklam herseydır . Casglam reklam butcesı varsa aylık 10bın tl cıvarında  baslangıc ıcın ıs yapabılırsınız. Yada seo bılgınız cok ıyıdır sıtelerı costurursunuz.

fiziki mağazada dükkan acarsın bır tane ıslek caddede musterıler gelır. Sanal magazada ıse kus ucmaz kervan gecmez yere musterı cekmeye calısırsın bu da reklamla olur. 

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    1234567B
    1234567B's avatar
    Erkek

bal sat aq etrafta mal çok alan olur

arbeit macht frei
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek
    hipokondriyak bunu yazdı
    risk53 bunu yazdı
    rewolt84 bunu yazdı

iş para kazanmak için yapılır ; denemek amaçlı zaman geçirmek amaçlı yapacaksanız oyun oynayın sudoku çözün kitap okuyun.

bu sektorde urun hıcbırsey reklam herseydır . Casglam reklam butcesı varsa aylık 10bın tl cıvarında  baslangıc ıcın ıs yapabılırsınız. Yada seo bılgınız cok ıyıdır sıtelerı costurursunuz.

fiziki mağazada dükkan acarsın bır tane ıslek caddede musterıler gelır. Sanal magazada ıse kus ucmaz kervan gecmez yere musterı cekmeye calısırsın bu da reklamla olur. 

Hocam açıkçası ben kendimi denemek istiyorum para kazanmak değil amacım çünkü para kazanmak istiyosan bi yatırım yapmak gerekir ben ucuz yollu bişeyler satarak olayi örenmek istiyorum.

Ben bu yolda yürümek istiyorum hocam :D

Teşekkür ederim birinci kurar reklam bunu yazdık

#....
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek
    1234567B bunu yazdı

bal sat aq etrafta mal çok alan olur

Satacağım şeyleri onaylamam lazım hocam mal müşterim olsun da istemem. 

yinede sağol

#....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeyQirs
    HeyQirs's avatar
    Erkek

swordfıshle gorus ne ıstıyorsan temın eder sana hatta vardı bı sıtesı ozkan abnın

forumda yazmıyorum artık okuyorum yeter adam olana.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    risk53
    risk53's avatar
    Erkek
    HeyQirs bunu yazdı

swordfıshle gorus ne ıstıyorsan temın eder sana hatta vardı bı sıtesı ozkan abnın

Onu biliyorumda alışverişimde oldu hatta yalnız bilgisayar parçası satıyo diye biliyorum onu 

Teşekkür ederim onada sorayım onada çok soru sordum ama adamın motorunu da çaldılar sonra sorarız.

#....
Toplam Hit: 1962 Toplam Mesaj: 22