folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ege - Akdeniz Bölgesinde Ucuz Tatil Tavsiyeleri?

Ege - Akdeniz Bölgesinde Ucuz Tatil Tavsiyeleri?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

Merhaba arkadaşlar,

bir arkadaşım, 2 kişi tatile gidecekler.. ağırlıklı olarak EGE düşünüyorlar. Hem denizi temiz, hem de pansiyon, otellerin uygun ve rahat olduğu tatil yeri önerisi istiyorlar.. 

Akdeniz veya ege bölgesinde yaşayan arkadaşlardan tavsiye alabilir miyim? :)

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    fuhrer45
    fuhrer45's avatar
    Erkek

wallah bende aynı dertten muzdaribim kardeşim ... bazı nedenlerden dolayı antalyaya gitmem gerekiyo ama kalıcak yeri araştırıyorum uygun ve rahat bi yerler bilen varsa antalyada bilgilendirirlerse çok sevinirim...

Her Zaman Bir FUHRER Olacak....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

valla pansiyon fln bilmemde, izmir çeşmede bi gemi turu yapın derim, 5 koy da duruyo 5ide birbirinden güzel cennet gibi.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

yardımcı olacak kimse yok mu arkadaşlar :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mramor
    mramor's avatar
    Erkek

Yeni ayvalık sarımsaklıdan geldim Mustafa abi, 5 kişi gittik kişi başı herkezde 300lira vardı 6 gün kaldık geldik : ) 5tl ile geri döndüm :D

Cagito ergo sum.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Chip
    Chip's avatar
    Erkek

Küçükkuyu - Altınoluk

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

Teşekkürler, Marmaris veya Didim olarak kararlaştırmışlar.. oralardan tanıdık mürit var mıdır hiç? 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Bu tatil fikrini hiç anlamıyorum plansız olduğu için sanırım halkımızın bakışı.halkımız daha çok deniz kum güneş turizmine para yatırıyor bu bilinen bir gerçek.Biliyorum sektörün içindeyim yıllardır.avrupalıları tanırım onların bizim gibi tatil zamanı gelip çattığında hobaaaa tatile gidiyoruz diye bir fikirleri olmaz.kışın daha çok noel sonrası ve paskalya gibi dönemleri dikkate alarak plan yaparlar.geçen yıl için bu seneye rezervasyon yaparlar.350 liralık tatil 35 lira veya 50 liraya mal olur.bu tip olmalı planlarımız.şubat ayında doğu karadeniz turu almıştık beraber arkadaşlarla bir yurtiçi tur acentasından.2 hafta önce dolaştık geldik 2 hafta babalar gibi doğru dürüst masrafın olmuyor gidip geleceğin yeri biliyorsun.elinde rehberle aynı yol haritası merak ettiğini öğreniyorsun.örnekler bu şekilde olmalı diyorum.şu zamanda tatile gitmek istiyorum ama ucuz olsun dediğinde asla öyle ucuz tatil yapamazsınız.gelir burada eski doğu avrupa turistleri gibi Antalya da simit çay su içerek dolaşırsınız.planınız  olursa içinize sinen tatilinizi yapmış olursunuz.sizi şu an Antalya daki herhangi bir kıytırık pansiyon bile tek kahvaltılı ile cebinizi ters eder gönderir daha denizin tuzu üstünden gitmeden.

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HighNitro
    HighNitro's avatar
    Erkek

weskeyy bunu yazdı:
    -----------------------------

Bu tatil fikrini hiç anlamıyorum plansız olduğu için sanırım halkımızın bakışı.halkımız daha çok deniz kum güneş turizmine para yatırıyor bu bilinen bir gerçek.Biliyorum sektörün içindeyim yıllardır.avrupalıları tanırım onların bizim gibi tatil zamanı gelip çattığında hobaaaa tatile gidiyoruz diye bir fikirleri olmaz.kışın daha çok noel sonrası ve paskalya gibi dönemleri dikkate alarak plan yaparlar.geçen yıl için bu seneye rezervasyon yaparlar.350 liralık tatil 35 lira veya 50 liraya mal olur.bu tip olmalı planlarımız.şubat ayında doğu karadeniz turu almıştık beraber arkadaşlarla bir yurtiçi tur acentasından.2 hafta önce dolaştık geldik 2 hafta babalar gibi doğru dürüst masrafın olmuyor gidip geleceğin yeri biliyorsun.elinde rehberle aynı yol haritası merak ettiğini öğreniyorsun.örnekler bu şekilde olmalı diyorum.şu zamanda tatile gitmek istiyorum ama ucuz olsun dediğinde asla öyle ucuz tatil yapamazsınız.gelir burada eski doğu avrupa turistleri gibi Antalya da simit çay su içerek dolaşırsınız.planınız  olursa içinize sinen tatilinizi yapmış olursunuz.sizi şu an Antalya daki herhangi bir kıytırık pansiyon bile tek kahvaltılı ile cebinizi ters eder gönderir daha denizin tuzu üstünden gitmeden.

hocam milletimizin tatil anlayışı hakkında yorum yapmışsında, 300-400 liraya demedik bizde :) yol göstereceğine içini dökmüşsün :]

varsa bildiğin bi yer, şuraya buraya bakın boş yer bulursunuz, düzmezler hem falan deseydin daha yapıcı olurdu. neyse yinede eyw.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NeverSayNever
    NeverSayNever's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

fuhrer45 bunu yazdı:

wallah bende aynı dertten muzdaribim kardeşim ... bazı nedenlerden dolayı antalyaya gitmem gerekiyo ama kalıcak yeri araştırıyorum uygun ve rahat bi yerler bilen varsa antalyada bilgilendirirlerse çok sevinirim...

Merkeze mi geliceksin ?

Asla Asla Deme. . .
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek

saros körfezi iyi oluyor suyu temiz oluyor

öle bodrum gibi cıstak cıstak havası tam kafa dinlemik yer

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
Toplam Hit: 3665 Toplam Mesaj: 12