Elektronik Sigara Secimi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek
    xursi bunu yazdı

bende araştırıyorum ali expresten baktım birkaç tane buldum fakat onu alsam burda likit fln bulabilirmiyim 

Likit konusunda yardımcı oluruz hocam

goo.gl/qBNZmW
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seagate189
    seagate189's avatar
    Erkek
    myblackworldweb bunu yazdı
    seagate189 bunu yazdı

Bu atomizerlerin takılma uçları standartmı yoksa her markanın kendi ürünümü var 

Takılma uçları yani coilleri her atomizer desteklemez. Her markanın kendi coilleri var hocam.

Eyvallah hocam Sağol 

Safir T-14 -- Sarsılmaz Kılınç 2000 light -- Browning Hp Mk3-- Derya Mk-12 --------
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    mikail_unal bunu yazdı

Arkadaşlar yaklaşık 8-9 aydır e sigara kullanıyorum baslangıc olarak vismec 2/3 aldım halen mod olarak onu kullanıyorum sonra baslık olacak griffin 25 aldım ciger cekimi ama tellemesi sarımı zor akıtıyor v.s ogrenmesi zor ve yoruyor insanı sonra gidip mtl ye gectim troy aldım o cok basit tellemesi pamuklaması sonra gidip expromaizer ve phonemon aldım içlerinden en begendiğim atomizer ekpromaizer bogaz vurumu cok iyi aroma konusunda bi tık altta phonemonun bogaz vurumu az ama armoyı cok guzel veriyor. bu iki atoda phonemon pamuklaması sıkıntılı. bu ara likiti ilk basta dısardan aldım sonra kendim yaptım. en guzeli kendinin yapması dışarda yapılanlara güvenmiyorum tavsiyem kendiniz yapın forum önerebiliyorsak özelden yazın söyleyim reklam olmasın diye yazmıyorum. iyi buharlamalar.

Hocam custom rom yukledinmi cihaza ? Yuklemediysen haber et link vereyim yukle custom romdan sonra cihazin dna gibi calismaya basliyor. Full performans almaya baslarsin 

delimiyim ben?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek
    rakkoc bunu yazdı

Merhaba arkadaslar

Bir elektronik sigara alirken nelere dikkat edersiniz ? Satın alırken nelere bakmak lazim fiyati neye göre secmem lazim.

Pil'i uzun giden, iyi duman cikaran, likit tanki buyuk, damlatmayan akıtmayan sıçratmayan, turkiyede atomizer vs seylerini bulabileceğim gibi suan kendim için maddeler cikarttim. bundan sonra nelere bakmak lazım onu arıyorum.

Pil kısmı için dert değil amper den bakiyoruz ama diğerleri ile ilgili nereden bilgi alirim onuda bilmiyorum..

(Daha once piko 3 ve smoke alien kullandım. smoke da likit haznesi ufakti saat başı tekrar dolduruyorum diye kardesime hediye ettim.)

Hocam 1 senedir rx 2/3 custom romla kullaniyorum. Cihaz performans konusunda mukemmel. Dna gibi calisiyor. (Dna kisaca full yapilandirilabilir bi cip modelidir ayrinti icin google ye bakiniz). Eger boyle bir cihaz alicak olursaniz atomizer yani likit dolan kismi ayrica almak durumundasiniz. Eger farkli farkli likitler kullanmak isterseniz tavsiyem rda dir likit tanki bulunmadigu icin surekli likiti yaninizda tasimaniz gerekmektedir. Ama likiti doldururum burdan yururum derseniz rdta lara bakmaniz size fayda saglar.

Rda derseniz tsunami

Rdta dersenizde tavsiyem avocado alt hava girisli olan modelini oneririm.

Alacaginiz atomuzerin mutlaka hava girisini kontrol ediniz ve mumkun mertebe yanlardan olmamasini goz ediniz. 

Likit konusunda @LynXMaSTeR hocam size yardimci olacaktir elindeki likitler arkadaslar tarafindan denenmis ve oldukca kalitelidir.

