folder Tahribat.com Forumları
linefolder Hukuk & Muhasebe & Sigorta Soru - Cevap
linefolder Elektrik Acma Kapama Ücreti Yasal Mi? Elektrik Faturasini Youtube Da Paylasip Kufredenleri Simdi Anliyorum-GUNCELLEME.

Elektrik Acma Kapama Ücreti Yasal Mi? Elektrik Faturasini Youtube Da Paylasip Kufredenleri Simdi Anliyorum-GUNCELLEME.

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Dadaloglan
    Dadaloglan's avatar
    Erkek

Neyse nerden bakarsan bak orospuluk.

Ama yine de kimseyi sikayet etmedm.

Muhbirlik daha buyuk bi orospu cocuklugu cunki.

Bunlari da neden anlattim bilemiyorum su anda.

Yasasin istanbul sozlesmesi.

Ayrica Hayvan haklari yasasini da mecliste bekletenleri de kizgin eşekler kovalasin.

Abi biri herkesin sırtına binmiş sende diyorsunki bu muhbircilik oluyor. Adam hepimizden çalıyor.

Ayran, şalgam, demsiz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DracuLax
    DracuLax's avatar
    Erkek

3 gun once 500 odedım 229 da Bugun Cıkmıs S... degıp Basıcam Hepsıne Pazartesi Gunu Uludag Lımak Kadar Kancık Sırket Gormedım Ayedas da Bole degıldım Yemın ederm, 1 PC 1 Buzdolabına gelıyor Nedır Bu anlamadım..

Kapattılar Dısardan Bende odeyınce actım..

DracuLax tarafından 03/Nis/21 18:29 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

dilekçeme cevap gelmiş

faturalandırma yönetmeni ile alacak takip direktörü ıslak imza ile ayrıntılı inceleyeceğiz deyip özel zarfla postalamışlar.

çok dikkate almışlar inşallah borçlu çıkarmazlar birde :)

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi

1 saat once birisi aradi dedi ki

Yaptigimiz arastirma ile hakli oldugunuzu tesbit ettik. Odediginiz 90 tlyi faturalarinizdan kesecegiz. Suan faturaniz olmadigi icin mahsuplastiramiyorum dedi. 90 tl yi faturadan keserek iade edecegiz dedi"

Bende niye butun faturayi iptal ettiniz orada kullanfigim 25 tllik elektrigi bana niye geri veriyorsunuz o benim odemem gereken sey sadece kesme parasini niye vermiyorsunuz dedim.

Hala mahsuplastiramiyorum dedi durdu. Bende iyi anlamadim. Dedim. O anlatamadi ben aciklayamadim.  Kaldi.  Yani 100 tl fatura gelirse 10 tl odeyecegim. 

Sanmasınlar yıkıldık, sanmasınlar çöktük. Bir başka bahar için sadece yaprak döktük. (Mevlana)
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cybermole
    cybermole's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

Yaptigimiz arastirma ile hakli oldugunuzu tesbit ettik. Odediginiz 90 tlyi faturalarinizdan kesecegiz. Suan faturaniz olmadigi icin mahsuplastiramiyorum dedi. 90 tl yi faturadan keserek iade edecegiz dedi"

Bende niye butun faturayi iptal ettiniz orada kullanfigim 25 tllik elektrigi bana niye geri veriyorsunuz o benim odemem gereken sey sadece kesme parasini niye vermiyorsunuz dedim.

Hala mahsuplastiramiyorum dedi durdu. Bende iyi anlamadim. Dedim. O anlatamadi ben aciklayamadim.  Kaldi.  Yani 100 tl fatura gelirse 10 tl odeyecegim. 

kim bilir gariban halka neleri geçirio serefsizler bunun gibi kim bilir kimlerden haksız paralar alıyorlar ama bizim bu insanlarımıza hakmı hak ses cıkarmaz konusmaz tepki vermezsek sonumuz bu.. yapcak bişi yok.. geçmiş olsun sanada

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    turkstar
    turkstar's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

alacak takip işlerine  bakardim eskiden  -eksiye düşerse sistem bizler için iyi olmuyordu bi tanidik tekstil atolyesi bir tanidik tuttu maske üretmek için 20 000 tl fazla ödeme yapilmiş adam ilaç gibi geldi dedi 2 ay fatura gelmemiş

sağlik ve zaman kıymeti çok önemlidir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek
    samaccc bunu yazdı

bizde halka hizmet adı altında halkı soyup soğana çevirmek esastır

bunun 100lerce örneği var 

senn başına gelen şu

Bakan Fatih Dönmez: 3,8 milyon elektrik faturası ödenemedi, abonelerin elektriği kesildi.

düşünsene abone başına 10tl alsalar 40.000.000 TL , abone başı 100 TL alsalar yılda 400.000.000 TL parayı kaçırırımı bu hırsızlar 

sonuçta sana hizmet için yapıyorlar . 

HİZMET  

daha bunun cezası + açma kapaması  + yeni abonesi + depozitosu + sözleşem değişimi 

ya var oğlu var

ama unutma  HİZMET İÇİN

anahtar kelime hizmet

ne kadar da halkına hizmet etmek için çırpınan kurumlar var gözlerim yaşardı be

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OverLord
    OverLord's avatar
    Erkek
    futurist bunu yazdı

bu ülkede hakkını arayana sus payı diye hakkını veriyorlar

hakkını aramayıp da susanlara geçiren geçirene

hakkını aradığın için tebrik ederim helal olsun

Bildiğini Bilenin Arkasından Gidiniz Bildiğini Bilmeyeni Uyarınız Bilmediğini Bilene Öğretiniz Bilmediğini Bilmeyenden Kaçınız.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    turkstar bunu yazdı
    futurist bunu yazdı

alacak takip işlerine  bakardim eskiden  -eksiye düşerse sistem bizler için iyi olmuyordu bi tanidik tekstil atolyesi bir tanidik tuttu maske üretmek için 20 000 tl fazla ödeme yapilmiş adam ilaç gibi geldi dedi 2 ay fatura gelmemiş

Fazla odenen faturayi adami bulup niye vermiyorlar ki. Hatta faturanin komple iptal edilmesinde haksizlik bana göre. Ne berbat sistemleri var

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    futurist
    futurist's avatar
    Dişi
    Cift

futurist tarafından 08/Nis/21 13:50 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 4560 Toplam Mesaj: 42
acma kapama ucreti haksiz kazanç elektrik elektrik