Eleman Aranıyor !

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ekimbebesi
    ekimbebesi's avatar
    Erkek

Keşke bu ilanın bi de İzmir versiyonu olsaydı :/

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kirmizi27
    Kirmizi27's avatar
    Erkek

a hexadecimal life style

Aşk
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    HarmOniYaFil bunu yazdı
    @mkyb sen çalışmıyor musun? aklıma direkt önemli bir caddede telefon işi yapanlar geliyor

HEX deyince aklıma, kek geliyor. :p

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    siberturq
    siberturq's avatar
    Erkek

Tüh! Dedim son madde de benim adım yazıyor heralde.

Ankara da olsaydım koşarak gelirdim.İşsizlikten yarıldığım bu zamanlarda ne iyi olurdu.😕

Bir şeyi gerçekten yapmak isterseniz bir yolunu bulursunuz, istemezseniz de bir bahane bulursunuz.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kiokhan
    kiokhan's avatar
    Erkek
    renegadealien bunu yazdı

Millet Selam,

Ankara Ostim'de genel olarak araçların yazılım ve sistem güncellemelerini yapan KLT Otomotiv için eleman arıyoruz. 

İş sanayi işi değil, yazılım ve teknik işi, ondan dolayı sanayideki ustalar yapamıyor zaten :) Bize kafası çalışan örneğin en azından kendi bilgisayarını kendisi formatlayan yetiştirecek adam lazım. 

Aşağıdaki özelliklere sahip eleman var mıdır aranızda, iş ister misiniz?

- Aşağıdaki herşeyden önce kendini geliştirmek isteyen adam lazım !

- Elektronik konusunda az çok bilgi sahibi, örneğin daha önce lehim yapmış, direnç değiştirmişseniz iyi olur :)

- Az çok programlamadan anlıyorsanız iyi olur :) Örneğin HEX Editör ismini duyunca aklınıza ne geliyor?

- Word Excel kullanabiliyor musunuz? Çünkü herşeyde işimize yarayacak

- Onun haricinde şirketin, sahibinden.com daki ilanlarını takip edecek, sosyal medya hesaplarını güncelleyecek, müşteriler ile iletişime geçecek, araştırma yapabilecek, insan gibi olup da müşteriyle düzgün iletişime geçebilecek biriyseniz, yada çevrenizde varsa birileri

info et kltotomotiv nokta com adresine bi mail atıverseniz de görüşsek nasıl olur?

Hemen gönderdim :) tam benlik bir iş :)

Türk
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KuZeTaR
    KuZeTaR's avatar
    Erkek

C# arıyodun ne güzel, yine benzer bir ilandır umuduyla girmiştim :D

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DevilKingtr
    DevilKingtr's avatar
    Erkek

cv gönderdim hocam

Viski var önlerinde , Ne içen dediler ? ırakı dedim ben https://www.kisa.link/QobI
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ozgunlu
    ozgunlu's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    HarmOniYaFil bunu yazdı
    @mkyb sen çalışmıyor musun? aklıma direkt önemli bir caddede telefon işi yapanlar geliyor

HEX deyince aklıma, kek geliyor. :p

asdafdfasdfghgjghkglkklg

Hello, i am nothing. I come from Neverland.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

anaa KLT otomotiv sizin mi rene hocam :) Kasım da kendi aracımı computest e sokayım dediydim tesafüen şaşmaz da oraya gitmiştim :)

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    @ozgunlu @mkyb :D

Bruno Mars ,UpTown Funk. veya Lazy song
    Tuğba ÖzErk, bir semtin çocuklarıyız. ^^)`

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
Toplam Hit: 9709 Toplam Mesaj: 34
eleman ilanı eleman eleman istihdam