Cok cok daha ayrintili bilgi almak istersen wpdeki elektronik sigara icenler grubumuzdaki arkadaslardan da bilgi alabilirsin pm atarsan tel numarani ekleyebilirim

ayhun tarafından 10/Şub/18 14:02 tarihinde düzenlenmiştir

delimiyim ben?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cyber
    Cyber's avatar
    Erkek

10 aydır elektronik sigara kullanıyorum, direk sigara içimiyle başladım , onunlada devam ediyorum.Arkadaşlarımdaki ciğer atomizerleri deniyorum, içemiyorum.Bende diğer arkadaşlar gibi Sigara içimi ürünler kullanmanızı tavsiye ederim.Expromizer, troy rda, ares, siren gibi atomizerleri kullandım.

Şu an için hazır coilli bir sistem kullanayım diyenlere Aspire Zelos kit, kendim sarayım, uğraşırım diyenlerede Siren V2 , troy gibi atomizerleri öneririm.Mod olarak pico bile işinizi görebilir , fiyatı uygundur.Vaporessonun modları olabilir.Ben hcigar vt75c, asmodus minikin v2  ve pico kullanıyorum. Minikin v2 'yi önerebilirim ama fiyatları orta segmenttedir, yeni başlayanlar uygun fiyatlı giriş seviyesi bir mod ile başlayabilir.

(uygun fiyatlı mod olsun derseniz eleaf pico, swag, yosta livepor 160w, puma gibi modlar olabilir.fiyat aralığı 100-200 TL arasıdır)

Bu arada Smok alien , al85 gibi cihazları önermem, kronik problemi olan cihazlardır.Her an ekran problemiyle karşılaşabilirsiniz.

İlla ciğer çekim bir esigara kullanayım derseniz, Vaporesso Revenger X kit sizi üzmez, sağlam kaliteli bir cihazdır. Fiyatı 250 TL civarıdır.

Ben likitimi kendim yapıyorum, tütün aromaları kullanmaktayım. Kullandığım markalar Flavor Express ve Club Der dampfer'dir. Mix , meyve , pastane gibi aromaları maalesef kullanamıyorum, bir süreden sonra bayıyor.

Elektronik sigara ile ilgili yardım talep edenlerede bende elimden geldiğince yardımcı olabilirim. 

MCSE,MCDST gokhan@tahribat.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mikail_unal
    mikail_unal's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı
    mikail_unal bunu yazdı

Arkadaşlar yaklaşık 8-9 aydır e sigara kullanıyorum baslangıc olarak vismec 2/3 aldım halen mod olarak onu kullanıyorum sonra baslık olacak griffin 25 aldım ciger cekimi ama tellemesi sarımı zor akıtıyor v.s ogrenmesi zor ve yoruyor insanı sonra gidip mtl ye gectim troy aldım o cok basit tellemesi pamuklaması sonra gidip expromaizer ve phonemon aldım içlerinden en begendiğim atomizer ekpromaizer bogaz vurumu cok iyi aroma konusunda bi tık altta phonemonun bogaz vurumu az ama armoyı cok guzel veriyor. bu iki atoda phonemon pamuklaması sıkıntılı. bu ara likiti ilk basta dısardan aldım sonra kendim yaptım. en guzeli kendinin yapması dışarda yapılanlara güvenmiyorum tavsiyem kendiniz yapın forum önerebiliyorsak özelden yazın söyleyim reklam olmasın diye yazmıyorum. iyi buharlamalar.

Hocam custom rom yukledinmi cihaza ? Yuklemediysen haber et link vereyim yukle custom romdan sonra cihazin dna gibi calismaya basliyor. Full performans almaya baslarsin 

yok hocam yüklemedim bişi ama ayarlarında sıkıntı olmasın yükleyince. sende olmadıysa atarsan linki yüklerim

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    Cyber bunu yazdı

10 aydır elektronik sigara kullanıyorum, direk sigara içimiyle başladım , onunlada devam ediyorum.Arkadaşlarımdaki ciğer atomizerleri deniyorum, içemiyorum.Bende diğer arkadaşlar gibi Sigara içimi ürünler kullanmanızı tavsiye ederim.Expromizer, troy rda, ares, siren gibi atomizerleri kullandım.

