folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ege-Akdeniz 6 Gunluk Tura Cikiyorum - Compi

Ege-Akdeniz 6 Gunluk Tura Cikiyorum - Compi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    computerwolf2
    computerwolf2's avatar
    Erkek

iso nun peder biraz rahatsizlanmis,simdi aradi cankayada bulusacaz...pederinin durum iyimis...aksama amele falan bulusup yapariz biseler :D...foto koyacaktim simdide fotonun kablosu amelenin is yerindeki cantada kaldi :D...neyse optum hepinizi...gidipte donmemek var ...:P

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    black_lord
    black_lord's avatar
    Erkek
    hoca muğlaya gel ama merkeze değil didime git acaip süper denizi var çarşaf gibi birde tarihi eser seversen apollon tapınağı var didima da ona git görkemli yer birde şansınn tutarsa tapınakta tiyatro konser falan oluyor geçen sene ferhan şensoy vardı sonra marmarisi bi turla sahilden ama gökova körfezine girersen hayatında görebileceğin en güzel pilajı görebilirsin sedir adasında bu yer mükemmel bi pilaja sahip hem adayıda gezersin pek bişey yok ama arada yılan çıkınca macera oluyor öldürmek için :D sonrada oradan incekum plajına geçersin orada süperdir en iyisi gökovadan tekne turuna çık 6 saatlik o iki yerede götürür diğer koylarada..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek
    computerwolf2 bunu yazdı:
    -----------------------------

iso nun peder biraz rahatsizlanmis,simdi aradi cankayada bulusacaz...pederinin durum iyimis...aksama amele falan bulusup yapariz biseler :D...foto koyacaktim simdide fotonun kablosu amelenin is yerindeki cantada kaldi :D...neyse optum hepinizi...gidipte donmemek var ...:P

lan sen gerçek compümüsün ? :D

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cosmic
    Cosmic's avatar
    Erkek
    BuZuL bunu yazdı:

başka yerlerde adminle girmiyo sanırım :D

Bittik biz bittik
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

BuZuL bunu yazdı:

bu bilgileri verebildiğine göre gerçektir :)

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek
    bikaç arkadaşın conpi geliyor dediğimde beni sen sandığı cumpü müsün sen :D

We can be more, we can be much more.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Çömez
    underzero
    underzero's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    o gercek compu :)

pist bak bi ! - Ban Golu Canavari
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    Darkroasted bunu yazdı:

fethiye ye gidersen 12 adalar tekne turu var mutlaka git.koylar çok fena cennet gibi a.g

ve mutlaka ama mutlaka git diyeceğim bir yer daha var Safari turları düzenleniyor.oraya da kesinlikle git su savaşı fln oluyor manyak.fotograflar yanımda degıl olsaydı koyardım buraya,bende 2 hafta once geldim fetiyeden cok fena yerler var.

ölüdenize zaten gidersin soylememe gerek yok - bide hacı paran varsa paraşüte bin on numara

birader bu parasutle atlamanin fiyati nedir gunu birlik gidecem ya.. :) olmadi parasailing...  

MoodÉtatKontrolle. Tn\[ (Xn,Yn,Zn);(Xn-,Yn-,Zn-);...] d=(-),(/) WestPhalia(?) DünyanınYüzününDeğişmesi.@@,) GrandeArmeé. Haz1815WaterLoo.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    computerwolf2
    computerwolf2's avatar
    Erkek
    Iso nun evdeyim suan,siz siz olun izmire gelirseniz iso nun yanina ugramadan transit gcin...adam koca sehirde ters yone girdi ya arabayla , birde kendi hatasini gormuyor,kadinin bitanesi karsidan yolu ortalamis geliyor,ulan suna bak yolun ortasindan suruyor salak kari...diyor...dat dat dat kornoya basiyor karsidan gelenler,isoda kufuru basiyor , bi bakti ters yondeyiz :D...6ay once geldigimde odasi nasilsa hala ayni...kitapliktaki kitaplarin yeri,masasinin uzerinin pisligi,yerdeki bira vodka siseleri hersy ayni...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek

akşam napcaz hacım?

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
Toplam Hit: 5567 Toplam Mesaj: 68