folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Elinde Heroes"Un 1.Sezon Tüm Bölümleri Olan Var Mı ?

Elinde Heroes"Un 1.Sezon Tüm Bölümleri Olan Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-PsychoPhat
    By-PsychoPhat's avatar
    Erkek

öncelikle s.a hacılar.hacılar elinde heroes un 1.sezon tüm bölümleri olan , cd ye çekip (cd parasını da hallederiz , ptt ile gönderirim.) bana karşı ödemeli kargoyla gönderebilirmi ? yawf 6 bölümünü izledim bağımlısı oldum :| süper dizi yaw :D lütfen elinde olanlar bana pm ile veya bu topicten ulaşsın.msn den konuşuruz ;)

şimdiden yardım eden , etmeyen herkese çok teşekkürler..

piknikte kebap şart değil amk.mangal yapan eller kırılsın.pizza yiyin onun yerine a.k.ormanları tehlikeye atmayın huleyn..ayrıca 1 gün de sıçmaın , 70 milyon 1 gün boyunca sıçmazsa hayvan gibi su tasarrufu sağlanır..(ciddiyim lan şaka yapmıyom)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek
    Tut ftp://Heroes:S01@140.121.200.206:61337/

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-PsychoPhat
    By-PsychoPhat's avatar
    Erkek
    deca hocam çok saol ama bende kota var :| yani indiremiyorum :( bi de boyutları küçük mü bunların ? her bi bölüm ne kadar oluyo ? ya da bunlar da riplenmiyo mu ? bilgilendirirseniz minnettar olurum :)

piknikte kebap şart değil amk.mangal yapan eller kırılsın.pizza yiyin onun yerine a.k.ormanları tehlikeye atmayın huleyn..ayrıca 1 gün de sıçmaın , 70 milyon 1 gün boyunca sıçmazsa hayvan gibi su tasarrufu sağlanır..(ciddiyim lan şaka yapmıyom)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzz
    Fuzz's avatar
    Erkek

heroes falan hikaye ben sana lost satayım hacım

9 dvd 20 ytl, hiros miros halt eder yanında ;-]

"we lose ourselves but we find it all"
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-PsychoPhat
    By-PsychoPhat's avatar
    Erkek

1-lost izlesem bile dvd yok bende

2-heroes rullz :D

edit : dvd playerim yok maalesef :| o yüzden heroes u göndereceklr cd ye çekip gönderirse çok makbule geçer.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fuzz
    Fuzz's avatar
    Erkek
    By-PsychoPhat bunu yazdı:
    -----------------------------

1-lost izlesem bile dvd yok bende

2-heroes rullz :D

edit : dvd playerim yok maalesef :| o yüzden heroes u göndereceklr cd ye çekip gönderirse çok makbule geçer.

-----------------------------

bilgisayarında da dvd okuyucu yoksa izleyemezsin evet :-/

zaten boşver izleme abi :D izleyen 1000 izlemeyen 1 pişman hesabı, dizi izleyenin mına koyuyo noolduğunu şaşırıyon :D

sana sadece şu kadarını söyliyim; bu güne kadar gelmiş geçmiş en iyi tv yapımı. bütün dünya lost lost diye deliriyo, sürekli "lost mu heroes mu", "lost mu prison break" mi diye tüm diziler lost'la karşılaştırılıyo.

artık sen karar ver lost rulz mu heroes rulz mu :D

"we lose ourselves but we find it all"
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-PsychoPhat
    By-PsychoPhat's avatar
    Erkek
    abi yok mu elinde olan yaf .lazım :|

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msdead
    msdead's avatar
    Dişi

http://www.deezi.net/  buraya bakınız :D

Kategoriler

ayrıca ; ufak ufak videolar var bende onlarla idare ediyorum :D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    thanatosus
    thanatosus's avatar
    Erkek
    Arkdaşım lost-heroes tüm bölümler bende var ama şu an memleketteyim ,bilgisayarda öteki pc'de kaldı başka yerde yani..üni başlasın ben sana gönderirim..Eğer beklersen eylül 15'te dönüyom..
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    By-PsychoPhat
    By-PsychoPhat's avatar
    Erkek
    kardes vandanmısın? oh oh çok iyi :D tmm abi beklerim seni çok saolasın :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Stifler
    Stifler's avatar
    Erkek
    hiçbirini izlemiyorum merakta etmiyorum :D biaralar xfiles i izliyordum oda bitti :D

3 Hafta önce Sigara Öldürüyor diye okudum, sigarayı bıraktım. 2 hafta önce Alkol Öldürüyor diye okudum, Alkolü bıraktım. Geçenlerde Aşırı Seks öldürüyor diye okudum, okumayı bıraktım..
Toplam Hit: 2846 Toplam Mesaj: 17