Şu an için hazır coilli bir sistem kullanayım diyenlere Aspire Zelos kit, kendim sarayım, uğraşırım diyenlerede Siren V2 , troy gibi atomizerleri öneririm.Mod olarak pico bile işinizi görebilir , fiyatı uygundur.Vaporessonun modları olabilir.Ben hcigar vt75c, asmodus minikin v2  ve pico kullanıyorum. Minikin v2 'yi önerebilirim ama fiyatları orta segmenttedir, yeni başlayanlar uygun fiyatlı giriş seviyesi bir mod ile başlayabilir.

(uygun fiyatlı mod olsun derseniz eleaf pico, swag, yosta livepor 160w, puma gibi modlar olabilir.fiyat aralığı 100-200 TL arasıdır)

Bu arada Smok alien , al85 gibi cihazları önermem, kronik problemi olan cihazlardır.Her an ekran problemiyle karşılaşabilirsiniz.

İlla ciğer çekim bir esigara kullanayım derseniz, Vaporesso Revenger X kit sizi üzmez, sağlam kaliteli bir cihazdır. Fiyatı 250 TL civarıdır.

Ben likitimi kendim yapıyorum, tütün aromaları kullanmaktayım. Kullandığım markalar Flavor Express ve Club Der dampfer'dir. Mix , meyve , pastane gibi aromaları maalesef kullanamıyorum, bir süreden sonra bayıyor.

Elektronik sigara ile ilgili yardım talep edenlerede bende elimden geldiğince yardımcı olabilirim. 

Hacı CDD aromada efkarın tadlarına rastladın mı silahlı kuvvetler, 216 aromalarını bulsam 4-5 lt demlicem :D

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cyber
    Cyber's avatar
    Erkek

Efkar likit kullanmadım hocam, sadece 30ml mangosunu kullandım. Ama Cdd aromalarının efkar likitlerine yakın tadı olduğunu söylüyorlar. Özellik No8 ve 2 çok satılıyor bir deneyebilirsin. Flavor Express'de ise Real Cig ve Dunhill oldukça başarılı tavsiye ederim.

Keyf mix Parliament Tobaccoda çok güzel, onu buharlııyorum şu an.

MCSE,MCDST gokhan@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

efkar likit kullandım birçoğundan tad olarak falan iyiydi güzeldi ama ciğerime öküz oturur gibi oldu elektronik sigarayı bıraktım, normal sigaraya geri döndüm. şimdi yine baktıkça niyetleniyorum elektroniğe, cloupor mini 30w var elimde ama başka birşey yok. sarması pamuklaması falan uğraşasım yok hazır coilleri kolay bulunabilecek atomizer hangisidir? elimdeki cihaz iş görür mü yoksa güncelleyeyim mi yeni birşeylere ? birisi bana yardımcı olsun yav

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    e2
    e2's avatar
    Erkek
    sir bunu yazdı

efkar likit kullandım birçoğundan tad olarak falan iyiydi güzeldi ama ciğerime öküz oturur gibi oldu elektronik sigarayı bıraktım, normal sigaraya geri döndüm. şimdi yine baktıkça niyetleniyorum elektroniğe, cloupor mini 30w var elimde ama başka birşey yok. sarması pamuklaması falan uğraşasım yok hazır coilleri kolay bulunabilecek atomizer hangisidir? elimdeki cihaz iş görür mü yoksa güncelleyeyim mi yeni birşeylere ? birisi bana yardımcı olsun yav

Hocam niyet önemli pico ilede bırakan binlerce kişi var. En fazla coil piyasası piconun eleaf coilleri, smok’un coilleri fakat smok biraz pahalıdır eleaf a göre. Sigarayı bırakmak istiyorsan tavsiyem mtl içim yapman. Mod elinde kalsın ufak bir bütçeyle Troy x1 v3 atomizer alıp 9-12 mg nikotinle yoluna devam etmen kesmiyorsa 15 mg da çıkabilirsin. Aman nargile gibi içtiğiniz makinelerde bu mg lara çıkmayın kendinizi oturduğunuz yerden atabilirsiniz :D Troy candır hocam sarımı pamuklaması vs çok rahattır hocam hemde aromayı çok iyi alırsınız. Sigarayıda hayatta aratmaz dediğim kombinasyon.