Eksiye İnen Banka Hesabı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek
    cache bunu yazdı
    mkyb bunu yazdı

İyide Enpara eksiye inmiyordi ki yamulmuyorsam ? 

Veriyor hocam, ekpara diye bi uygulaması var

Ksiezyc bunu yazdı

enpara duruma göre eksiye inen bakiye veriyor ama ha diyince vermezler diye düşünüyorum

eskiden veriyordu işime yaramaz diye kapattım hocam, kafalarına göre teklif veriyorlar

halen acıkca hesabın açtırabilirsin

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Liquid
    Liquid's avatar
    Erkek
    cache bunu yazdı
    Liquid bunu yazdı

suan işbankası eski maaş hesabım olarak 1000

enpara kendileri açmış 3800

yeni maaş hesabım vakıfbank'ta ise 3000 tl olarak ek hesaplarım var.

Hesap açılışları kolay hocam git bir bankaya hesap açtır hemen ek hesabında da açılır onda sıkıntı yok yeter ki banka geçmişin kötü olmasın. Ben hiç kredi kartlarımı geç yatırmam. Hep ekstre de gelen mebla kadar yatırırım. Aynı iş yerinde diğer arkadaşlara 1000-3000tl arası kredi kartı göndermişler bana 11500tl limitli geldi. He kullanmıcam ayrı bir şey ama banka geçmişinin iyi olması iyi bir şey zaten özellikle lazım olduğunda

Aynen hocam sicilde sorun yok faturalarımı gününü geçirmeden öderim, pazartesi günü direk actirabilir miyim hesap ? hangi bankayi tavsiye edersiniz?

İsbankasi iyidir. Ozellikle iscep uygulamasi bircok ihtiyaca cevap verir. İsbankasindan actir hocam iki fatura odeme talimati ver hesap isletim ucreti odemezsin. Sonrasinda enparaya uye ol. Onun hicbir saeti surtu yok. O acildiktan sonra ek hesap da actir ona gec. Finansbank atm lerinden islerini gorebilir. Enpara uygulamasi da guzeldir eft falan ucretsizdir. acil oldugu icin isbanka bak. Enparaya da basvur acilinca onu kullanmaya basla. Faizleri benzerdir fark cok yok.

İmzalamazsam ne olcak?
Toplam Hit: 2902 Toplam Mesaj: 23
banka