Edirne'de Linç Vol 4

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=dhkp-c

http://tr.wikipedia.org/wiki/Devrimci_Halk_Kurtuluş_Partisi/Cephesi

http://arsiv.sabah.com.tr/2001/09/11/p01.html

------

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.Yasa dışı örgütlerle bağlantısı var.Yasa dışı örgütlerle bağlantısı olup, sonra geli abd defol demeleride komik.Çünkü bir çok örgütün arkasında abd ve bir ton devlet var.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vukuat
    vukuat's avatar
    Erkek

Vay be yakında bazı müridler pkk terör örgütü degildir diyecek kadar hadlerini aşacak hale geldiler d-h-k-p-c bir erör örgütüdür pkk ile baglantısı vardır örgüt üyelerinin pkk sempatizanlıgı vardır TBT de de bu konulara zıplamakta olan sempatizanlar mevcuttur gidin araştırın neyi savundugunuzu ögrenin böyle sempatizanı oldugunuz örgütlerin hakkında fevri davranmayın zumsuk size link vermiş ögrenin kim olduklarını.

Bu evrak güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır. http://evraksorgu.meb.gov.tr adresinden 8e79-9f95-3250-8689-8032kodu ile teyit edilebilir.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    suKo
    suKo's avatar
    Erkek

Sapla samanı ayırabilmek işte tüm mesele bu.

Kim aslında neyi savunuyor gün gibi belli oldu ya neyse.

Kafam oldu galiba:|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clio
    clio's avatar
    Erkek
    Sitede bu teröristleri savunup hala boş boş konuşup sağa sola laf atıp ortalığı kışkırtıp milleti banlatmaya çalışan bu o*rospu çocuklarını niye banlamıyor bu yönetim : )
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

clio bunu yazdı:
    -----------------------------
    Sitede bu teröristleri savunup hala boş boş konuşup sağa sola laf atıp ortalığı kışkırtıp milleti banlatmaya çalışan bu o*rospu çocuklarını niye banlamıyor bu yönetim : )
    Hadini bil hoca. Küfürünü sigara gelen kdv oranında iade ederdim ama seviyene inmem. Asıl linç girişiminde bulunanlar teröristleri savunuyorlar farkında olmadan. Bunu anlatmak istiyorum. Anlamıyorsan konuşma sus.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Felony
    Felony's avatar
    Erkek

clio bunu yazdı:

evet ilk sen..

Güçsüz halklar güçlü liderler çıkarır, güçlü halklarınsa lidere ihtiyacı yoktur. "Viva ZAPATA"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    clio
    clio's avatar
    Erkek
    hayvan sen benim aklıma hiç gelmemiştin yazdığımla senin hiç alakan yok ki ? . @Felony düzgün konuş oç luğu yapma ben teröristleri destekliyenler için yazdım bunları ,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HaYVaN
    HaYVaN's avatar
    Erkek

Olsun arkadaşlarla tartışan benim hoca. Başkası da olsa küfür atma lüksüne sahip değilsin.

Kaldı ki tahribat.com'da pkk'yı destekleyen adamın barınması mümkün değildir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukan
    Mukan's avatar
    Erkek

Buna sosyal patlama deniliyor. Orada Türk Musikisi yararına bir bildiri de okunsa aynı tabloyla karşılaşılabilirdi. İnsanların tahammülü ve güveni kalmadı. Nedenini zaten biliyorsunuz.

Hakkımda atıp tutan birine rastlarsanız pm gönderin log ve görüntü kazanın. İster atın ister tutun.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

clio bunu yazdı:

kimseyi zan altında bırakma kimeyse lafın delikanlı gibi söylede bilelim ?

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 9087 Toplam Mesaj: 75