Eminem & 50 Cent

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    bu konuyu acmamdaki sebepler belli, bazıları(sadece burda olanlar degil) 50 cent ve eminem i rap in yaratıcıları ve en iyileri olarak görüyor aslında işin asıl yüzünü bilmiyorlar başka rapcilerden haberleri yok bu adamların.

eminem diger adıyla koylu guzeli nası unlu oldu? ilk cıktıında adam eger bilenler varsa butun unlulere 1 guzel kufur etti basta christina ve britney olmak üzere niye? dikkatleri uzerine cekmek icin. dre baska turlu nası tanıtacaktı adamını tam 1 bela gibi gosterdi amerikaya. naptı ilk basta herkese kuduz kopek gibi saldırıodu ne icin? hiiiic. dre biliyordu cok tepki yiyeceini 1 beyaz rapperi piyasaya sunmakla. marshall mathers lp cıktı tabi britney ve christinaya bu albumde ii kufur etmisti artık unluydu. aslında adamın britney ve chrisitna ile sorunu yok unlu olmak icindi sadece. cunku o zamanın en unluleri britni ve christinaydı. peki the emine show albumunde nie satasmadı britni ye ve dierlerine adam unlu oldu nie satassın ki artık parası var? ne yaptı herif gitti moby e satastı cunku simdilerde moby unluydu. hic sarkı sozlerine dikkat ettiniz mi? hep cocuklardan falan filan bahsedio dier rapperlardan farkı zaten bu korkagın teki gangsta gibi gostermee calısıo ama yapamıo yasamıor cunku. without me de sonunda cocuklar die baırıo zaten ornegi cooook bunun gibi.. slim shady lp albumunde paso pac ve biggie ye yalakalıklar emine show da da aynı.. zaten dier parcalar da aynı 1 tane hit i yok adamın. şimdi bana cıkıp demesin birisinin dedii gibi bu kadar insan aptalmı bu kadar dinlediler bu cocuu. eminem zencilerin kulturunu calan 1 sahtekardan baska bişi deildir. eminem in en unlu rapci olduunu sanıodunuz gecin mikrofonun basına ilk kaydınızı yapın bakın daha guzel olacak o kayıt emineninkinden ;)

50 cent diger adıyla bozuk para ;) yine burdakilere sesleniyorum bana 50 yi ovenlere... kardesim bu adam shady recordz a gecmeden once nie gelip kimse bisi yazmıodu burda simdi mi hayranı oldunuz adamın? in da club ı hit die soyleyenler hic acıp baktı mı sarkı sozlerine? bana lyrics den once ses e bakıosun dienlere. bu adam sahte gangsterdir salaın teki. unlu olmasının tek sebebi emine. yoksa bu salaı dinleen cıkmazdı. adamda iyi 1 ozellik goremiyorum anlamıorum bu herifi nie dinlerler. ses yok 1 kere cocuk sesi sarkılarında hafif konusuo baska 1şi yok. albumlerine bakıyorum 1 tane saglam parca bulamadım. sarkı sozlerinde pac a yalakalık yapıp para kazanıo.. ja rule ile kavgalı kac keresinde dayak yedi ja rule ve tayfasından. ayrıca 9 el vuruldu 1 tanesi cenesinden olmak uzere adam hala cıkmıs rap yapıo agzını acıp kapatmadan oynatmadan bişiler soyluo ama duyulmuo :) nası başarıo agzını oynatmadan konusmayı hayret ;)) G G G G G(gay) Unit! hehe..

bazı rapperların TUPAC"IN UZERINDEN PARA KAZANMALARI üzücü 1 olay. ozellikle sarkılarına cover yaparak kendini daha da unlu etmee calısanlar(hail mary, hit em up cover, me and my girlfriend coverlari). jay-z nin albumu icin son klibi bonnie&clyde seyretmissinizdir tupac ın sarkısı "me and my girlfriend" samplelar aynı bazı sozler aynı yani alıp degistirmis beyonce ile. simdilerde bakıyorum da o sarkı unlu, jay-z .bnesinin yaptıı, para ugruna bazı degerleri unutuyor simdikiler.. ne varki jay-z yi unlu eden biggie ile big L ydi simdi ise ikisi de topragın altında..

