Elektronik Sigara Secimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TheColtfire
    TheColtfire's avatar
    Erkek

Smok alien diyorum ve gidiyorum.

"Delilik şüphesiz aptallıktan daha iyidir, Delilik var olmuş bir zekanın yok oluşudur. Aptallık ise var olmamış bir zekanın var olmamaya devam edişidir!"
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek

Bu atomizerlerin takılma uçları standartmı yoksa her markanın kendi ürünümü var 

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    myblackworldweb
    myblackworldweb's avatar
    Erkek
    seagate189 bunu yazdı

Bu atomizerlerin takılma uçları standartmı yoksa her markanın kendi ürünümü var 

Takılma uçları yani coilleri her atomizer desteklemez. Her markanın kendi coilleri var hocam.

¯\(ツ)/¯ ฏ๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎๎
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    TheColtfire bunu yazdı

Hocam aman diyeyim bulaşma. Kronik sıkıntılı cihaz kapanır açılmaz, ekran gider gelmez, güncellemeyi sıkıntılı yaparsın korka korka kullanırsın araştırabilirsiniz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kral.
    C-force
    C-force's avatar
    Erkek
    e2 bunu yazdı
    TheColtfire bunu yazdı

Hocam aman diyeyim bulaşma. Kronik sıkıntılı cihaz kapanır açılmaz, ekran gider gelmez, güncellemeyi sıkıntılı yaparsın korka korka kullanırsın araştırabilirsiniz.

Varmı tavsiyen hocam

Bazen Varsın , Bazen Yoksun...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek

Vaporesso revenger bakabilirsiniz hocam 

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

2 yılı aşkın bir süredir elektronik sigara kullanıyorum. Lütfen siz benim gibi olmayın , bu alet sigaranın yerine geçmemeli , nikotin krizlerini bastırmak için kullanılmalı , aksi durumlarda benim gibi yazarsınız yıllardır kullanıyorum diye. Sigarayı bıraktık buna bağımlı olduk anasını satiyim. Neyse en azından kül tabağı gibi kokmuyorum artık :P

Sigara içiyorsanız , ve amacınız sigarayı bırakmaksa mtl yani sigara içimi atomizerlere bakmanız sigarayı bırakmanızda size daha yardımcı olacaktır. 

Ne kadar zararsız olduğu savunuluyor olsa da , unutmayın ki herşeyin fazlası zarar , bu aralar piyasada olan ciğer çekimi atomizerlerin çıkarttığı buhar aşırıdan da öteye geçmiş vaziyette. Elektronik sigaralar icat edilme amacının çoook ama çok dışına taştı , artistik bir hal aldı artık.

Ciğerlerinize yazık etmeyin , ben ettim. O kadar buhar çıkartıp bunun bir zararı yok demek aptallık oluyor biraz. Aylarca göğüs ağrısı çektim.

Çok kullanmıyorsan ciğer çekimi atomizer de alabilirsin elbette ama , sigaranın yerine koyup elinden düşürmeyeceksen kesinlikle ama kesinlik mtl atomizer almalısınız.

Mtl olarak tavsiye edebileceğim atomizer kullandığım onlarca atomizerden sonra Expromizer 2.1'dir , mod olarakta yosta160 gayet oturuyor. 300-400tl ye expro 2.1 + yosta160 + pil alabilirsiniz

@rakkoc abim , sen beni dinle , mtl atomizer bak kendine. sormak istediğin bişey olursa pm atarsın ayrıntılı konuşuruz

Dipnot : Likitinizi kendiniz yapın , zor bişey değil. Premium diye satılan likitleri kullanmayın , içine ne bulurlarsa atıyorlar tadı otursun diye. Simsiyah yapıyor bu likitlerin çoğu pamuğunuzu. Katrandan kaçıp kimyasala bulanmayın.

Huerfanos tarafından 10/Şub/18 03:47 tarihinde düzenlenmiştir

Anarsistherif...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

Denemediği elektronik sigara kalmamış biri olarak söylüyorum smok vale pen 22 alın huzura erin 

işte öyle
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek

http://s.aliexpress.com/Nr2maieu

Ben şunu aldim ama kullanmadim daha

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xursi
    xursi's avatar
    Erkek

bende araştırıyorum ali expresten baktım birkaç tane buldum fakat onu alsam burda likit fln bulabilirmiyim