folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Ekmek Yemeyin Zararlı Diye Açıklama Yapıcaklar.!

Ekmek Yemeyin Zararlı Diye Açıklama Yapıcaklar.!

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek

Zaten beyaz ekmek zararlı.Şaka yapmıyorum gerçekden böyle.Beyne en çok zarar veren besinlerden biri bu.Zaten gelişmiş ülkelere baktığında ekmek diye bişey olmadığını görebilirsiniz. (Japonya,İtalya,Danimarka vs)

NOT:Konu hakkında hiç bir bilgisi olmayan insanlar muhalefet edecek olursa cevap bile vermicem.Önce araştırıp sonra mesaj atın atacaksanız.

u235 tarafından 02/Eki/12 17:26 tarihinde düzenlenmiştir
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ZoRKaYa
    ZoRKaYa's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Zaten beyaz ekmek zararlı.Şaka yapmıyorum gerçekden böyle.Beyne en çok zarar veren besinlerden biri bu.Zaten gelişmiş ülkelere baktığında ekmek diye bişey olmadığını görebilirsiniz. (Japonya,İtalya,Danimarka vs)

NOT:Konu hakkında hiç bir bilgisi olmayan insanlar muhalefet edecek olursa cevap bile vermicem.Önce araştırıp sonra mesaj atın atacaksanız.

Bizim bi arkadaş vardı yurttan zararlı diye ekmek yemiyodu aç aç sürünüyodu. Gerizekalı yapıyomuş ekmek diyodu abi aklıma o geldi böyle diyince.

echo "imzanız özel karakter içermemelidir";
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tabela Fatihi
    kaygusuz
    kaygusuz's avatar
    Erkek

bence diyecekler ki : Ekmekte domuz eti katkısı var yemeyin günah diyecekler...

tabi bizim halk din iman deyip sevap günah meselesinden zam iyi bişey diyecek  devam edecek hayatına...

Aldananlar aldanmaktan zevk aldıkları için hile ortaya çıkmıyordu Tolstoy
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    u235 bunu yazdı

Bu mantık çok yanlış bir mantık. Eğer öyleyse beyaz ekmeğin yanına standartlara uygun olanınıda yaparsın isteyen o ekmeği isteyen beyaz ekmeği  alır. Fakir adamın ekmek yemeye hakkı yok mu? Sigara da zararlı devlet bu gün sigarayı kaldırıyorum niye diyemiyor? Yanlış çok yanlış.

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CodeInside
    CodeInside's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

Bu mantık çok yanlış bir mantık. Eğer öyleyse beyaz ekmeğin yanına standartlara uygun olanınıda yaparsın isteyen o ekmeği isteyen beyaz ekmeği  alır. Fakir adamın ekmek yemeye hakkı yok mu? Sigara da zararlı devlet bu gün sigarayı kaldırıyorum niye diyemiyor? Yanlış çok yanlış.

bence asıl senin mantık çok yanlış bir mantık. çünkü adamın bir şey iddia ettiği veya sözlerini bir mantığa dayandırdığı falan yok. sadece bilgi vermiş adam. afedersin, neyin mantığı yanlış anlayamadım ben :)

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mektepli
    mektepli's avatar
    Erkek

Beyaz ekmek zararlı zaten, bu nasıl bir cahilliktir :)

Edit: Ulan ülker gofret bile 1,5 tl amk 

mektepli tarafından 20/Mar/13 20:52 tarihinde düzenlenmiştir

We can be more, we can be much more.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unbalanced
    unbalanced's avatar
    Erkek
    DrKill bunu yazdı
    u235 bunu yazdı

u235 e katılıyorum hocam. ekmek kültürü benim gördüğüm gelişmiş ülkelerde yok. minicik ekmekler 40 kuruştu. biz doymak için 4 tane falan

alıyorduk ki o da bizim normal ekmeğin yarısı kadar sen düşün..

beyaz ekmek çok tüketilmiyor, kepek ekmeği var genelde. ben 4-5 ekmek yerken kız arkadaşım aynı ekmeğin sadece 1 tanesini yiyordu. ve genel olarak görüğüm her yabancı böyle. restorana gittiğimizde ekmek diye bi şey vermezlerdi, ben ekstradan isterdim, onlarda küçük bi kaç dilim kızarmış ekmek getirirlerdi.

yurtdışında ekmek pahalı, çünkü az tüketiliyor o yüzden de az çıkıyor. adamlar doymak için ekmk kullanmıyorlar, o türklerde ve amerikadaki fast food mantığında var. ama çok sağlıksız. 

şahsi fikrim ekmeğin aşırı pahalı olması ama protein yapılı ürünlerin daha ucuz olması yönünde. ayrıca margarin ve ayçiçek yağlarınınyasaklanması/mümkün mertebe azaltılması gerek. 

Ülkesini Seven Her Türk Vatandasi, Ülkesinin Sessiz Istilasi'na karsi durmak zorunda.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

İstanbulda zaten yıllardır 1 tl değil mi ekmek?

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek
    RaAmLis bunu yazdı

İstanbulda zaten yıllardır 1 tl değil mi ekmek?

pendikte 85Krş a var 

Minimalist Değilim Tembelim
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    unix
    Andrei
    Andrei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

burada beyaz ekmegin saglık boyutunu tartısmayacagım kimseyle.

sadece sunu yazayım, hükümet zam yaptıktan sonra "ya zaten zararlıydı iyi oldu." diyen mantık, dogalgaza zam yapıldıgında "iyi oldu iyi, evde kalın kazak giymek saglıga cok yararlıymıs." veya benzine zam yapıldıgında "ise bisikletle giderim, spor olur." diyor mu acaba.

sırf hükümet zam yaptı diye olaylara böyle yaklasan geri zekalılar var, onlara diyecek bir söz yok aslında.

ayrıca ben 2.5 senedir istanbul'da 1 liraya alıyorum ekmegi, il / bölgelere göre gramaj farkı oluyor.

samsun'da tanesi 50 kurus mesela.

%40 indirimli olarak "Centos Sistem ve Sunucu Yönetimi" adlı kitabımızı satın alarak, Linux üzerine yapılacak olan devam projeleri icin destekte bulunabilirsiniz : http://www.hepsiburada.com/centos-sistem-ve-sunucu-yonetimi-oku-izle-dinle-ogren-p-KKODLAB01579
Toplam Hit: 5005 Toplam Mesaj: 41