Edevlet Ücretsiz Maske

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    adeleks bunu yazdı
    NetBABA bunu yazdı

iyi fikir eline sağlık yalnız kulak delikleri nerede?

köşelerden lastik zımbaladım o şekilde kullanıyorum .

35 milyon sms atılmış sms gelen var mı 

bana gelmedi bu SMS. vv/

devlet kurumlarından birinin sitesinde başvurmak filân gerekmiyor ise,

RitmFarbRacourci tarafından 13/Nis/20 22:07 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Https
    Https's avatar
    Erkek

Dağıtılacak maskeler değil ama az önce dedem ve babaannem için 5'er tane maske ve 2 tane küçük Duru ve Sabri Tuncer üretimi kolonya geldi. Maskeler üzerinde MKE amblemi ve Cumhurbaşkanlığı forsu var.

Reisimizden Allah razı olsun.  

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    herlocksholmes
    herlocksholmes's avatar
    Erkek
    shivo bunu yazdı
    herlocksholmes bunu yazdı

Maske hala gelmedi amk, eldeki maskeler de bitti. Bazi komsulara kod gelmis. Bize o da gelmedi.

durum bende de aynı hocam en az 20 defa girdim ne kod ne maske geldi. bir ara birileri eczanelerde tc kimlik numarasıyla alınıyor falan demişti de ne kadar doğru bilmiyorum böyle alan var mı ?

Merhaba hocam, sordum bugun eczaneye kod ile veriliyor dedi. TC ile vermiyorlarmis. Tanesi 5 liradan aldim amk.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kahramann
    Kahramann's avatar
    Erkek
    shivo bunu yazdı

Maske hala gelmedi amk, eldeki maskeler de bitti. Bazi komsulara kod gelmis. Bize o da gelmedi.

durum bende de aynı hocam en az 20 defa girdim ne kod ne maske geldi. bir ara birileri eczanelerde tc kimlik numarasıyla alınıyor falan demişti de ne kadar doğru bilmiyorum böyle alan var mı ?

Merhaba hocam, sordum bugun eczaneye kod ile veriliyor dedi. TC ile vermiyorlarmis. Tanesi 5 liradan aldim amk.

nereden aldıysan bas şikayeti hocam hi. acıma . satış yasak

https://play.google.com/store/apps/details?id=esikayet.ticaret.gov.tr.esikayet&hl=tr

bu arada edevletten verdiğim sipariş nisan 11 de geldi.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adeleks
    adeleks's avatar
    Erkek

bu sabah babama sms gelmiş birazdan gidecem almaya 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    koray
    koray's avatar
    Erkek

Ne maske geldi ne de kod :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aylmz
    aylmz's avatar
    Erkek

Biraz önce bakanlıktan mesaj geldi, eczaneden alabilirsiniz diye.

(Ankara)

binin yarısı beş yüz o da bizde yok
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    buber.
    wordros
    wordros's avatar
    Erkek

Mesaj banada geldi. Evde kal. LAzım olursa kod bu al didi.

alektamovikmovik
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

bana sms geldi .

kardeşime gelmedi . 

adrese göre değil  demekki  .

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

bana sms geldi .

kardeşime gelmedi . 

adrese göre değil  demekki  .

o zaman, Yaşı dikkate alıyorlar sanırım. Kabaca , öncelikle Risk gruplarına gönderiyorlar, gibi. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 25520 Toplam Mesaj: 193
maske