folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Siteleri
linefolder En Çok Münasebet Hâlinde Olduğunuz Kişiler

En Çok Münasebet Hâlinde Olduğunuz Kişiler

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek

RitmFarbRacourci  ....... :D Best Friend

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    do_som
    do_som's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

husnuweb (116)

kafa daşım benim :D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    SaviorAngel bunu yazdı

En çok münasebet hâlinde olduğunuz kişiler

TheAvenqer (559) shivo (217) sezginari (124) orheyn (103) koray (99) amare (96) patates (86) nukeshore (76) KotomineKirei (74) LynXMaSTeR (56) RimPalace (53) csabanci (48) jocus (44) mkyb (41) izzmarit (39) yolbulucu (38) x-files (38) tajdin (34) nurulmac11 (31)

theavenqer e dm den yürümüşsün resmen

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

pesimistic (339) 
    ONEMINUTE (280) 
    ilteris (89) 
    Atakan (78) 
    ATM-Skim (58) 
    nukeshore (53) 
    HeLLB0y (51) 
    RitmFarbRacourci (50) 
    erenn (49) 
    unbalanced (45) 
    myblackworldweb (38) 
    nurk (31) 
    rappermcs (30) 
    Baturay_Turkmen (29) 
    Kreyzi (28) 
    blackglove (28) 
    dhmm (28) 
    HeadBanger (26) 
    mettoman (26)

Bende bunlar var. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Çok münasebetsiz oldugumdan ifşa olmak istemiyorm :)

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    TheAvenqer
    TheAvenqer's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı
    SaviorAngel bunu yazdı

En çok münasebet hâlinde olduğunuz kişiler

TheAvenqer (559) shivo (217) sezginari (124) orheyn (103) koray (99) amare (96) patates (86) nukeshore (76) KotomineKirei (74) LynXMaSTeR (56) RimPalace (53) csabanci (48) jocus (44) mkyb (41) izzmarit (39) yolbulucu (38) x-files (38) tajdin (34) nurulmac11 (31)

theavenqer e dm den yürümüşsün resmen

Çaktırma jdjdjshsnnw ben sevgililerimle bu kadar mesajlaşmıyordum jdjdjdjd

Bot ve lisans ihtiyaçlarınız için pm atınız.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı

u'r lair lair. ^^D`

Cp here ur Pm' menu?

~@~

@SaNaL_AjaN , ^^`

~@~

@ShockMan,  niye sende 50kez mesajlaşmış görünürken, bende seninle 58kez mesajlaşmış görünüyorum. 

@Manitou' ne işler karıştırıyorsun sen. ^^D`

RitmFarbRacourci tarafından 28/May/20 22:15 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    italyan bunu yazdı

u'r lair lair. ^^D`

Cp here ur Pm' menu?

~@~

@SaNaL_AjaN , ^^`

~@~

@ShockMan,  niye sende 50kez mesajlaşmış görünürken, bende seninle 58kez mesajlaşmış görünüyorum. 

Sanırım profilime düştüğün mesajlardan, yada görüşmelerde son mesajı yazarsın, noktalanır muhabbet, ama bir fazlasındır, eşitlik bozulurya, işte öyle bir şeylerden olmasıda muhtemel.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    ShockMan bunu yazdı
    RitmFarbRacourci bunu yazdı
    ..

~@~

Sanırım profilime düştüğün mesajlardan, yada görüşmelerde son mesajı yazarsın, noktalanır muhabbet, ama bir fazlasındır, eşitlik bozulurya, işte öyle bir şeylerden olmasıda muhtemel.

mantıklı.

yanlış anlamadıysam; mesaj silsilelerinde, Son mesajları gönderen ben, mesajlara dönmeyen sen, oluyorsun muhtemelen. bu durumda ^^` çok vefâ'sızı'm ben.  şaka şaka. ^^`

bu arada, ne kadar güzel yumuşak bir hava var bugün. gidip bi'şeyler içem.

RitmFarbRacourci tarafından 28/May/20 22:32 tarihinde düzenlenmiştir

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek
    manglerman bunu yazdı

:D

bütün adminlere yakınım banlanmam heralde :)

:D

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
Toplam Hit: 5336 Toplam Mesaj: 38
tbt tbt messenger