Ekrani Kirik Telefondan Veri Kurtarma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Muridler selam,

Bu ara aktif olamiyorum umarim herkesin keyfi yerindedir (: bir karis mesafeden yere yuz ustu dusmek suretiyle kullanilmaz hale gelen note 4umdeki rehberi kurtarmanin bir yolunu ariyorum. Rehberi kurtarsak yeter. Ekran komple siyah dokunmatik calismiyor ama kendisi sarj oluyor ve aciliyor isiklarindan gorebiliyorum. Ekran degisimiyle sorun cozulmuyor denendi.

Dr fone denedim verdigi sekans ise yaramiyor ya da ben beceremedim. 3. Adimdaki comboyla download moda sokmayi basaramadim.

Usb debugging acik degildi.

Otg kablom yok ama onumuzdeki hafta almaya calisacagim.

Pattern screen lock var onu halletmek lazim. Direkt ekrani lockscreenle beraber bilgisayara yansitsak da kilidi fareyle acsam ne guzel olur ama bunu yapabilmek icin kilidi acip izin vermek gerekince donguye giriyoruz. Suna bi cozum bulalim nolur.

sigara değil, balık olan.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akrepkral53
    akrepkral53's avatar
    Erkek

geçmiş olsun hocam. rehberini telefon hafızasına mı kaydediyordun?

hafıza kartına yedek vs. aldıysan en sonki yedeği oradan alabilirsin.

eğer gmail vs. ile mail adresinde kaydediyorsan orada duruyorlar yine.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo

ADB ile hallet diyecektim ki lockscreen varmış :(

Belki yardımcı olur (ümitli değilim )
    https://www.wondershare.com/unlock/9-ways-to-bypass-samsung-lock-screen-pattern-pin-password-fingerprint.html 

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek

adb (usb debugging) aktif olsaydi sunu kullanarak herseyi yapabilirdin

https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2786395

aklıma gelenler;

pc ye minimal adb & fastboot kur.

https://akillitelefon.com/2017/11/12/samsung-galaxy-note-4-recovery-modea-girme/

linktekini uygulayarak recovery mode'a gir.

bunları yaparken telefon pc ye baglı olsun ki yeni donanım bulundu uyarisini gorerek dogru yaptıgını anlayabil.

sonra minimal adb yi ac ve asagidaki komutları gir. telefonu kontrol etmeye basla.

Adb shell
    echo "persist.service.adb.enable=1" >>/system/build.prop
    echo "persist.service.debuggable=1" >>/system/build.prop
    echo "persist.sys.usb.config=mass_storage,adb" >>/system/build.prop"
    reboot

abdullahazad tarafından 10/Eyl/19 10:03 tarihinde düzenlenmiştir

az insan çok huzur.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    watervay
    watervay's avatar
    Erkek

hocam google in find my device özelliği olması gerek. İnternetten google şifrenle girip ekran kilidini sıfırlayabiliyorsun diye biliyorum. 

Syntax error..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Asi
    Asi's avatar
    Dişi

Yeni konu açmadan bende derdimi söylesem 10 gün kadar önce note 8 telefonum yazılım güncellemesi alırken kapanmıştı. Garantiye gönderdim 2185 TL masraf çıkardılar dedim gönderin telefonumu burda tanıdığım bir telefoncuya verdim telefonun ham yazılımını bulamıyoruz istanbuldan ankaradan birilerine soracağız dedi hala ses çıkmadı bulunur mu bu yazılım nerden bulunur bir çok şeyi telefondan hallettiğim için iş onusunda beni zorluyor

Doğuşumdaki tek olağanüstülük Türk olarak dünyaya gelmemdir.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hermes
    abdullahazad
    abdullahazad's avatar
    Erkek
    Asi bunu yazdı

Yeni konu açmadan bende derdimi söylesem 10 gün kadar önce note 8 telefonum yazılım güncellemesi alırken kapanmıştı. Garantiye gönderdim 2185 TL masraf çıkardılar dedim gönderin telefonumu burda tanıdığım bir telefoncuya verdim telefonun ham yazılımını bulamıyoruz istanbuldan ankaradan birilerine soracağız dedi hala ses çıkmadı bulunur mu bu yazılım nerden bulunur bir çok şeyi telefondan hallettiğim için iş onusunda beni zorluyor

bootloader saglam ise odin ile yazılım atabilirsin.

az insan çok huzur.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Asi bunu yazdı

Yalanlarını seveyim. Stock rom diye arat çıkar.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Herkese cok tesekkur ederim. Sd kartta degil yerel hafizadaydi, hicbir yere de sync olmuyordu :( cihazi bulma seysinden bulunursa en kolayi o olacak herhalde aksam oncelikle onu sonra diger soylediklerinizi deneyecegim. Haberdar edecegim aksama sagolun.

sigara değil, balık olan.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GusFring
    GusFring's avatar
    Erkek

facebook senin haberin olmadan yedeklemiştir kesin. Başka bir telefondan facebook messenger uygulamasına giriş yap, messenger üst taraftan profil resmine bas, Kişiler de, kişileri yönet'e bas.

Toplam Hit: 4835 Toplam Mesaj: 43
tempered glassa lanet yagsin ekrani kirik telefon