Edirne'de Linç Vol 4

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alp
    alp's avatar
    Erkek

HaYVaN bunu yazdı:
    -----------------------------

Yok ben kürtlerin pkk olmadığını biliyordum ama edirnelilerin çingene olmadığını bilmiyordum öğrendim işte :)

Marifetmiş diyor bi de. O kadar erkekseler asıl teröristleri linç etsinler madem. Türkiye sizin gibi zihniyetler yüzünden gelişmiyor "lan" :)

Hem saçma konuşuyorsam niye bu kadar ciddi bir şekilde üstleniyorsunuz kendinizi savunmak zorunda hissediyorsunuz anlamak zor.

yanlış biliyormuşsun işte :) her ikisini de ;)

teröristler saklanıyo, böyle günyüzüne çıkıp yapsınlar eylemlerini de görelim :) gerçi ben iki kez şahit oldum da neler olduğuna :) böyle haberlere falan çıkmadı :)

Hoca bu ülke senin gibiler sayesinde ilerliyo benim gibiler yuzunden geriliyosa diyecek bir şey bulamıyorum :) katılıyorum :D:D

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wizard
    Wizard's avatar
    Erkek

seHaYVaN bunu yazdı:

Yok ben kürtlerin pkk olmadığını biliyordum ama edirnelilerin çingene olmadığını bilmiyordum öğrendim işte :)

Marifetmiş diyor bi de. O kadar erkekseler asıl teröristleri linç etsinler madem. Türkiye sizin gibi zihniyetler yüzünden gelişmiyor "lan" :)

Hem saçma konuşuyorsam niye bu kadar ciddi bir şekilde üstleniyorsunuz kendinizi savunmak zorunda hissediyorsunuz anlamak zor.

Sevgili hayan.Onu bilmiyordum bunu bilmiyordum diyosun ya.?Bu kadar bilinmeyen bi denklemde ahkam kesmek felsefe dersi hocasına düşmez.Matematikçinin işi bu.Sen Tavsiyem sana Onu biliyordum bunu bilmiyordum sözleri yerine en iyisi konusma! ya da araştır biraz sonra konuş.

Bazen kalmak da gitmek kadar cesaret istiyor...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Hoca Diyarbakır'da kürtlerin içinde yaşadığım için bunu biliyordum ama Edirne'de hiç yaşamadığım için çingene olayını bilmiyorum :\ Yani matematik okuyoruz diye yüklenmeyin. Ben bahçelinin ebced hesabını filan yapamam sadece gördüklerimi anlatıyorum :S

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S-E-R-H-A-T
    S-E-R-H-A-T's avatar
    Erkek

clio bunu yazdı:
    @S-E-R-H-A-T , http://img222.imageshack.us/img222/4566/adsz1ar.jpg . Haberi götünle okuyup gelip burda artistlik yapma . Resmen oyun oynuyolar oç'ları götleri sıkışınca kahrolsun amerika diyolar yanındada eşantiyon olarak dhkp-c lileri serbest bırakıyon diyolar.Bak sen oçlarına : ) Bizi tınlamaz ne yaptıkları , teröristlerin serbest bırakılması için oraya geliyolarsa edirne de analarını s.ker !

oradakilerin terorist olup olmadıklarına senin gibi ergen mallar karar veremez. koskoca devletimiz var. gerekeni yapar. senin gibi gücü anca  karıya kıza tekme atmaya yeten götü boklu üçbeş çingene kırmasına kalmadı bu vatan.

oradakiler kendi sosyalizm-kominizm hayal dünyalarında yaşayan bikaç hevesli ve özenti insan.

ordaki mallıga hevesli karıya kıza, özenti gençlere tekme sallamak la vatan korunmaz kurtarılmaz aslanım.

nerde saçma bi vatan sevme/kurtarma olayı yaşanıyorsa hep göçmenlerin yaşadıgı yerden çıkıyor.

sakarya-trakya-çanakkale

buralara hep bulgar kafkas göçmeni , tehcir sonrası ülkemize gelen ''ve çogunun  dedeleri bu ulke için savaşmamış'' sadece müslüman oldukları için insan değiş tokuşuyla vatanımıza yerleştirilmiş kırmaların oldugu bölgelerde böyle salakça işler yapıp yüce türk milletinin kendinin ve vatanını savunma gücünü sokakta 2 özenti solcuya 1 ergen gence tekme atmaya indirgeyip sonrada marifetmiş gibi, iyi bi, bok yapmışlar gibi hüleleyyy yayınlayıp orgazm çıglıkları atıyorlar.

asilce vatan sevmeyi ve kahramanca vatan savunmayı öğretemedi size hala Türkler.

kendinizi böyle saçma ve çocukça aksiyonlarla bize sevdirmeye çalışmayın.