ama tek bildiim sey tupac geri donerse eminem i, dr. dre yi, snoop dogg u, p. diddy i, 50 cent i, jay-z yi oyle 1 susturacak ki o zaman eminem gorecek ebesininkini, aslına donerek kendi pop grubunu kuracak diger popcularla :). outlawz d12 in, tupac da emine ile 50 nin işini bitirecek ve bu sahte rapciler olayi bitecek... gangsta rap devri tekrar baslayacak ve icine ettikleri gunumuz rap i tarihe karısacak.. gelmese de onemli degil gercek tupac cılar hicbir zaman vazgecmeyecektir olse de olmese de bizim icin hala yasıyor o..

kimse yaptıım yorumlar hakkında sert eleştiriler ve eleştiri düzeyini aşacak sekilde msglar, hakaretler yazmaya kalkmasın benim goruslerim bunlardır eger bana hak vermiyorsanız sebebi
    ...
    ...
    şudur şudur die yazın amacım eminemi 50 centi dinlemei bırakıp tupac a yonelmeniz degil bazı olayların aslını acıklamak. kimse de bana 1inin yazdıı gibi "rap i bilen bi sen misin" turunden msglar yazmasın.

gorusleriniz benim icin onemlidir ozellikle kabus ve dier rapciler (kabus adamımsın :p)

follow me
    2pac 4eva - Thug Life! that"s how we do it

2pac 4ever doubLe 0wnz u!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    ya evet
    bu adamlar bir anda bütün kanallarda
    indaclup diye parçalarıyla çalmaya başladılar sonra her kes bir 50cent ci oldu.

neden 50 cent dediklerini biliyomusunuz?

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    valla bilemiyorum ama kendi de biliyodur 1 bozuk para deerinde olduunu ondan surmustur adını oyle

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kabus
    kabus's avatar
    Erkek
    HiO asagidakileri yazdi :P
    -----------------------------
    bazı rapperların TUPAC"IN UZERINDEN PARA KAZANMALARI üzücü 1 olay. ozellikle sarkılarına cover yaparak kendini daha da unlu etmee calısanlar(hail mary, hit em up cover, me and my girlfriend coverlari). jay-z nin albumu icin son klibi bonnie&clyde seyretmissinizdir tupac ın sarkısı "me and my girlfriend" samplelar aynı bazı sozler aynı yani alıp degistirmis beyonce ile.
    ----------------------------

Ben buna cok Kil oluyorum abü
    Tupac`in parcalari aliyorlar,biseyler yapmaya calisiyorlar.
    Buna sözüm yok
    Gcik oldugum Nokta 2Pac ,Biggie ile Arasi bozuk iken
    bu Jay-Z yalakasi Biggie ile Feat yapti
    Ve 2pac bunu Karsi taraf olarak ilan etti
    eee simdi bu yalak kalkiyo 2Pac Parcalariyla para kiriyo.Ulen su Jay-Z ile P.Diddy serefsizlerine öle bi gicik oluyorumki

onlarin yaninda 50 Cent hic bisey bence, 50 cent hareketlerinden ve Lyric`lerindende görüldügü gibi Cocuksu birisi.sonucta Dre amcamin Piyasayi vurmak icin eminem gibi kullandigi birisi Tek parca ile bu iside basardiya buna helal olsun demek lazim :)

Ama Sonucta cikip Bi tek parca (in da Club)
    Söyledigi icin 50 Cent cok iyi bi rapper diyemeyiz,Ben Bozuk para`nin daha önce bi varligini hatirlamiyorum ve bu albumundede sizin sevdiginiz parcalarin 3 ü gectiginede inanmiyorum .Dinleyen dinler ayri mesele
    bu benim fikirlerim

Saygilarimla

Laaaaaan.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    nas da pac oldukten sonra stilini yumusattı zaten o da inanmıyormus tupac ın olduune 1 roportajında soyluyodu "pac guc toplayıp geri gelecek" tam hatırlamıyorum ama bunun gibi bişi demisti roportajında. son zamanlarda pac a yalakalıklar oldukca arttı. bence jay-z de bal gibi bilio pac ın geri geleceini ondan yalakalık olsun die yaptı bu coveri. cunku biliolar ki pac gelince hersey alt ust olacak, rap dunyası tamamen deisecek.

