folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Ebaydan Nasıl Koşu Bandı Alırım

Ebaydan Nasıl Koşu Bandı Alırım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    DestinatioN bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

100 $ fazla değere sahip ürün yurda sokmak yasak.Vergisini versen bile bırakmazlar. 

yok yea harbimi :/

bana nie veriolar her seferinde

Hocam boyutundan dolayı dedim.Yoksa ben kaç sefer telefon vs söyledim. Başakşehir gümrükte tanıdığım vs var. Fakat paketin büyüklüğünden kıllanıp gümrüğe alacaklar tabi iq seviyesi yeterliyse koşu bandının 100 dolardan pahalı olduğunu anlayacaktır adamlar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek
    Mustafa bunu yazdı
    DestinatioN bunu yazdı
    Mustafa bunu yazdı

100 $ fazla değere sahip ürün yurda sokmak yasak.Vergisini versen bile bırakmazlar. 

yok yea harbimi :/

bana nie veriolar her seferinde

Hocam boyutundan dolayı dedim.Yoksa ben kaç sefer telefon vs söyledim. Başakşehir gümrükte tanıdığım vs var. Fakat paketin büyüklüğünden kıllanıp gümrüğe alacaklar tabi iq seviyesi yeterliyse koşu bandının 100 dolardan pahalı olduğunu anlayacaktır adamlar.

hacı anlasın , zaten senden fatura yada ödeme sayfanı göstermeni isteyecekler ve ürün yasaklı değil-ticari de değilse fatura bedeli üzerinden %20 vergisini alarak malı vericekler.

yok yani öyle 100$ dan fazla malı sokma yasağı felan @DestinatioN 'ın da dediği gibi defalarca 100+üstü mal sokup vergisini ödeyip aldım.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek

Koşu bandını ne edicen ? Elliptik bisiklet al. :)

Bence koşu bandına göre daha iyi ve daha faydalı.

http://www.decathlon.com.tr/domyos-ve730-eliptik-bisiklet-id_8289518.html

elliptik%20bisiklet

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Bu koşu bandı alanları anlamıyorum, dışarıda koşamıyormusunuz? neden sürekli aynı yerde koşayım ki gezerek görerek koşmak varken, bileğime bi adım sayar takar koşarım ona binlerce dolar vereceğime, koca şey de evde yer kaplamamış olur.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Bu koşu bandı alanları anlamıyorum, dışarıda koşamıyormusunuz? neden sürekli aynı yerde koşayım ki gezerek görerek koşmak varken, bileğime bi adım sayar takar koşarım ona binlerce dolar vereceğime, koca şey de evde yer kaplamamış olur.

ŞEyhim sonuna kadar katılıyorum Sana.

Bizim evdede koşu bandı var.Takıyoru kulaklıkları duvar bana bakıyor ben duvara.

Ama artık akşamları 5km koşum var.1.5 aydır gidiyorum.Her akşam Taytlı kızlar falan geliyo :)

Bence dışarıya çık :) Hem temiz hava hem karı kız hem Spor nescafe3in1 gibi mübarek :)

Dışarı çık.

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wasd
    wasd's avatar
    Erkek

Geçmesine geçer, ürün getirtme üst limiti 1500€, vergi ödememek için olan üst limit 75€, eğer şansın varsa 75€ üzerinede vergi ödemediğin durumlar olabiliyor... Ama bunun kargosu vergisi derken 2bin lirayı bulur, geçebilir bile.

Diyelim ki bunu aldın, geldi;

-apartman içinde kullanman sıkıntı, koştukça bam güm bam güm, komşular sıkıntı çıkarır.

-Diyelim ki bozuldu, ne yapıcan? Garantisi yoook bişeyi yok. Ha garantisi olsa bile tekrar kargola, geri al falan ohoov :D

--------------------

Bir de küçük bi matematik hesabı;

Hangi şehirdesin bilmiyorum ama orta halli bir spor salonu aylık ortalama 100 lira, sen sadece buna 2000 vercem diyosun, e bu elektrik çekicek, arızası olucak yaptırayım desen para vericen... Sadece koşu bandına bu kadar para harcayacağına 2 sene boyunca birçok aleti kullanabileceğin bir spor salonuna yazılabilirsin.

:)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    dead_march
    dead_march's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

düz mantık bile düzüldü amk mersin yazları gece bile 30 derece kars kışın -30derece neyapayım okulumu bırakayım ailemi ziyaret etmektenmi vazgeçeyim

kidaha önemlisi oiş öle çekar koşarım diye olmaz kesilirsin koşamassın tempoyuı ayarlıyamadığın için dışarda zaten koşabilen zayıf adam koşar koşu bandı çok daha disiplinli bişi dışarda istediğin kadar koşacamde bir koşarsın iki kşarsın bırakırsın

bundan sonra oy kullanmayacağım eğer bir kişi bile gelip oy kullanmak vatandaşlık görevidir felan derse çıkarır kimliğimi götüne sokarım
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arslan25
    Arslan25's avatar
    Erkek
    dead_march bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

düz mantık bile düzüldü amk mersin yazları gece bile 30 derece kars kışın -30derece neyapayım okulumu bırakayım ailemi ziyaret etmektenmi vazgeçeyim

kidaha önemlisi oiş öle çekar koşarım diye olmaz kesilirsin koşamassın tempoyuı ayarlıyamadığın için dışarda zaten koşabilen zayıf adam koşar koşu bandı çok daha disiplinli bişi dışarda istediğin kadar koşacamde bir koşarsın iki kşarsın bırakırsın

odada koşmaktansa açık havada koşmak daha iyidir hocam.Hem para verme durumuda olmayacak.Ayrıca kışın 50 cm karda koştuğumu biliyorum.Disiplinli adam dışardada koşabilir.Tempo ayarlamak zorlanılacak bi durum değil ayrıca.

Asıl Güç Zeka, Sevgi ve Kararlılıktır. Bu Üç Etken İle Yenemeyeceğiniz Kimse Yoktur
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GodKlaus
    GodKlaus's avatar
    Erkek
    dead_march bunu yazdı
    HolyOne bunu yazdı

Koşarım demekle Olmazmı ? 

Azimli sıçan taşı deler.Ben 1.5 aydır her akşam saat 9 ile 11 arası 5km koşu yapıyorum.Adamlar bana tek seferde 5km aralıksız koş demiyolar.Top sahası var 400 metre çevresi.Sabit tempoda 3 tur atıp 1 tur yürüyorum. Sonra 3 tur daha koşu öyle öyle gidiyor.

Yavaş yavas yoruluyosun ama temiz hava+arkadaşların var.Yani yorulduğunu hissetmiyosun bile.

Bence koşu bandına para dökme.Soğuk havalar için 1 eşofman sıcak havalar için 1 eşofman takımı al.En fazla 300 tl ödersin kurtulursun.

Akıl karı :)

Telegram : @CuneytKuscu && Discord : Tyenuc#2679 | İstanbul Avr. Yazılım Mühendisi ve sonunda işim var (:
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

hocam öncelikle bu özelliklerdeki bi bant türkiyede 3-5 bin falan değil, ve şu ev tipi koşu bantlarını kullanmış biri olarak bu kadar iğrenç ürünler olamaz koşmaya korkarsın dağılacak diye, salondaki büyük bantlar güzel ama bunlarda hem pahalı hem yer kaplıyor, bende kondisyon bisikleti öneririm, 150 lira civarına bile var

Toplam Hit: 2100 Toplam Mesaj: 22