şeyini şeyettiğimin şeyi
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

S-E-R-H-A-T bunu yazdı:

clio bunu yazdı:
    @S-E-R-H-A-T , http://img222.imageshack.us/img222/4566/adsz1ar.jpg . Haberi götünle okuyup gelip burda artistlik yapma . Resmen oyun oynuyolar oç'ları götleri sıkışınca kahrolsun amerika diyolar yanındada eşantiyon olarak dhkp-c lileri serbest bırakıyon diyolar.Bak sen oçlarına : ) Bizi tınlamaz ne yaptıkları , teröristlerin serbest bırakılması için oraya geliyolarsa edirne de analarını s.ker !

oradakilerin terorist olup olmadıklarına senin gibi ergen mallar karar veremez. koskoca devletimiz var. gerekeni yapar. senin gibi gücü anca  karıya kıza tekme atmaya yeten götü boklu üçbeş çingene kırmasına kalmadı bu vatan.

oradakiler kendi sosyalizm-kominizm hayal dünyalarında yaşayan bikaç hevesli ve özenti insan.

ordaki mallıga hevesli karıya kıza, özenti gençlere tekme sallamak la vatan korunmaz kurtarılmaz aslanım.

nerde saçma bi vatan sevme/kurtarma olayı yaşanıyorsa hep göçmenlerin yaşadıgı yerden çıkıyor.

sakarya-trakya-çanakkale

buralara hep bulgar kafkas göçmeni , tehcir sonrası ülkemize gelen ''ve çogunun  dedeleri bu ulke için savaşmamış'' sadece müslüman oldukları için insan değiş tokuşuyla vatanımıza yerleştirilmiş kırmaların oldugu bölgelerde böyle salakça işler yapıp yüce türk milletinin kendinin ve vatanını savunma gücünü sokakta 2 özenti solcuya 1 ergen gence tekme atmaya indirgeyip sonrada marifetmiş gibi, iyi bi, bok yapmışlar gibi hüleleyyy yayınlayıp orgazm çıglıkları atıyorlar.

asilce vatan sevmeyi ve kahramanca vatan savunmayı öğretemedi size hala Türkler.

Bütün bunları söyleyip sen kendine Türk mü diyosun yani :D Oradakilerin terörist olduklarını dhkpc yandaşlarına destek için orada olduklarından anlıyoruz. Ama senin gibi sazanların her amerika defol diyene sempatiyle yaklaştıkları için bunu idrak etmen biraz güç.

Her Hakkım Saklıdır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bazı arkadaşlar Oradakilerin Dhkpc ye destek için orada olduklarını söylemişler bu arkadaşlar Kendilerini hakim yerine nasıl koyuyor şaşıyorum onların dhpc zanlısı olarak göz altına alınması dhpcli olduklarını nasıl ispatlıyor anlatabilir misiniz?

neye dayanarak bir adamı itham ediyorsunuz bilmek isterim Bugün Türkiyedede ERgenekon terör örgütü sıfatıyla bir çok adam hapse girdi hakim suçsuz bulup saldı hepsini şimdi bu adamlar terörist miymiş değil bu dhpc zanlısı olarak tutuklananların dhpc li olduklarının garantisi var mı?

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

SeRDaR bunu yazdı:

Bazı arkadaşlar Oradakilerin Dhkpc ye destek için orada olduklarını söylemişler bu arkadaşlar Kendilerini hakim yerine nasıl koyuyor şaşıyorum onların dhpc zanlısı olarak göz altına alınması dhpcli olduklarını nasıl ispatlıyor anlatabilir misiniz?

neye dayanarak bir adamı itham ediyorsunuz bilmek isterim Bugün Türkiyedede ERgenekon terör örgütü sıfatıyla bir çok adam hapse girdi hakim suçsuz bulup saldı hepsini şimdi bu adamlar terörist miymiş değil bu dhpc zanlısı olarak tutuklananların dhpc li olduklarının garantisi var mı?

