Ekrani Kirik Telefondan Veri Kurtarma

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Başka bi tamirciye götür belki o ekranda bi sorun varmıştır...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

https://youtu.be/7O6abnCQqMk

Bir şeyler anlatmış.. izleyemedim..

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

olmuyor internetteki o şeyler için ya debug yada root olması gerek.

geçici ekran takılacak rehber aktarılacak geçici ekran sökülecek.

note8 stock rom her sitede bulablirsin.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Google'ın Meizu'nun bulduğu yöntemi eğer patenti alınmadıysa Android'e gömmesi gerek.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı

Herkese cok tesekkur ederim. Sd kartta degil yerel hafizadaydi, hicbir yere de sync olmuyordu :( cihazi bulma seysinden bulunursa en kolayi o olacak herhalde aksam oncelikle onu sonra diger soylediklerinizi deneyecegim. Haberdar edecegim aksama sagolun.

contacts.google.com sen yinede bakmadıysan bi bak ha eminim diyorsan hocam bu şartlarda tek çözüm geçici ekran takmak onuda tanıdık bir telefoncu varsa al git 5 dk da halleder. 

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    baba3232 bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

Herkese cok tesekkur ederim. Sd kartta degil yerel hafizadaydi, hicbir yere de sync olmuyordu :( cihazi bulma seysinden bulunursa en kolayi o olacak herhalde aksam oncelikle onu sonra diger soylediklerinizi deneyecegim. Haberdar edecegim aksama sagolun.

contacts.google.com sen yinede bakmadıysan bi bak ha eminim diyorsan hocam bu şartlarda tek çözüm geçici ekran takmak onuda tanıdık bir telefoncu varsa al git 5 dk da halleder. 

"Ekran degisimiyle sorun cozulmuyor denendi."

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baba3232
    baba3232's avatar
    Erkek
    end bunu yazdı
    baba3232 bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı

"Ekran degisimiyle sorun cozulmuyor denendi."

Birde burda şöyle bir yöntem var, 

https://m.youtube.com/watch?v=00MicFgHlBs

"Dünyanın en yüce tahtına da çıksanız, oturacağınız yer, kendi kıçınızın üstüdür...(Friedrich Nietzsche)"
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek
    ltcelik bunu yazdı

https://youtu.be/7O6abnCQqMk

Bir şeyler anlatmış.. izleyemedim..

Eleman usb dwbugu kapalı olan bazı samsung modelleri nin anlattığı şekilde datalara erişebildigini söylüyor..

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi

Hiçbiri olmuyor ühühü

sigara değil, balık olan.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    dcpromo
    dcpromo's avatar
    Erkek

telefonculara gidin ekran alıcam deneyebilirmiyim deyin (istanbuldaki yedek parça satıcılarından bahsediyorum) ekranı takıp deneme yaparken kilit vs kaldırıp ayarları çekin vazgeçtim almıyorum deyin eve gelin yapılacak normal işlemleri yapın.

next next next install
Toplam Hit: 4884 Toplam Mesaj: 43
tempered glassa lanet yagsin ekrani kirik telefon