folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Elinde Conuter Strike 1.6 CFG Olan ?

Elinde Conuter Strike 1.6 CFG Olan ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

EgmnCyln bunu yazdı:
    -----------------------------

EnableTurk bunu yazdı:

x3uqm4 bunu yazdı:

kendimi tutamıorum. sen ve senin gibiler yüzünden kaç tane csci şu oyunu bıraktı. içine sıçtınız oyunun. yeter artık oynamayı öğrenin, başkalarının oyununu zehir etmeyin. botlarla falan oynayın gidin.

Sen yine kendini tutama hocam, ama bizi bırak :) 

Duygularıma tercüman olmuşsun. 5-10 dakika zevk alacağım diye insanları anti-hile programı yazmak zorunda bıraktınız ondan sonrada oyunun çoğu komutları engellendi bir sürü sorunlar ortaya çıktı. Sorunlar yüzünden kaç kişi cs yi bıraktı, aylarca oynayamadı. Ya adam gibi oynamasını öğrenin ya da oynamayın kardeşim.

evet mesela bende onlar arasındayım takımımızla birlikte komple grubu dağıtıp bıraktık. şimdi ege ile bazı akşamlar giriyoruz. onun haricinde steamde başka fps leri oynamayı deniyorum ama eskiden cs den aldıgım şeyi şimdi ki hiç bi oyun vermiyor.sxe lanet bişi zaten. adam gibi takım kalmadı. steamden source falan giriyorum ama 1.6 ile motoru arasında ciddi bi oynayış farkı var :|

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sir
    sir's avatar
    Erkek

FCN bunu yazdı:

EgmnCyln bunu yazdı:

EnableTurk bunu yazdı:

x3uqm4 bunu yazdı:

kendimi tutamıorum. sen ve senin gibiler yüzünden kaç tane csci şu oyunu bıraktı. içine sıçtınız oyunun. yeter artık oynamayı öğrenin, başkalarının oyununu zehir etmeyin. botlarla falan oynayın gidin.

Duygularıma tercüman olmuşsun. 5-10 dakika zevk alacağım diye insanları anti-hile programı yazmak zorunda bıraktınız ondan sonrada oyunun çoğu komutları engellendi bir sürü sorunlar ortaya çıktı. Sorunlar yüzünden kaç kişi cs yi bıraktı, aylarca oynayamadı. Ya adam gibi oynamasını öğrenin ya da oynamayın kardeşim.

evet mesela bende onlar arasındayım takımımızla birlikte komple grubu dağıtıp bıraktık. şimdi ege ile bazı akşamlar giriyoruz. onun haricinde steamde başka fps leri oynamayı deniyorum ama eskiden cs den aldıgım şeyi şimdi ki hiç bi oyun vermiyor.sxe lanet bişi zaten. adam gibi takım kalmadı. steamden source falan giriyorum ama 1.6 ile motoru arasında ciddi bi oynayış farkı var :|

cfg nedir ki, benim bildiğim bi cheat değil. oyun komutlarıyla daha iyi oynama amacıyla yapılan şeyler değil mi ? ben kullanmadığım için bilmiyorum da.

Aman, kendini asmış yüz kiloluk bir zenci, Üstelik gece inmiş, ses gelmiyor kümesten; Ben olsam utanırım, bu ne biçim öğrenci? Hem dersini bilmiyor, hem de şişman herkesten. İyi nişan alırdı kendini asan zenci, Bira içmez ağlardı, babası değirmenci, Sizden iyi olmasın, boşanmada birinci... Çok canım sıkılıyor, kuş vuralım istersen.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FCN
    FCN's avatar
    Erkek

sir bunu yazdı:

FCN bunu yazdı:

EgmnCyln bunu yazdı:

EnableTurk bunu yazdı:

x3uqm4 bunu yazdı:

cfg nedir ki, benim bildiğim bi cheat değil. oyun komutlarıyla daha iyi oynama amacıyla yapılan şeyler değil mi ? ben kullanmadığım için bilmiyorum da.