Haklısın onlar öldürülen pkklı için  "devrim şehitleri" adına saygı duruşu düzenleyip basın açıklaması yapmaya çalışırken gözaltına alınmış masun insanlar :D

Her Hakkım Saklıdır
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S-E-R-H-A-T
    S-E-R-H-A-T's avatar
    Erkek

HolySeclorum bunu yazdı:

S-E-R-H-A-T bunu yazdı:

clio bunu yazdı:

sakarya-trakya-çanakkale

Bütün bunları söyleyip sen kendine Türk mü diyosun yani :D Oradakilerin terörist olduklarını dhkpc yandaşlarına destek için orada olduklarından anlıyoruz. Ama senin gibi sazanların her amerika defol diyene sempatiyle yaklaştıkları için bunu idrak etmen biraz güç.

benim Türklüğümü sorgulamak senin gibi ''ergen milliyetçilerin'' harcı ve haddi değil aslanım.

asil bi Türk, okudugu üçbeş kitaptan etkilenip özenti solculuk oynayan bir kızı sokak ortasında yüzlerce kişiyle beraber tekmelemez. ve ''ehe ama onlar dehaşbilmem ne ci teroristt '' diye zırlayp saçma bi savunma içerisine girmez. 

bu ancak aslen Türk olmayıpta Türklere yaranmaya çalışan göçmen kırmaların yada dünyası bomboş olan, hiçbir baltaya sap olamamış, kendini vatan sevicilikle (vatanseverlik degil)  tatmin eden ergen milliyetçilerin harcıdır.

sizin gibi sahte vatanseviciler ve ergen milliyetçilerin, dünyayı kurtaracaz kahrolsun amerika diye hayatını heba eden solculardan hiçbir farkı yok.

Anca laf kalabalığısınız. Dünya üzerine bıraktığınız iz bundan öteye geçmez. 

sokak ortasında yüzlerce kişi ile 2 kız tekmelediniz diye size madalya takıp tarih kitaplarına adınızı kahraman diye mi yazmamızı bekliyordunuz?

aç bakayım tarih kitabını aslanım! Türkler tarihe nasıl geçmiş...

az büyüyün ve az okuyun. o zaman konuşun.

çok şükür vatan ve Türklük ne size kaldı ne onlara.

şeyini şeyettiğimin şeyi
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hayır ben onları savunma amaçlı yazmıyorum milletin çoğu böyle biri birine bok atsın sonra vurun abalıya mantığı ülkedeki insaların savunma mekanizmalarını kıramaz kimse ortada bir suç varsa bu ülkede adalet yokmu versin cezasını yahu demek istediğim şu millet kendi cezasını kendi vericekse bu ülkenin yargı organı hükümeti polisi ne halt yiyor ne demeye vergi veriyorum onlara ne demeye oyumu veriyorum onlara vatandaş kendi adaletini kensi sağlıyor işte ne güzel değilmi kim kime karşıysa çözüm linç etmek se mahkemeler boşa kurulmuş hee cezaları yeterli bulmuyorsanız ceza kanunlarında düzenleme yapacak adamlara oy verseydiniz o zaman idamı kaldıran adamlara oy verirseniz olacağı bu

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

S-E-R-H-A-T bunu yazdı:

HolySeclorum bunu yazdı:

S-E-R-H-A-T bunu yazdı:

clio bunu yazdı:

sakarya-trakya-çanakkale

benim Türklüğümü sorgulamak senin gibi ''ergen milliyetçilerin'' harcı ve haddi değil aslanım.

asil bi Türk, okudugu üçbeş kitaptan etkilenip özenti solculuk oynayan bir kızı sokak ortasında yüzlerce kişiyle beraber tekmelemez. ve ''ehe ama onlar dehaşbilmem ne ci teroristt '' diye zırlayp saçma bi savunma içerisine girmez. 

bu ancak aslen Türk olmayıpta Türklere yaranmaya çalışan göçmen kırmaların yada dünyası bomboş olan, hiçbir baltaya sap olamamış, kendini vatan sevicilikle (vatanseverlik degil)  tatmin eden ergen milliyetçilerin harcıdır.

sizin gibi sahte vatanseviciler ve ergen milliyetçilerin, dünyayı kurtaracaz kahrolsun amerika diye hayatını heba eden solculardan hiçbir farkı yok.

Anca laf kalabalığısınız. Dünya üzerine bıraktığınız iz bundan öteye geçmez. 

sokak ortasında yüzlerce kişi ile 2 kız tekmelediniz diye size madalya takıp tarih kitaplarına adınızı kahraman diye mi yazmamızı bekliyordunuz?

aç bakayım tarih kitabını aslanım! Türkler tarihe nasıl geçmiş...

az büyüyün ve az okuyun. o zaman konuşun.

çok şükür vatan ve Türklük ne size kaldı ne onlara.

Ya geç bu aslanım ayaklarını,hiç etkileyici değil :D Laf kalabalığının alasını yapıyosun :D Halk bu noktaya gelmiş ki şehrine nabız ölçmek için gelmiş bölücüye refleks gösteriyo.Bu refleksi gösteren insanlara sahte vatansever,vatansevici gibi laflar kullanamazsın..Ayrıca vatan ve Türklük bu insanlara kalmadıysa sana hiç kalmadı hoca..

Her Hakkım Saklıdır
Toplam Hit: 9091 Toplam Mesaj: 75