folder Tahribat.com Forumları
linefolder Download / Dosya Paylaşım
linefolder El Che - Mitoloji Değil Gerçek (VCD) Belgesel Türkçe. Che Belgeseli

El Che - Mitoloji Değil Gerçek (VCD) Belgesel Türkçe. Che Belgeseli

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    bu konudan kan cıkar:D az agresif olmadan yorum yapın ve yorumları okuyun..

Boş İşler Uzmanı..
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek

HeadBanger bunu yazdı:
    -----------------------------
    bu konudan kan cıkar:D az agresif olmadan yorum yapın ve yorumları okuyun..

Konumun, tutarsız tavırlar nedeniyle kilitlenmemesi ve silinmemesi, aksine paylaştıkça bizleri anlamaları dileğiyle.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Blackjack
    Blackjack's avatar
    Erkek

ontedi bunu yazdı:
    Hocam kelimelerin arasındaki ağır itham çok ters gelmektedir. Özür bile beklemiyorum sen ve senin gibilerinden. Bunca zaman kimseye hakaret içeren mesaj yazmadım, söyleyeceğim şey kabul ediyorsunuz zaten. Paranoyak Tescilli Faşist, Atsız birşeyler uyandırır umarım.

Kahramanlastırmayı ve ardından onu kutsamanın sosyalist ideolojiyi benimsyen bireyler için ne kadar yanlıs oldgunu ben degil ulu önderiniz lenin söylüyor.

NOT:*Faşist yada faşizm italyan diktatör mussolinin italyada başlattıgı harekettir.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:

Kahramanlastırmayı ve ardından onu kutsamanın sosyalist ideolojiyi benimsyen bireyler için ne kadar yanlıs oldgunu ben degil ulu önderiniz lenin söylüyor.

NOT:*Faşist yada faşizm italyan diktatör mussolinin italyada başlattıgı harekettir.

anlamadıgım konulara yorum yapmama gibi bir tutum içindeyim..che yi tanımam etmem bildiğim tek gercekiliği değerli bir önder oldugu ama benım gözümdeki en büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürkdür.

Boş İşler Uzmanı..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:

NOT:*Faşist yada faşizm italyan diktadör mussolinin italyada başlattıgı harekettir. 

Kahramanlaştırmak tarifi yerine şu terim daha iyi gitmez mi Sayın BAAL "Yaşadığı ekonomik ve sosyolijik etkişileşimler nedeniyle ileriye ışık tutması için o'nun öğrenilmesi."? Sence bu değil midir anlatmak istediğim? Faşizm tek mensubiyet noktası olsaydı, faşİsT Mussolini kendi IRKINDAN olan kişilerce öldürülmezdi. Konu içinde konu açmayın, herkesin yeri ayrıdır. Kimseye kendimi anlatmama gerek yok, beni en iyi Computerwolf bilir.

Matematikçi ve Yazılımcı. http://www.ontedi.com ve http://www.cizgi.site Siteme beklerim herkesi.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek
    BAAL bunu yazdı:

iyi aferin arastirmissin ancak sosyalizmin bilime dayanikligini gözönünde bulundurursak, ve bilimde kaliplasma diye birsey olmadigini hatirlatirsak, kelimelerin,cümlelerin tablo gibi kalip kalip algilanamayacagini, bunun materyalizme ve bilimsellige aykiri olucagini ve dolayisiyla olmazsa olmaz diye bir kural olmadigini aklina yazmalisin.

CHE kutsanmiyor, tam tersine bircok politik tutumlari elestiriliyor. CHE ve benzeri liderlerin popüler olmasi, genc yasta sehit olmalari v.b karakter özelliklerinden kaynaklanmaktadir.
    Ki bu cok dogaldir. Bizler herzaman özelestiriyi savunan insanlariz. Kimseyi kutsamayin, putlastirmayiz. Sen merak etme....

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    Odysseus bunu yazdı:

ya bizim önderimiz de devrim yapmış

ama bunlar elalemin devrimcisiyle kafayı bozmuş

anlam veremiyorum :|

Yahu abartmayın Kardeşler sizde yahu, Başkalarının Önderleri ile kafayı bozan felanda yok, Tarihi Bilgi olarak Algılanabilir Sevmeyenler Açısından, Gel gelelim Sevmek yada Sevmemek Kişilerin Doğal Haklarıdır, Adamlar Onu Severek Kimseyi Öldürmemiş, Yada Ulu Önder Atatürke Hakarette Etmiyorlar. Rahat olun ve fikirlerinizi Güzelcene Beyan edin. Birbirinizide Kırmayın. 

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    RedMILITAN bunu yazdı:
    BAAL bunu yazdı:

iyi aferin arastirmissin ancak sosyalizmin bilime dayanikligini gözönünde bulundurursak, ve bilimde kaliplasma diye birsey olmadigini hatirlatirsak, kelimelerin,cümlelerin tablo gibi kalip kalip algilanamayacagini, bunun materyalizme ve bilimsellige aykiri olucagini ve dolayisiyla olmazsa olmaz diye bir kural olmadigini aklina yazmalisin.

CHE kutsanmiyor, tam tersine bircok politik tutumlari elestiriliyor. CHE ve benzeri liderlerin popüler olmasi, genc yasta sehit olmalari v.b karakter özelliklerinden kaynaklanmaktadir.
    Ki bu cok dogaldir. Bizler herzaman özelestiriyi savunan insanlariz. Kimseyi kutsamayin, putlastirmayiz. Sen merak etme....

Dost, şimdi bunlar öküz altında buzağı arar gibi "Şehit" kelimesini neden kullandın diye bir ikilemde kalırlar. Bilmezler ki TDK'nin verdiği anlamı. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    camarade
    ontedi
    ontedi's avatar
    Erkek
    Odysseus bunu yazdı:
    shockman bunu yazdı:
    Odysseus bunu yazdı:

Yahu abartmayın Kardeşler sizde yahu, Başkalarının Önderleri ile kafayı bozan felanda yok, Tarihi Bilgi olarak Algılanabilir Sevmeyenler Açısından, Gel gelelim Sevmek yada Sevmemek Kişilerin Doğal Haklarıdır, Adamlar Onu Severek Kimseyi Öldürmemiş, Yada Ulu Önder Atatürke Hakarette Etmiyorlar. Rahat olun ve fikirlerinizi Güzelcene Beyan edin. Birbirinizide Kırmayın.

görmüon mu liderimiz lenin

savaşçımız che

bilmem maho falan filan

onları önder alıyolar kendilerine :|

ben böyle olunca üzülüyorum 

Birgün evime misafir ol gel. Odamı göstereyim sana. Bilip bilmeden boş işkembeden sallamayın! 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CommunisT
    CommunisT's avatar
    Erkek
    Odysseus bunu yazdı:

Bu bir dünya, neden sadece dar bir acidan bakipta türkiye bazindan hareket edelimki?
    Kullandigin web bile dünyanin her yerinde. Fikirlerin neden sadece dar bir cevre üzerinden yürüsün?
    Dünya bizim, sinirlar yok, bir kez yasiyor insan, arastirmali, tartismali, ögrenmeli insanligi.
    Bugün evinde kullandin elektrigi kim buldu?
    Sürdügün arabayi?
    Kullandigin bilgisayari?

.....

Bitimsiz bir ko$udur ya$am
Toplam Hit: 6501 Toplam Mesaj: 60