ya bu 50 cent in 3 4 tane albumu vardı son albumunden once. shady e gecmeden once ovmuolardı simdi en ii rapper olduunu yazıolar ya neyse hehe

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    halen gelmesini bekliyosunuz
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    GLaDio bunu yazdı:
    halen gelmesini bekliyosunuz

imzana uyuyorsun aferin.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bildigini anlat da bi ..k bilen murid olalim
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HiO
    HiO's avatar
    Erkek
    bosver ya bu halin daha guzel

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    eFe19KAN
    eFe19KAN's avatar
    Erkek
    Çık çok yanlışsın hoca 2pac dinne bişi demiyorum ama o öldü bunuda unutma elemanı arabsında kurşunladılar resimlerini felan görmedim ama tüm gaste ve dergiler böle yazdı tvlerde bile çıktı bu ölü o adam yani

Eminem laf sölüsoun iyi hoşta eminem kötü deilki ünlenmesi böle salak olaylar olabilir ama sonucta onun hayatı bu anlayabiliyomusun yaşının küçük olduunu tahmin ediyorum bana yaşınıda sölermisin
    Eminem piçin tekidir aykırı ipnedir ama şarkıları da güzeldir 2pac ten daha fazla dinnenir ondan daha kaliteli şarkıları bile vardır 2pac salgın yaa belli tipler dinniyo hep her rapper eminem i dinner ezbere grubunu sayar şarkılarınıda herif piçtir senin dediklerin deil sesi ve şarkıları da güzeldir
    Britneye ve christina ya küfretmiştir neden
    Senin çıkardıın sallama nedenlerden hiçbiri deil bunun sebebi çünkü britney küfrü haketmiştir git bi britney konseirnie yada izel canlı yada kliblerini izle hayran kalırsan sorun yok senin düşüncelerine uyuyor ama azında hiç küfür çıkmicak mı ona onun hayranlarına resmen hepsi pislik tikky insanlar eminemim küfür etme sebebi budur eminem eski rapçilerdendir 8 mile ı izlemedin mi hiç

Yazık yani bilip bilmeden böle konuşuyosun ve kafandan sallama düşünceleri buraya yazıyosun gerçekler yukarıdadır
    dahası varsa 2pac dönmeyeceği için emineme e onun varisi denir 2 yıldan beri hemde eminem 2pac i çok sever

50cent ise en eski rapperlardandır ünü yeni parladı sadece o kadar eski diyorum 1980 lerden bahsediyorum herifin büyüdüü yer rapper camiası ve pislik bir alt tabaka kenti o adam kötü bi yerde yetişti ve hayata dair çok şey öğrendi başı belaya girmedi mi girdi quuen in evi önüne kurşunlandı hiçbişi olmadı senin dediin olay bu herhalde ama kimse bilmiyor kurşunlanma nedenini sence kurşunu hakedicek ne yaptı bi düşün

Hem bilip bilmeden konuş hemde bana msj yazmayın de al sana msj hiçte öle şu şudur bu budur nitelinde deil tabiki sana hak vermiyorum çünkü rap ten anlamıyorsun bile ben ise sadece ilgi duyuyorum herşeye olduğu gibi ve tüm bildiklerimi senin gibiler için saklıyorum ve kusuyorum suratına aç aazını da aç afiyet olsungh...
    Denyo yaa bide kabus u arkasına almaya çalışıyo güç göstergesi olarak
    Yanlışsın
    Cahilsin
    Öğrenmekte direnirsin
    Ne b.k yersen ye bu kadarı sana yeter
    Daha fazlada bişi yazmıcam boşuna yorma parmaklarını yazdıkalrını okusam bile sana cvp vermicem bu kadar yani herşey
    Rapten anlayanlar bildiklerini yazsın lütfen ama doğru bildiklerini

Sonsuza kadar yaşayabilen ölü değildir, Tuhaf zamanlarda ölüm bile ölebilir.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GLaDio
    GLaDio's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    eminem - cleanin out my closet / tupac - dear mamma

dinleyin farki gorun
    birisi anasindan ba$ka kullanacak malzeme bulamiyo
    digeri analarin kutsalligini belirtiyo
Toplam Hit: 8101 Toplam Mesaj: 31