Edevlet Ücretsiz Maske

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    korkarabatak
    korkarabatak's avatar
    Erkek

benim hat benim üstüme olmadığı için bana baska bi isim için msj geldi.

üstelik hat sahibi benim arkadasım olur sordum ona da aynı kod gitmiş hatta ablasının hattı da onun üstüneymiş ona da aynı kod gitmiş.

amk cep telefonunun hak sahipliğine göre maske dağıtımı mı olur. böyle bi saçmalık olamaz.

göndersene e devlet hesabına kodu msj olarak kro. hiç mi kafanız çalışmıyor.

şaşırdılar amk şaşırdılar iyice.

tabi lan
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tranceport
    tranceport's avatar
    Erkek

bana ve pedere az önce sms geldi.

rast gele atıyorlar sanırım

Atatürkçülük ölmez bir hedef, yükselen bir şereftir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mephisto
    mephisto's avatar
    Erkek

maskeler tül gibi :D 

Issız kuytu köşelerden and olsun ki döneceğiz !
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

hala gelen giden yok.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Hanım geldi bana gelmedi msj. Aynı anda arkadaşada geldi. Garip devlet beni sevmir.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Kuazi modonun  bana su verdii dediği gibi  gibi

"Bana Maske Verdii" diye sevinecez mk...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

halen bekliyorum kafası gelecek sanırm .

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    korkarabatak bunu yazdı

benim hat benim üstüme olmadığı için bana baska bi isim için msj geldi.

üstelik hat sahibi benim arkadasım olur sordum ona da aynı kod gitmiş hatta ablasının hattı da onun üstüneymiş ona da aynı kod gitmiş.

amk cep telefonunun hak sahipliğine göre maske dağıtımı mı olur. böyle bi saçmalık olamaz.

göndersene e devlet hesabına kodu msj olarak kro. hiç mi kafanız çalışmıyor.

şaşırdılar amk şaşırdılar iyice.

+1 Aynı şeyi yaşadım, tc kimlik numarasına göre değil kullanılan hat sahibine göre maske veriliyormuş :D Hattım babamın üzerine kayıtlı ve bana ve babama aynı kod geldi, birlikte eczaneye gittik ve eczacı aynı kod olmaz kardeşim diyor, hat kimin üzerineyse sadece o kişinin 5 adet maske hakkı var diyor başka veremeyiz diyor cimer yaz diyor :D

Edit: Eczacı ile konuşurken birden bire @RETRET in bahsettiği, cimer e çük fotoğrafı gönderen elemanın olayı aklıma geldi ve kendimi eczaneden dışarı zor attım :D :D :D ADSAASDS

LhaNeT tarafından 15/Nis/20 23:20 tarihinde düzenlenmiştir

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    laser69
    laser69's avatar
    Erkek

Maskeleri eczaneden aldık tül gibi ve açık olarak verildi. Paket olarak verilmiyormuş..

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    LhaNeT
    LhaNeT's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    laser69 bunu yazdı

Maskeleri eczaneden aldık tül gibi ve açık olarak verildi. Paket olarak verilmiyormuş..

Dua et almışsın bak alamayanlar da var :D Maske için başvuru yaparken babama ait e-devlet hesabını kullandık ve aynı başvuruda bulunan "aile bireyi ekle" seçeneğini kullanıp, ailedeki diğer kişilerin tclerini yazdık ve bu şekilde başvurduk ama evdeki tüm telefon hatları babamın üzerine kayıtlı olduğu için sadece 5 adet maske babama verildi :D

Ben hattımı aldığım zaman 18 yaşın altındaydım ve doğal olarak babamın üzerine almıştık. Annem için telefon alırken kendisi yanımızda yoktu ve hattını babam üzerine almıştık ve aradan yıllar yıllar geçti ve şimdi maske alamıyoruz.
    https://pbs.twimg.com/media/D6uHc6xXYAEv7yw.jpg

LhaNeT tarafından 15/Nis/20 23:40 tarihinde düzenlenmiştir

Büyüklük odur ki hiç kimseye iltifat etmeyeceksin, hiç kimseyi aldatmayacaksın, memleket için gerçek ülkü neyse onu görecek, o hedefe yürüyeceksin. Herkes senin aleyhinde bulunacaktır. Herkes seni yolundan çevirmeye çalışacaktır. İşte sen bunda karşı koyuşları yok eden olacaksın. Önüne sayılamayacak güçlükler yığacaklardır. Kendini büyük değil küçük, zayıf, araçsız, hiç sayarak, kimseden yardım gelmeyeceğine inanarak bu güçlükleri aşacaksın. Ondan sonra sana "büyüksün" derlerse, bunu diyenlere de güleceksin. Atatürk'ün Söylev ve Demeçleri, s. 112 - Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. - Mustafa Kemal Atatürk 1881 - ∞
Toplam Hit: 25530 Toplam Mesaj: 193
maske