folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Ehliyet Sınavı Yardım

Ehliyet Sınavı Yardım

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

Hocalar nisanın 16 sında sınav var ama nasıl çalışıcam nasıl ezber yapıcam hiç bi fikrim yok size nasıl çalışmalıyım geçmiş yılların sorularnımı ezber yapayım ?

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    break
    break's avatar
    Erkek

Arkadas dosyami kaybetti onunla ugrasicam bende. Son 4 yilin sorularini coz ve Ilkyardimi kitaptan oku yeter.

Agronomist + Yaprak Tütün Uzmanı
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tosun
    tosun's avatar
    Erkek

geçmiş yılların sorularına bi kaç kez göz gezdir . zaten bi çoğunu mantığınla yapabilirsin . motor sorularında ezberleme akılda bırakma yöntemni kullanarak sınavı basitçe kazanabileceğini düşünüyorum

kolay gelsin 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Zork.
    torpedo_XL
    torpedo_XL's avatar
    Erkek

Sınava 2 gün kala son 3-4 yılın sorularını bul çöz, ben öyle yapıp geçmiştim.

Bilge insanlar konuşurlar çünkü söyleyecek bir şeyleri vardır. Aptal insanlar konuşurlar çünkü bir şey söylemek zorundadırlar. Demokrasi, bir eğitim işidir. Eğitimsiz kitlelerle demokrasiye geçilirse oligarşi olur. Devam edilirse demagoglar türer. Demagoglardan da diktatörler çıkar. --Platon, Devlet                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek

kursun verdiği kitaptaki soruları çöz kafidir.Ben motor dersine 1-2 kez girdim sınavdan 2 gün önce kitaptaki soruları çözdüm sadece, 98 aldım motordan,sağlık derslerine girmiştim 96 aldım trafikte 90 gelmişti.Eğer lisede falan trafik dersi gördüysen çok daha rahat geçer aynı şeyler bi tek motor yok onuda kitaptan kas yeterli.Eğer kendini iyi hissetmek istiyorsan geçmiş yılların sorularında bak tabi.

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Maldonado
    Maldonado's avatar
    Erkek
    http://egitek.meb.gov.tr/Sinavlar/detay.asp?ID=24&ID2=1&ID3=24 Bu adresteki sınav sorularnı çöz geçersin. Bu arada ne alıyon ( A1 - A2 - B- C - E- )
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek

12 şubattakine girdim 40 soru motor yaptım 10 dakka civarı sürdü çok basitti geçmiş sorulara bak aynı soruları soruyolar nede olsa...

l enfer c est les autres Sartre ...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zamazingo
    zamazingo's avatar
    Erkek

Maldonado bunu yazdı:
    -----------------------------
    http://egitek.meb.gov.tr/Sinavlar/detay.asp?ID=24&ID2=1&ID3=24 Bu adresteki sınav sorularnı çöz geçersin. Bu arada ne alıyon ( A1 - A2 - B- C - E- )
    -----------------------------

B Hocam Polis durdurgunda bi belge çıkarayım yeter

Yol Güzeldir. Odak Bilgi İşlem
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocam Önceki yılların sorularını çöz  tamamdır. Yani ben öyle yaptım. hemen hemen aynısı çıkıyor sınada da.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek

kolay gelsin arkadaşla inallah geçersiniz. aydanpatangüneş iyi geçmiştir sınavda :D

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meliksah
    Meliksah's avatar
    Erkek

son 4 yılın soruları mı :|  hacılar zaten nerdeyse aynı sorular çıkıyo her sınavda. son 2 sınavı çözsen yeterli. ama yanlışlarını doğrularını kontrol et. tekrar çöz. ben 1er tane çözdüm geçtim.

aa iyi olmuş lan. güncelleme yapayım imzaya bi ara :W
Toplam Hit: 1715 Toplam Mesaj: 15