folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ege-Akdeniz 6 Gunluk Tura Cikiyorum - Compi

Ege-Akdeniz 6 Gunluk Tura Cikiyorum - Compi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    computerwolf2
    computerwolf2's avatar
    Erkek

Antalya-alanya-fethiye 3nokta daha gezecegm sonra ev...marmaris guzel yer nan , ruslar tas hatunlar...yazacak birsey bulamiyorum...yaratmis yaradan :D ...Allah bizide ceza olsun diye iclerine atmis :P ... 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyKo
    HyKo's avatar
    Erkek
    marmaris başkadır... from muğlaa :)

...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Posmort3m
    Posmort3m's avatar
    Erkek

isparta-eğirdir tatlı su imkanı altın kum sessiz sakin yer sabah 6 da gole girebilrsniz cok zevkli oluyor göl tamamen durgun :) beklerim gelirsen elimden geldiğince agırlamaya calısırım...

eğirdir

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    computerwolf2
    computerwolf2's avatar
    Erkek

marmaris manyak bir yer de ruscamiz yok , birakin ruscayi hatunlari gorunce dilim tutuldu ingilizce bile konusamayacak radyaya geldim :D ...tanri yaratip yaratip buraya yollamis...

feyhiyeye gecebilirim bu aksam yada yarin...sonra antalya-alanya...sonra ev...

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Fethiye gerisi yalan hacilar , simdi evdeyim...antalya-alanya-bodrum-izmir turunu agustos sonuna biraktim...Fethiye superdi , tam kafa dinlenecek mekan...gece hayati o kadar yok...rus yok ...paso ingiliz ve aile hepsi adamlarla muthis eglenbiliyorsunuz,oturup adam gibi muhabbet edebliyor dilinizi gelistireiliyorsunuz...yat gezisine katildim 12 adalar mukemmel baska birsey demiyorum...aksama video foto koyarim...masmavi deniz yok boyle guzellikler...sonra jeep safari super...eglence su svaslasri...hele ekipte 3-4 tane siyahi var ortam cosuyor...adamlar pic gibi eglenmeyi seviyorlar ve eglendiriyorlar...inanilmaz zevkli gecti safari...saklikent mukemmel yer...saklikentte rafting super otesiydi...

Tatile hatun icin cikiyorsaniz direk marmarise gidin...benim gibi kafa dinlemek ve guzelce eglenmek istiyorsaniz kesinlikle fethiye-oludeniz.

Fetiheye yolunuz dusersede yat turuna "hanedan" jeep turunada "karacay turizm" firmalariyla cikin en kalite hizmeti bunlar veriyor...yat turu 20ytl sabah 9 aksam 6 yemekli super...jeep safari 35 ytl yemekli o da , sabah 8 aksam 6 super...

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    yüksek müsadenizle size "yavşak!" demek istiyorum sayın Compü

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cuneyd
    cuneyd's avatar
    Erkek

ComputerWolf söylediklerini not alacam.Eger tatile çıkarsam kafa dinlicem,gidersem dedigin yerlere bakacam :)

iyi eglenmissin helal olsun :B

Siz cebit"e gidin Tayyip sizi yakalicak :B adama o kadar laf sölediniz,küfrettiniz :P sizi tahribat.com t-shirtleri ile yakalicak,böle kıcınıza kıcınıza sopaylan vuracak :B Tayyip sizi ağaca vurduracak :B sonra da cemil cicek"e vericek :B / yeah Cemil cicekkk :B
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

noldu huso yine...eve geldim iste erken gectim :D kopegin vukati olmus...gece sokakta birileri gormus hav hav hav uyariyor hayvan...sonra ertesi gun bi komsu kim bilmiyorum henuz sikayete gelmis,kopeginiz cok havliyor belediyeye sikayet edecem falan...neyse bizimkilerde polis kaydini gostermis narkotikte ya ...eleman basip gitmis...neyse sikayete gelindigi gunun aksami zehirli et ve ici kucuk civi dolu ekmek parcalari atmislar bahceye balkona...marco da kudurmus yine hav hav hav...simdi gidiyorum yanina "ne diyor" oglum diyorum donup caprazdaki eve havliyor...belli ki oradan zehirleyip oldurmeye calismislar...simdi yemegimi falan yiyip dusumu alacam...hava serinlesin...cikacam balkona "ulan gerizakali o.cocuklari ,ulan kafasiz yobaz gotverenler(supheli sahis koyu yobaz) bu kopegin kilina zarar gelsin basiniza geleceklerini biliyormusunuz,kaldi ki bu kopek acliktan olse attiginiz otu boku yemez...[ana avrat kayma bolumu] kim yaptiysa ciksin yuzume konussun ulan..." gibisinden bir konusma metnini mahalleye duyuracagim...

http://img93.imageshack.us/img93/4786/img3661ux0.jpg

Buda saklikentten bir ani.

http://img61.imageshack.us/img61/5374/img4937mn0.jpg

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    amele_2
    amele_2's avatar
    Erkek
    yardım lazımsa adam dövmeye, gelelim adanaya ilk uçakla

Ardından yüz köpek havlamayan kurt, kurt sayılmaz..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    iiki fethiyeye geç dedik ha unuttun 2 günde bizi :D bidaha görüşürüz umarım ilk sefer sönük geçti biraz işlerden dolayı kusura bakma artıkın...

l enfer c est les autres Sartre ...
Toplam Hit: 6747 Toplam Mesaj: 68