Ekranı Kırık İphone 5 Alsammı ? (200Tl)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı
    mavitutku bunu yazdı

tahribat mezarcı team belli etmiş yine kendini.

Kardes mezarcilik degil isi bilmektir bu alirsin elin yatkinsa tamir eder ya kullanirsin yada satar kar edersin bunada dunya uzerinde ticaret derler

@ayhun, binlerce dolarlık ekipman alıp ön cam değişimi yapıyoruz sen elin yatkınsa 18 tl lik cam alıp işi yaparsın diyorsun, bilip bilmeden fikir vermeyin insanlara.

..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eengineer
    eengineer's avatar
    Erkek
    osmansan bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı
    mavitutku bunu yazdı

Kardes mezarcilik degil isi bilmektir bu alirsin elin yatkinsa tamir eder ya kullanirsin yada satar kar edersin bunada dunya uzerinde ticaret derler

@ayhun, binlerce dolarlık ekipman alıp ön cam değişimi yapıyoruz sen elin yatkınsa 18 tl lik cam alıp işi yaparsın diyorsun, bilip bilmeden fikir vermeyin insanlara.

Merakımdan soruyorum binlerce dolarlık ne alıyorsunuz?

Edit: Bence telefoncuda yaptırırsan daha doğru olur. Hava tabancası derecesi ıvırı zıvırı çok iş...

eengineer tarafından 23/May/16 19:23 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    osmansan bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı
    mavitutku bunu yazdı

Bilerek fikir veriyorum cunku bu isi bende yapiyorum. Burasi ticari mesken olmadigindan insanlara nasil yapildigini anlatiyorum o adam o riski aliyorsa yapar yoksa getirir sana bana yaptirir ayrica binlerce dolara smd dizgi makinasimo alion kardes elindeki malzeme en babasi 1000 lira etmio gelmissin burda artolanmis kokusmus fikirlerini beyan edip bide insanlarin bilgilerini yadirgiyorsunuz burasi ticaret meskeni degil git dukkaninda yap ticaretini burada yardim edeceksen yaz.

Ayrica seni burda zorlayan nedir onuda anlamadim adam bana mezarci demis kotumu cevap verdim. Elinden geliosa kendisi alsin yapsin satsin veya kullansin

Binlerce dolarlik malzemelerin saniyorum sunlar olsa gerek

http://www.toptanmallar.com/detay/Uv-Lamba-Telefon-Cam-Ekran-Ultraviyole-Hizli-Jel-Kurutma-Isigi=15.10.017

http://www.akilliphone.com/incele/866-dokunmatik-ekran-ayirici-yapistirici-uv-ultraviyole-lamba-19700

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/uv-silikon-jel-cam-ekran-dokunmatik-yapistirma-221366216?gclid=CjwKEAjw1Iq6BRDY_tK-9OjdmBESJABlzoY7dyCCmdz4CORQoiLgJWnOpA34Nnws7ikgBLgrcotlxxoCazfw_wcB&ggmktg=PaidSearch*PLA*232250127*22324005567*58375856847*pla**pla-79001631687&mpch=ads&ggmktg1=PaidSearch*******&scxid=14489-145818-2357-0

ayhun tarafından 23/May/16 19:58 tarihinde düzenlenmiştir

delimiyim ben?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek

telefon düşüp yeniden başlamış ve acilmiyormus itunes ekranında takılıp kalmış sizce bu cihaz alınır mı? kaç TL alınır  ?

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı

telefon düşüp yeniden başlamış ve acilmiyormus itunes ekranında takılıp kalmış sizce bu cihaz alınır mı? kaç TL alınır  ?

Yalandır inanma. İcloud şifresi yoktur açılmıyordur. Hikaye doğru olsa bile kesin anakartı zarar görmüştür. O cihazdan bi bok olmaz bu saatten sonra. 

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı

Yalandır inanma. İcloud şifresi yoktur açılmıyordur. Hikaye doğru olsa bile kesin anakartı zarar görmüştür. O cihazdan bi bok olmaz bu saatten sonra. 

icloud şifresi olmasa elime alır ilk önce açmayı denerim açılır o yüzden %90 hikaye doğru ama anakartı arıza gorse hiç tepki vermez diye düşünüyorum?

