Eksiye İnen Banka Hesabı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ksiezyc
    Ksiezyc's avatar
    Erkek

cebte teb de aynı enpara gibi masrafsız online bankacılık sicilin iyiyse kısa sürede kredi kartıda gelir hesaptan kullanabileceğim para da

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    Ksiezyc bunu yazdı

cebte teb de aynı enpara gibi masrafsız online bankacılık sicilin iyiyse kısa sürede kredi kartıda gelir hesaptan kullanabileceğim para da

Sicil iyi hocam şükür de,  en az 1 haftaya gelir o :/ benim en geç salı sabahı kullanmaya başlamam lazım. Şuan herhangi bir banka ve faiz gözetmiyorum hepsi olur

En iyisi olmadan önce, her zaman en kötüsü olmaz mı ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

Senin dediğin ek hesap. Genellikle yüzde iki gibi dir faizi. Yani bir ay 1000 tl ekside dursa hesabın 20 tl faiz ödersin. Ben hep kullanıyorum. Maaş hesabımda 3000tl ver eski maaş hesabımda 1000tl . Eski hesapta duruyordu faturalar kapattırmadım. Lazım oldukça ordan kullanıyorum.

İmzalamazsam ne olcak?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

Senin dediğin ek hesap. Genellikle yüzde iki gibi dir faizi. Yani bir ay 1000 tl ekside dursa hesabın 20 tl faiz ödersin. Ben hep kullanıyorum. Maaş hesabımda 3000tl ver eski maaş hesabımda 1000tl . Eski hesapta duruyordu faturalar kapattırmadım. Lazım oldukça ordan kullanıyorum.

hangi banka hocam ? maaş kartina normal olarak alabiyor muyuz peki? oldukça avantajli geliyor bana da suan avantaji geçtim saliya kadar kredi yada ek hesap cikartmam gerek

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    Fazla olmus

cache tarafından 08/Ağu/15 00:19 tarihinde düzenlenmiştir

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkz
    turkz's avatar
    Erkek

Ek hesap diye bilinse de adı kredili mevduat hesabı genellikle maaş hesaplarına istemeden bile açılır. Ziraat Bankası bunu kolay açıyor ama tabiki hiç bulaşmamak lazım.

Dünyayı iyiler kurtaracak.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek

suan işbankası eski maaş hesabım olarak 1000

enpara kendileri açmış 3800

yeni maaş hesabım vakıfbank'ta ise 3000 tl olarak ek hesaplarım var.

Hesap açılışları kolay hocam git bir bankaya hesap açtır hemen ek hesabında da açılır onda sıkıntı yok yeter ki banka geçmişin kötü olmasın. Ben hiç kredi kartlarımı geç yatırmam. Hep ekstre de gelen mebla kadar yatırırım. Aynı iş yerinde diğer arkadaşlara 1000-3000tl arası kredi kartı göndermişler bana 11500tl limitli geldi. He kullanmıcam ayrı bir şey ama banka geçmişinin iyi olması iyi bir şey zaten özellikle lazım olduğunda

İmzalamazsam ne olcak?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Vakıfbank ta kredili Mevduat Hesabı adında bir şey var. Hazır kredi gibi bir şey. 5000 tl ayarlamışlar. Hiç kullanmadım herhalde bahsettigin mesele bu.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cache
    cache's avatar
    Erkek
    Liquid bunu yazdı

suan işbankası eski maaş hesabım olarak 1000

enpara kendileri açmış 3800

yeni maaş hesabım vakıfbank'ta ise 3000 tl olarak ek hesaplarım var.

Hesap açılışları kolay hocam git bir bankaya hesap açtır hemen ek hesabında da açılır onda sıkıntı yok yeter ki banka geçmişin kötü olmasın. Ben hiç kredi kartlarımı geç yatırmam. Hep ekstre de gelen mebla kadar yatırırım. Aynı iş yerinde diğer arkadaşlara 1000-3000tl arası kredi kartı göndermişler bana 11500tl limitli geldi. He kullanmıcam ayrı bir şey ama banka geçmişinin iyi olması iyi bir şey zaten özellikle lazım olduğunda

Aynen hocam sicilde sorun yok faturalarımı gününü geçirmeden öderim, pazartesi günü direk actirabilir miyim hesap ? hangi bankayi tavsiye edersiniz?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

Hemen her bankada bulunur bu hesap türü, KMH diye geçiyor. Başvuru sürecinde banka kkb ve yerel(varsa) skorlarına bakar uygunsa aynı gün veya sonraki gün açar. 

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
Toplam Hit: 2903 Toplam Mesaj: 23
banka