cfg üzerine konusmadık.cfg zaten adı üstünde config  oyunun kişiselleştirilmiş ayar dosyası. wall muhabbeti üzerine söledim. (confige hile diyenler lütfen tartışma çıkarmasın baya bi zaman önceki konuda çatır çatır acıklamıştık neyin ne oldugunu)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ultrAsker
    ultrAsker's avatar
    Erkek

config e hile diyen neyin kafasını yaşıyor acaba? :D

bu arada müridler bana da sağlam cfg lazım default ayarlarıyla bile çatır çatır oynuyorum şöyle güzel bir cfg ile akarım bakarlar :D

i ve got nothing against god. its his fan club i cant stand.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Egemen54
    Egemen54's avatar
    Erkek

ultrAsker bunu yazdı:

config e hile diyen neyin kafasını yaşıyor acaba? :D

bu arada müridler bana da sağlam cfg lazım default ayarlarıyla bile çatır çatır oynuyorum şöyle güzel bir cfg ile akarım bakarlar :D

Cfg nin içerisine yazacağın alias komutları vs. si zaten engelli. En iyisi sen rate ayarlarını, sens, konsol ayarlarını yaz not defterine cfg diye kullan en iyisi budur. Takıldığınız serverın ayarları da güzelse fps'te de sorun yoksa daha Allah'tan belanızı istemeyin :)

Bilginin efendisi olmak için, çalışmanın kölesi olmak gerekir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

pa.cfg googlede ara bulursun hocam

bide hile lazım olursa;

http://xiter008.blogspot.com/

önerim de cca v2 olur

edit:dediğim cfg bazı aliasları kırıyo anladığım kadarıyla sv_aim ayarını değiştirince çalışıyo örneğin sv_aim changed to 9 gibi

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

biz wall'a hile dedik cfgye degil. cfgninde ne kadar sacma lamer isi oldugunu ve kullanan kisilerin bi adım dahi profesyonellige yaklasamayacagini fcn'nin belirttigi gibi bi sure once sayfalarca surebilcek uzunlukta bi konuda acıkladım, gösterdim, kanıtladım. tartışmaya gerek yok karşıdaki kişi anlamayınca bişey değişmiyor.

=)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baristbt
    baristbt's avatar
    Erkek

hiç birini okumadım..

lakin arkadaşlar cfg yüzünden oyunu bırakanlar oldu demişler.

şunu diyorum o adam cfg yüzünden oyunu bıraktıysa sanırım kullanmıyordur ve cfg kullananlar yüzünden bırakmış.

sonra sxe bunların alayını engelledi (serverına göre değişiyor)  ee peki madem bu adam default oynuyor neden bırakıyor ? 

takıldığım nokta bu :)

ayrıyetten CFG diyoruz hani CONFIG açılı mı..

bunu nasıl hile olarak düşünebiliyorsunuz veya oyunu bu kadar etkilediğin idüşünüyorsunuz oda merak konusu tabisiki..

http://www.leyladansonra.com/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    slanger
    slanger's avatar
    Erkek

x3uqm4 bunu yazdı:

biz wall'a hile dedik cfgye degil. cfgninde ne kadar sacma lamer isi oldugunu ve kullanan kisilerin bi adım dahi profesyonellige yaklasamayacagini fcn'nin belirttigi gibi bi sure once sayfalarca surebilcek uzunlukta bi konuda acıkladım, gösterdim, kanıtladım. tartışmaya gerek yok karşıdaki kişi anlamayınca bişey değişmiyor.

hoca kötü amaçlı kullanan olur iyi amaçlı kullanan olur .oyundaki sıradan ayarlar da cfgye dahil değil mi? mesela ben karşımdakinde cfg olduğunu farkedince sv aimi 3 olmadığını düşündüğümde 0 yaparım başka bi numarası yok :)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PlayForFree
    PlayForFree's avatar
    Erkek

http://www.cfgindir.net/  bi bak hocam belki bişey çıkar

profesyonel kahveci?
Toplam Hit: 2575 Toplam Mesaj: 22