folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Elinde E-Sigara Modu Olan Var Mı? (Alacağım)

Elinde E-Sigara Modu Olan Var Mı? (Alacağım)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocalar e sigaram bozulduğu için sigaraya geri döndüm fiyatlarda 300- 350 den aşşağı adam akıllı bi cihaz yok 100 liralık olanları kullandım 2 günde belli oldu oldu zaten ne olduğu. Uygun fiyata bi mod alıp internettende uygun bi atomizer bulup devam etmek istiyorum gerçekten tiksindim artık sigaradan.

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SweetyVolty
    SweetyVolty's avatar
    Homo

hacım ben ijust 2 aldım, üstüne de çift sarımlı ud goblin v1 atomizer taktım şimdilik idare ediyor, şimdilik sigaradan kurtulmana yardımcı olur bu tarz bi kombin, o sırada da gearbestten falan modunu atonu falan alırsın 10-15 günde elinde oluyormuş, ben daha sipariş vermedim nakit geçmesini bekliyorum. 

Çok sıkılıyom
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek

Aliexpress den aldim. 7 dolarlik bozulunca daha kalitelisi alcm

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    angelofhope
    angelofhope's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bırak olum bunları dopamin reseptörlerini öldürcen :P

Programming is our Religion, Algorithms are Our Bible & We ./make Our Own GOD
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

hacı telini yazsana özelden gruba alayım seni.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek

gümrükte sıkıntı çıkıyor yasaklamışlar. aliexpress'ten aldığım elektronik sigaralar geri gitti hep.

He is finding himself.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    husnuweb bunu yazdı

gümrükte sıkıntı çıkıyor yasaklamışlar. aliexpress'ten aldığım elektronik sigaralar geri gitti hep.

o şans hocam ya. bazen giriyor bazen dönüyor. bende yardımcı ürünler aldım benim kargo geçti. aynı şeyleri alanlardan takılanlar vardı.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    husnuweb
    husnuweb's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı
    husnuweb bunu yazdı

o şans hocam ya. bazen giriyor bazen dönüyor. bende yardımcı ürünler aldım benim kargo geçti. aynı şeyleri alanlardan takılanlar vardı.

bu şerefsizler yüzünden 30 dolarlık aletleri 350 liraya okutuyolar piyasada

He is finding himself.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    y10
    y10's avatar
    Erkek

ben de giricem bu e sigara mevzusuna yaklaşık bir haftadır baya bir şey okuyup izledim başlanggiç seti olarak kangertech topbox düşünüyorum hocam.

Bu grup mevzusu nedir bir kaç yerde daha duydum ?

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLYSeRo
    HoLYSeRo's avatar
    Erkek

Cahilliği mi hoş görün abiler..Şimdi Nvidia sigarayı bırakmak istiyo bırakamıyo e sigara almış ve bu bozulmuş yenisini nasıl alabilirim mi diyor.Eğer böleyse hocam yapma etme gözünü seveyim sölemen gereken kendi kendine üç kelime ve sigarayı  istesende istemesende bırakıyorsun biz 5 kişilik keş grubuyduk anında bıraktık bence sende yapabilirsin..Ben sigara içmiyorum ben  sigara içmiyeçeğim ben sigarayı bıraktım buna benzer beyne telkinler gönder bırakmazsan adresimi vereyim gel döv beni..

https://open.spotify.com/playlist/23XNoEDF9D23pojmlqnUWV?si=BiCIFFwARDW4egNxtWCSNw
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DE5TROY3R
    DE5TROY3R's avatar
    Erkek
    husnuweb bunu yazdı

1 hafta önce elektronik sigaram geldi

ben bir tane diye aldırmıştım içinden 2 tane çıktı mk :D

https://tr.aliexpress.com/item/2PC-Vaporizer-1100mah-Battery-510-Thread-Globe-Glass-Lamp-Wax-Tank-Starter-Kit-Vape-Vapor-Pen/32611936455.html?spm=2114.13010608.0.0.O29zfA&detailNewVersion=&categoryId=200003569 

2PC Vaporizer 1100mah Battery 510 Thread Globe Glass Lamp Wax Tank Starter Kit Vape Vapor Pen ego  Electronic Cigarettes

ayrıca atomizerler için:

https://tr.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=AS_20161108101327&SearchText=atomizer 

Likit için aliexpress kullanmayınız.

DE5TROY3R tarafından 08/Kas/16 20:18 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 1871 Toplam Mesaj: 18
e sigara modu