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı

icloud şifresi varsa cihaz temizse anca yedek parça için alınır hocam.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emnimax
    emnimax's avatar
    Erkek
    joe_black bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı

internet te bir sürü yöntem okudum bi kaç değişik yöntem ile sorunlarını giderenler olmuş hiç biri sizce ise yaramaz mı diyorsunuz şimdi ?

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    osmansan
    osmansan's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı
    osmansan bunu yazdı
    ayhun bunu yazdı
    mavitutku bunu yazdı

Bilerek fikir veriyorum cunku bu isi bende yapiyorum. Burasi ticari mesken olmadigindan insanlara nasil yapildigini anlatiyorum o adam o riski aliyorsa yapar yoksa getirir sana bana yaptirir ayrica binlerce dolara smd dizgi makinasimo alion kardes elindeki malzeme en babasi 1000 lira etmio gelmissin burda artolanmis kokusmus fikirlerini beyan edip bide insanlarin bilgilerini yadirgiyorsunuz burasi ticaret meskeni degil git dukkaninda yap ticaretini burada yardim edeceksen yaz.

Ayrica seni burda zorlayan nedir onuda anlamadim adam bana mezarci demis kotumu cevap verdim. Elinden geliosa kendisi alsin yapsin satsin veya kullansin

Binlerce dolarlik malzemelerin saniyorum sunlar olsa gerek

http://www.toptanmallar.com/detay/Uv-Lamba-Telefon-Cam-Ekran-Ultraviyole-Hizli-Jel-Kurutma-Isigi=15.10.017

http://www.akilliphone.com/incele/866-dokunmatik-ekran-ayirici-yapistirici-uv-ultraviyole-lamba-19700

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/uv-silikon-jel-cam-ekran-dokunmatik-yapistirma-221366216?gclid=CjwKEAjw1Iq6BRDY_tK-9OjdmBESJABlzoY7dyCCmdz4CORQoiLgJWnOpA34Nnws7ikgBLgrcotlxxoCazfw_wcB&ggmktg=PaidSearch*PLA*232250127*22324005567*58375856847*pla**pla-79001631687&mpch=ads&ggmktg1=PaidSearch*******&scxid=14489-145818-2357-0

işi bilmediğin verdiğin linklerden belli, sen bu aletlerle yapıyorsan kapat dükkanı. senin gibi tamircilerin pisliğini temizliyoruz her gün.

Bu aletlerle yaptığın tamir yüzünden müşteriler ön cam değişimi sonrası dokunmatikte sorun yaşar mıyım diye sorup duruyorlar. Jel ve uv kullanarak cam mı değişir. biraz araştır kendini gelilştir. Tamir işi yatırım ister.

osmansan tarafından 24/May/16 09:24 tarihinde düzenlenmiştir

..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek
    emnimax bunu yazdı
    joe_black bunu yazdı
    emnimax bunu yazdı

internet te bir sürü yöntem okudum bi kaç değişik yöntem ile sorunlarını giderenler olmuş hiç biri sizce ise yaramaz mı diyorsunuz şimdi ?

Yokkk amanm hocam çyle bi halt yedim ben. sahibindene ilan koymuş adam tee 2 sene önceydi. normalde ip5 ler 1500 vardı adam 500e koymuş işte icloud sorunu var format atınca çözülüyor ama uğraşamıcam  ihtiyacım yok filan diye aldım da satana kadar akla karayı seçtim. hiç bir yöntem bi boka yaramıyo. tek 1 tane icloudu aşan gördüm, onda da atıyorum bi telden sistem yedeği aldın(itunese girip yedekle ile yapılan değil sistem imajı alıyor). o yedekte de o tele ait bi kod var(tabi icloudu kapatıp yedeklicen) atıyorum bir süre sonra icloud şifre unuttun. sadece o telefonda çalışan yedekten sıfırladın mı icloud deaktif oluyor.

bunun haricinde çalışan hiç bir yönteme rastlamadım. tabi bazıları 200 300 500tl karşılığında donanımsal olarak müdahele edip çözüyoruz filan diyolar da bana hiç inandırıcı gelmedi.

Toplam Hit: 4585 Toplam Mesaj: 32
iphone 5 kırık ekran